כתבות ומידע בנושא מכוני כושר ואימוני כושר גופני

מאת: יובל ניסני
תרגילי  כושר בבית
מצד אחד כבר חורף, קר ולא נעים לעשות ספורט בחוץ. מצד שני, תירוצים זה לחלשים. אז עבור אלה שנמאס להם לתרץ או מרגישים שחדר הכושר רחוק מדי, כמה תרגילים פשוטים שתוכלו ליישם בבית
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
מכון כושר
איכות המכשירים? רמת המדריכים? סטנדרט העיצוב במקלחון? תתפלאו לשמוע, אבל המרכיבים החשובים ביותר בחדר הכושר הם דווקא נוחות ההגעה, האווירה והחניה
מאת: אורי לאוגומר
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
בניית שרירים
כאשר מדברים על בניית שרירים, הכוונה היא לבניית שרירי השלד בגופנו. שרירי השלד הם שרירים שביכולתם להתכווץ, להתקצר וגם להתארך. המעוניינים בבניית שרירים, מבצעים אימון שמטרתו להפעיל עומס על שריר אחד או קבוצת שרירים ועל ידי כך מגדילים את השרירים. האימון הנפוץ ביותר הוא אימון שרירים.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
מכשירי כושר
מכשירי כושר מסייעים לנו להגיע לכושר הרצוי. ישנם מכשירי כושר המיועדים לשימוש ביתי, ואילו אחרים ניתן למצוא בחדרי כושר ובמתקנים ספורטיביים אחרים. שימו לב: שימוש לקוי במכשירי כושר עלול לפגוע בגופם ובבריאותכם.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
פיתוח גוף
פיתוח גוף, הוא ענף ספורט המקיים תחרויות רבות של גברים ונשים כאחד. רבים מתייחסים אל פיתוח הגוף כמקצוע לחיים ולא רק כאל תחביב.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
בחירת מכון כושר
מכון כושר מאגד חוגים לפיתוח הגוף ושיפור הכושר בעזרת מכשירים מגוונים. כאשר אנו מדברים על שיפור הכושר, ההתמקדות היא לרוב בתרגילי כוח, תרגילי גמישות וכל הקשור לסיבולת לב ריאה. בחירת מכון כושר אמורה להיעשות בקפדנות, כשהמטרה העיקרית בעת הבחירה צריכה להיות מקצועיות ועקביות.