טיפולי פוריות

 • פרופ' יעקב אשכנזי

  פרופ' יעקב (ג'קי) אשכנזי הוא מומחה לגינקולוגיה, הנחשב לאחד מחלוצי תחום
  ההפריה החוץ-גופית בישראל. הוא מנהל מרפאה פרטית בתל-אביב המתמקדת בפוריות הגבר והאישה ובהפריה חוץ-גופית - פרוצדורה אותה הוא מבצע בבית החולים אסותא. פרופ' אשכנזי ייסד את היחידה להפריה חוץ-גופית שבבית חולים השרון ואף ניהל אותה בעבר, עד שזו הוטמעה בבית החולים בילינסון. פעילותו המרשימה ומלאת ההישגים במסגרת היחידה לפוריות הגבר של בית חולים השרון, זיכתה אותו במוניטין רב.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • בורלא 38, תל אביב

 • ד"ר אליצור שי

  מנהל היחידה להפריה חוץ גופית "אסותא" ת"א

  ד"ר אליצור שי הוא רופא נשים בכיר,
  מנהל יחידת ההפריה החוץ גופית (IVF) במרכז הרפואי אסותא שבתל-אביב, וכן גניקולוג בכיר ביחידת ההפריה החוץ גופית ויועץ פוריות במרכז הרפואי שיבא שבתל השומר. ד"ר אליצור בעל ניסיון עשיר בטיפולי פוריות מכל הסוגים, כולל: הקפאת ביציות, תרומת ביציות, ייעוץ וטיפול לשימור הפוריות, הזרעות וטיפולי פוריות ללא הורמונים (IVM). ד"ר אליצור עובד בהסדר עם כל הביטוחים המשלימים וחברות הביטוח.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הברזל 34, תל אביב

 • פרופ' לסינג יוסף

  פרופסור יוסף לסינג מומחה לגינקולוגיה, מיילדות ואנדוקרינולוגיה של
  הפריון. הוא מנהל את אגף מיילדות וגינקולוגיה בבית חולים מעיני הישועה. פרופ' לסינג סיים תת-התמחות בנושא פריון והפריה באוניברסיטת ניו יורק בהצטיינות יתרה. הוא היה אחד ממקימיו של צוות העוסק בהפריה חוץ גופית, והוא מעניק טיפולי הפריה חוץ גופית וטיפולים נוספים בתחום הפריון. תחומי עיסוק מרכזיים: ניתוחים גינקולוגים (כולל ניתוחים דחופים וניתוחים קיסריים), הפסקות היריון, כירורגיה לפרוסקופית והיסטרוסקופית, ליווי הריונות בסיכון, כירורגיה אגנית משקמת, דיקור מי שפיר, כריתות רחם ועוד. ניתן להגיע לפגישה במרפאתו הפרטית של ד"ר לסינג בתל אביב, כאשר יש לו הסדרים עם כל קופות החולים וחברות הביטוח.

 • 5

  2 חוות דעת

 • ליפסקי 4, תל אביב

 • ד"ר חן רוני

  מנהל חדרי לידה, מיון יולדות ומחלקות יולדות במרכז הרפואי על שם רבין -
  בלינסון. המרפאה הפרטית נימצאת במושב בית נחמיה * מומחה במיילדות וגינקולוגיה. * מומחה ברפואת האם והעובר (היריון בסיכון גבוה) סוכרת הריונית וקדם-הריונית, יתר לחץ דם בהיריון, בעיות קרישיות יתר, עיכוב בגדילה תוך רחמית, צירים מוקדמים, מחלות ראומטיות, מחלות לב (האם). * מעניק ייעוץ, ליווי ומעקב היריון לזוגות ולנשים הרות. * פעיל בתחום "הורות אחרת" בקרב זוגות ורווקים/רווקות הטרוסקסואלים והומוסקסואלים המבקשים להביא ילד לעולם ניתוחים קיסריים, דיקורי מי שפיר, הפסקות היריון.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • דרך היסמין 68, בית נחמיה

 • פרופ' פרידלר שבח

  פרופ' שבח פרידלר הינו מומחה לפוריות, עם ניסיון מעשי של למעלה מ- 30 שנה.
  יש לו ניסיון קליני עשיר בביצוע טיפולי הפריה חוץ גופית, והוא הינו אחד המומחים הראשונים בארץ שביצע ניתוחים לשאיבת זרע. כמו כן, הוא הינו מומחה לאנדוסקופיה גינקולוגית, בדגש על היסטרוסקופיה לפרוסקופית, המיושמת בטיפולי פוריות. כיום פרופ' פרידלר הינו המנהל של היחידה לפוריות והפריה חוץ גופית במרכז רפואי ברזילי באשקלון, כמו כן, הוא מנהל את מרפאה פוריות האישה והגבר בתל אביב, ומשמש כרופא בכיר ביחידות להפריה חוץ גופית בבתי החולים הפרטיים הרצליה מדיקל סנטר ואסותא רמת החייל. כמו כן פרופ' שבח פרידלר הינו פרופסור חבר בחוג למיילדות ולגינקולוגיה בפקולטה לרפואה של אוניברסיטת בן גוריון בנגב. הוא פעיל גם במחקר האקדמי בתחומי עיסוקו, ופרסם למעלה מ- 100 מאמרים בעיתונות המקצועית.

 • 5

  3 חוות דעת

 • פנקס 14, תל אביב

 • ד"ר אריה לידור – מרפאת LAC

  ד"ר לידור אריה, גניקולוג בעל וותק של למעלה משני עשורים, משמש כרופא בכיר
  במרפאה האנדוקרינית של הפריון במחלקת הנשים של בית החולים "שיבא" בתל-השומר. כמי שפרסם והציג מחקרים רבים בתחום הפריון והאנדוקרינולוגיה של הרבייה בארץ ומחוצה לה, לד"ר לידור ניסיון רב בתחום. בנוסף משמש הד"ר כרופא בכיר ביחידת הניטור הטרום לידתית וכרופא בכיר במחלקת הנשים והיולדות בבית החולים "שיבא" בתל-השומר, כמנתח בכיר בבית חולים "אסותא" בתל-אביב וכמנתח בכיר במרכז הרפואי HMC בהרצליה פיתוח. בין שירותי הד"ר: ביצוע טיפולים פוטודינמיים (PDT) בגינקולוגיה, ביצוע הפסקות הריון, ביצוע ניתוחים קיסריים וביצוע בדיקות סקר גינקולוגי ודיקור מי שפיר.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הברזל 15, תל אביב

 • פרופ' פרחי יעקב

  פרופ' פרחי יעקב הנו מומחה פריון וכן מומחה בתחומי רפואת נשים ומיילדות.
  הוא רופא בכיר ביחידה לפוריות והפריה חוץ גופית בבית חולים וולפסון ומרכז תחום טיפולי פריון במרכזי בריאות האישה של שירותי בריאות כללית של סניפי חולון ובאשדוד. פרופ' פרחי מקבל מטופלות בסניפים אלו, במרפאתו הפרטית וכן בבית החולים אסותא. פרטים נוספים ניתן לקבל באתר או באופן טלפוני. התקשרי לקביעת תור.

 • 5

  1 חוות דעת

 • הברזל 26, תל אביב

 • ד"ר איליה בר- המרכז הישראלי לפוריות

  טיפולי פוריות בשיטה ממוחשבת וחדשנית

  הקליניקה של ד"ר איליה בר- המרכז
  הישראלי לפוריות היא מכון מתקדם העוסק באבחון ליקויי פוריות, בטיפול בעקרות, בהפריה חוץ-גופית, בטיפול בהפלות חוזרות ועוד. בקליניקה מתבצעים הליכים רבים בתחום הפוריות, כולל תרומת ביציות, אבחון גנטי טרום השרשה (בדיקת PGD-PGS), פונדקאות ועוד. בקליניקה מוצעים טיפולים בשיטה ממוחשבת ייחודית, מהמתקדמות בעולם, אשר ביכולתה לקצר תהליכים משמעותית. מנהל הקליניקה, ד"ר איליה בר, מתמחה בטיפול במקרי אי-פוריות קשים ועוסק בתחום זה שנים רבות.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • איינשטיין 40, תל אביב

 • ד"ר רויבורט משה

  ד"ר משה רויבורט גינקולוגיה ופריון

  מומחה לפריון והפריה חוץ גופית, בוגר
  בית הספר לרפואה, פקולטה למדעי הבריאות, אוניברסיטת בן גוריון בנגב, המשיך את לימודיו בתחום הגינקולוגיה ומיילדות, בבי"ס ללימודי המשך ברפואה, אוניברסיטת ת"א. התמחה ביילוד וגינקולוגיה במחלקת נשים ויולדות במרכז ע"ש הלן שניידר, הרפואי רבין, קמפוס בילינסון. תואר שני במנהל מערכות בריאות (MHA), אוניברסיטת בן גוריון תת התמחות בפריון ו-IVF. רופא בכיר ביחידה לפוריות והפריה חוץ גופית, מרכז רפואי רבין, קמפוס בילינסון. מנהל מרפאת פריון, מכבי שרותי בריאות, סניף הדר יוסף . רופא פריון, שרותי בריאות כללית.

 • 5

  2 חוות דעת

 • שפירא הרמן צבי 43, פתח תקווה

 • פרופ' משיח שלמה

  פרופסור משיח נחשב לחלוץ ההפריה החוץ גופית ("הפריית המבחנה") בישראל,
  זאת היות ועמד בראש קבוצת הרופאים והחוקרים של היחידה הראשונה להפריה חוץ גופית בתל השומר, יחידה בה הושג ההיריון הראשון בישראל (הרביעי בעולם כולו). קבוצת הרופאים והחוקרים בראשותו של פרופ' משיח הייתה גם החלוצה בהישגים מדהימים נוספים בתחום טיפולי הפוריות כמו: השגת ההיריון הראשון בישראל מעוברים מוקפאים, מתרומת ביציות ומשימוש בשיטת ה-ICSI (הזרקה של הזרע לתוך תא הביצית) במקרים קשים של עקרות הגבר. פרופ' משיח יזם והקים (עם תלמידיו/שותפיו, פרופ' דור ופרופ' לברן) את היחידה הפרטית הראשונה להפריה חוץ גופית במרכז הרפואי "אסותא" בתל אביב, יחידה שגדלה להיות היחידה הגדולה ביותר בישראל. פרופסור משיח היה חלוץ גם ביישום טיפולי ההפריה בתרומת ביציות מהארץ ומחו"ל וכן בהקפאת וביציות לצורך שימור פוריות אצל נשים שרוצות לדחות את מועד כניסתן להריון. משך עשרות שנים, טיפל בהצלחה בעשרות אלפי זוגות ופרטים שסבלו מאי פוריות, כולל מקרים של עקרות קשה שנחשבו לחסרי סיכוי. פרופסור משיח נחשב לבכיר רופאי הפוריות בישראל ומקיים מרפאה פרטית גדולה בבית הרופאים בתל אביב (רח' ריינס 18), אליה נוהרים מטופלים רבים מכל רחבי הארץ ומכל ארצות העולם שרואים בו את הסמכות העליונה לאבחון וטיפול במקרי אי פוריות קשים. פרופסור משיח שרת בתפקיד מנהל החטיבה למיילדות וגינקולוגיה במרכז הרפואי שיבא (תל השומר) במשך יותר מ-20 שנה. הקים דורות של רופאים ומומחים במקצוע המיילדות והגינקולוגיה ורבים מתלמידיו משמשים כראשי מחלקות ויחידות בארץ ובעולם. זכה בתואר פרופסור מן המניין הפקולטה לרפואה של אוניברסיטת תל אביב, שרת באוניברסיטה בוועדות רבות ובסנט האוניברסיטה. שמש כנשיא האיגוד הישראלי למיילדות וגינקולוגיה מספר שנים וכן יו"ר של האגודה הישראלי לחקר הפוריות. מלבד בפוריות היה פרופ' משיח חלוץ גם בנושאים שונים של רפואת האם והעובר, הריונות בסיכון, אולטרסאונד גינקולוגי ומיילדותי וניתוחים גינקולוגים ובעיקר ניתוחים אנדוסקופיים (היסטרוסקופים ולפרוסקופים). פרופ' משיח וצוותו פרסמו יותר מ-500 מאמרי מחקר מקוריים ויישומיים בעיתונים המקצועיים המוליכים בארץ ובעולם. זכה לקבל את תואר "יקיר העיר תל אביב יפו ולאחרונה הוגש גם לפרס ישראל על ידי האגודה הישראלית לחקר הפוריות. אב לגיא משיח, עו"ד במקצועו ולדר' רועי משיח המשמש כסגן המחלקה הגינקולוגית בתל השומר ומומחה לניתוחים אנדוסקופים.

 • 5

  1 חוות דעת

 • ריינס 18, תל אביב

 • ד"ר רון האוזר

  ד"ר רון האוזר, מומחה ברפואת נשים ומיילדות , בוגר הפקולטה לרפואה בבית
  חולים הדסה באוניברסיטה העברית בירושלים, ומנהל המכון לחקר הפוריות ובנק הזרע בבית חולים ליס ליולדות במרכז הרפואי תל אביב (איכילוב). ד"ר האוזר הינו חבר סגל בבית הספר לרפואה ע"ש סאקלר באוניברסיטת תל אביב בדרגת מרצה בכיר בפקולטה לגניקולוגיה ומיילדות. עבודת הדוקטורט שלו זכתה בפרס עבודת המחקר המצטיינת ורבים בקהילת המקצועית רואים במחקרים שכתב כפורצי דרך בתחומים אלה. במסגרת מסלולו המקצועי התמחה ד"ר האוזר במיילדות וגינקולוגיה בבית חולים הקריה בתל אביב והינו משמש רופא בכיר קבוע במחלקת נשים ובמכון לחקר הפוריות בבית חולים ליס ליולדות עד עתה. תחום אחריות נוסף אותו מנהל ד"ר האוזר הינו התחום של ניתוחים למציאת זירעונים באשכים של גברים אזואוספרמים (ללא זרע בזירמה) בקליניקה הפרטית שלו הממוקמת במרכז תל אביב, מעניק ד"ר האוזר טיפול מקצועי, ויחס אישי ודיסקרטי לכל מטופליו. בנוסף על עבודתו כרופא נשים ומיילד, ד"ר רון האוזרהינו מומחה לפוריות האישה ופוריות הגבר. הוא מבצע טיפולי IVF על כל שלביהם, כולל הפריית מבחנה, תרומת והקפאת ביציות. נסיון מקצועי : בשנים 1993-94 השתלם באוניברסיטת מונאש במלבורן, אוסטרליה, לאחר שזכה במלגת מחקר.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • יהושע בן נון 8, תל אביב

 • ד"ר ישי דוד-מומחה לפוריות

  ד"ר ישי הינו גינקולוג מומחה לבעיות הפוריות השונות והטיפול בהן, טיפולים
  הכוללים טיפולי פוריות רגילים, הפריה חוץ גופית ( IVF ), ביופסיות של אשך, תרומת ביצית ועוד ועוד. בעבר ניהל ד"ר ישי את בנק הזרע של בי"ח כרמל ואף היה מנהל בפועל של יחידת ה IVF במשך כמה שנים. כיום משמש ד"ר ישי כרופא בכיר ביחידת ה IVF ובמחלקת נשים של ביה"ח, כמנהל מרפאה מקצועית של הכללית בקרית אתא, כיועץ מומחה של הקופה במסגרת המושלם וכן כממונה על אישורי ה IVF במחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית. במרפאתו - " מרפ את", אשר ב"קדמת חן" שבחיפה, עוסק ד"ר ישי בעיקר בבירור הקושי של זוגות להרות ומציע להם מגוון רחב של טיפולים, כמצוין לעי"ל, בהתאם לגורמים השונים המתגלים בעת הבירור. מלבד הטיפולים הרגילים ( הקונבנציונליים ) משתף ד"ר יש פעולה עם רווית, מרפאה בטיפול סיני, שעובדת גם היא במרפאה ואשר מתמחה בתחום הגינקולוגיה בכלל והפוריות בפרט, ויחד אתה מציע טיפולים המשלבים רפואה קונבנציונלית עם רפואה משלימה, טיפולים אשר מאפשרים איזון בין הגוף והנפש. בנוסף מבצע ד"ר ישי מעקבי הריון למטופלות שהרו במסגרת הטיפולים במרפאתו ובכלל. ד"ר ישי הוא בוגר של ביה"ס לרפואה של האוניברסיטה העברית בהדסה בירושלים. עשה את התמחותו במחלקת נשים של בי"ח כרמל. במסגרת פעילותו האקדמית הוא חבר באיגוד הגינקולוגי, באגודה הישראלי לחקר הפריון ( איל"ה ) וכן באיגודים עולמיים שונים. הוא מדריך ומלמד מתמחים בגינקולוגיה וסטודנטים לרפואה ומשתתף במחקרים שונים הנערכים ביחידה.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • דרך חנקין 58, חיפה

 • פרופ' רבינוביץ ירון

  פרופ' ירון רבינוביץ, מנהל מחלקת הנשים והיולדות במרכז הרפואי שיבא תל
  השומר, מעניק טיפול רפואי לנשים ולזוגות בכל הנוגע לפוריות. בנוסף לעבודתו בשיבא, הוא מקבל מטופלים במרפאתו הפרטית שבסביון. הוא מטפל בבעיות פריון אצל נשים וגברים כאחד, ועוסק בין היתר בהפלות חוזרות, הפריות מבחנה, תרומת ביציות, צילומי רחם, גרימת ביוץ וכיוצא בזה. פרופ' רבינוביץ השלים תת-התמחות בפריון ובאנדוקרינולוגיה של הפריון באוניברסיטת UCSF היוקרתית שבסן-פרנסיסקו.

 • 5

  3 חוות דעת

 • השקמה 1, סביון

 • פרופ' ברטוב המרכז המקיף לפוריות הגבר

  המרכז הבינלאומי לפוריות הגבר של פרופ' ברטוב הציב לו כמטרה לתת שרותי
  אבחון וטיפול בתאי זרע של גברים ברמה הגבוהה ביותר' וזאת בכדי לאפשר לזוגות שאינם פוריים להביא ילדים לעולם. המטרה הזו מושגת על ידי ישום מחקרים חדשניים ושיטות חדשות בתחום פוריות הגבר, וע"י שיתוף פעולה הדוק בין המטופל, הרופא והמעבדה. במשך 35 שנה משרתת המעבדה את הרופאים והמטופלים ונולדו בעזרתה אלפי ילדים לזוגות שלא הצליחו להשיג הריון טבעי ולאלו שלא הגיבו לטיפול השגרתי. פרופ' בנימין ברטוב הוא מומחה עולמי בתחום המורפולוגיה של תאי הזרע ועוסק למעלה מ-35 שנה במחקר תיאורטי ויישומי בתחום איכות הזרע. תוצאות מחקריו נכתבו בלמעלה מ-100 מאמרים שהופיעו בעיתונות המדעית הבינלאומית והוא מוזמן להרצות על מחקריו ושיטותיו הייחודיות בכנסים ברחבי העולם. הוא שימש כמרצה במחלקה למדעי החיים באוניברסיטת בר-אילן, וכמנהל המעבדות לפוריות הגבר בבית חולים "מאיר" בכפר-סבא ובאוניברסיטת בר אילן.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הצג טלפון

  השילוח 4, פתח תקווה

 • פרופ' לברן דוד

  פרופ' לברן דוד, מומחה בעל שם עולמי וניסיון מעשי עשיר בתחום בעיות הפריון
  בקרב נשים וגברים. במרפאה הממוקמת בלב תל אביב, פרופ' לברן מבצע טיפולים מקצועיים בהפרייה חוץ גופנית ואף הקים את היחידה להפריה חוץ גופנית בבית החולים אסותא, במכבי שירותי בריאות ואת היחידה במרכז הרפואי וולפסון, אותה הוא מנהל עד היום. מטופלים המבוטחים על ידי ביטוחים משלימים של קופות החולים יכולים לקבל החזרים חלקיים על הוצאות הטיפול.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • צייטלין 1, תל אביב

 • פרופ' מרתה דירנפלד

  פרופסור מרתה דירנפלד בוגרת הפקולטה לרפואה בטכניון, מומחית ברפואת נשים
  ומילדות. חברה בסגל האקדמי ומרצה בפקולטה לרפואה בטכניון. הקימה את היחידה לפריון והפריה חוץ - גופית (IVF) במרכז רפואי כרמל בחיפה בשנת 1986, ומנהלת אותו. עבדה מספר שנים במסגרות בינלאומיות ובעלת מוניטין עולמי בתחום עיסוקה. השתתפה בהקמת אחת מיחידות ה- IVF הראשונות בעולם, במחלקת נשים ויולדות של האוניברסיטה החופשית של בריסל (ULB), בלגיה, עבדה במרכז אוניברסיטאי בארטס לונדון ובמרכז הרפואי לפריון, ברידג' בלונדון, שם משלבים את מיטב הפיתוחים בגנטיקה עם טיפולי פריון. מרכזים אלו נמנים עם הטובים בעולם, ואיתם נמצאת בקשר רצוף, מוזמנת להרצאות וייעוץ ומנהלת פרויקטים משותפים. פרופ' דירנפלד מבצעת בדיקות תקופתיות, טיפולי פריון לאישה ולגבר, הפרייה חוץ גופית (IVF), תרומת ביציות., אנדוקרינולוגיה של האשה: גלולות, אמצעי מניעה, גיל המעבר, מעקב הריון עד הלידה ועוד. לפרופ´ דירנפלד עבודות מחקר רבות שפורסמו בעיתונים בינלאומיים ידועים, פרקים בששה ספרים מקצועיים, מעל 150 עבודות שהוצגו בכנסים ארציים ובינלאומיים והיא מרצה מוזמנת במסגרות מקצועיות שונות בארץ ובעולם. מינויים ואגודות: - יו"ר האגודה הישראלית לחקר הפריון (אי"לה). - חברה באיגוד האירופאי לפריון (ESHRE). - חברה באיגוד האמריקאי (ASRM) לפריון. - חברה בחברה הישראלית למיילדות וגניקולוגיה. - יועצת למשרד הבריאות וועדות בכנסת הקשורות בקידום בריאות האשה. - יו"ר הועדה לכתיבת נירות עמדה על הפריה במבחנה, האגודה הישראלית לפריון. - נציגת מדינת ישראל באיגוד האירופאי לפריון (ESHRE).

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הירקון 6, חיפה

 • ד"ר אליהו לויטס

  מנהל יחידת IVF ובנק הזרע בביה"ח סורוקה

  ד"ר אליהו לויטס הוא גניקולוג ומומחה
  בתחום הפוריות. הוא עומד בראש היחידה לפריון והפריה חוץ גופית בבית החולים סורוקה. ד"ר לויטס קיבל את הסמכתו בשנת 1993, שאחריה עבר השתלמויות רבות בתחום הפריון במרכזים המובילים בתחום בארה"ב. הוא מפרסם מאמרים מקצועיים בכל תחומי עיסוקו, ודואג להתעדכן בכל העדכונים ופריצות הדרך בנושא הפוריות. מעורבותו הפעילה במחקרים מאפשרת לו לטפל במטופליו בשיטות המתקדמות ביותר. לד"ר לויטס מרפאות בעומר ובתל אביב.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • ערבה 15, עומר

 • ד"ר באום מיכה

  ד''ר באום מיכה הוא מומחה לפריון, לגינקולוגיה ולמיילדות, אשר מעניק
  טיפולים מתקדמים וחדשניים בתחומים הבאים: פוריות, הפריה חוץ-גופית, הזרעות, תרומות זרע, תרומות ביצית, יילוד, מעקב היריון, דיקור מי שפיר, לידות פרטיות, ניתוח קיסרי, סוכרת היריון ועוד. הוא בעל מרפאה פרטית הממוקמת ברמת החייל שבתל-אביב, ובמקביל לכך מנהל את בנק הזרע במרכז הרפואי על-שם שיבא תל השומר. כיום הוא חבר באיגוד הישראלי לחקר הפוריות, באיגוד האירופאי לפוריות ובאיגוד האמריקאי לפוריות.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הברזל 9, תל אביב

 • ד"ר דוד סגל

  ד"ר דוד סגל עוסק זה למעלה מ- 20 שנה בתחום הפוריות. כיום הוא מעניק ייעוץ
  וטיפול לנשים הן באופן פרטי והן במסגרת תפקידיו כרופא בכיר ביחידה להיריון בר-סיכון במרכז הרפואי האוניברסיטאי סורוקה, כרופא נשים בכיר בשירותי בריאות כללית וכמנהל המרכז לבריאות האישה של שירותי בריאות כללית בבאר-שבע. ברשותו מרפאה פרטית בעומר, אשר עובדת בהסדר עם כללית מושלם ועם לאומית זהב.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • כליל החורש 21, עומר

 • המכון לפריון הנגב

  המכון לפריון הנגב מעמיד לרשות לקוחותיו קשת שירותים נרחבת ומקיפה בתחום
  פוריות הגבר ופועל בשיתוף פעולה מלא מול מומחה הפוריות המטפל בזוג במטרה להגביר באופן אופטימלי את סיכויי הצלחת הטיפול. כמכון מוביל בתחומו, אנו פועלים בהתאם להנחיות ארגון הבריאות העולמית WHO ובאישור משרד הבריאות ואף מקיימים הסדרים עם כל קופות החולים ועם צה"ל. מנהלת המכון, גב' נעמי וייס, מחזיקה בתואר ראשון בביולוגיה ובתואר שני בניהול מערכות בריאות, בעלת היתר ניהול מטעם משרד הבריאות ובוגרת קורס בתחום מדעי הפוריות באוניברסיטת תל-אביב. כאשת מקצוע מובילה בתחומה, מעמידה מנהלת המכון לרשותכם את השירותים המתקדמים ביותר בתחום פוריות הגבר לרבות שירותים המותאמים לדרישות ההלכה.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הרצל 91, באר שבע

 • ד"ר לצר טל

  ד"ר טל לצר הוא גינקולוג מומחה, בעל תת התמחות בפריון של נשים וגברים,
  שאותה עבר באוניברסיטת טורונטו שבקנדה. ד"ר לצר משמש כרופא בכיר ביחידת הפוריות והפריה חוץ גופית של בית החולים ברזילאי באשקלון וכיועץ מומחה במרכז לבריאות האישה של שירותי בריאות כללית בקריית גת ובבאר שבע. ד"ר לצר מעניק מגוון רחב של שירותים בתחום הפריון, לרבות: אבחון בעיות פוריות וטיפול בהן, הפריה חוץ גופית והזרעה. כמו כן, ד"ר לצר מבצע מעקבי היריון ובדיקות אולטר-סאונד.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • דודאים 18, באר שבע

 • ד"ר גונן יעל

  ד''ר יעל גונן מתמחה בביצוע טיפולי פוריות, תחום בו יש לה ניסיון קליני רב
  וידע חסר גבולות. ביחידה לפריון במרכז הרפואי לין של שירותי בריאות כללית בחיפה, כמו גם בקליניקה הפרטית שלה בעיר, מעניקה היא טיפולים מגוונים בתחום. היא מומחית לאבחון בעיות פוריות, הן אצל האישה והן אצל הגבר, מבצעת בדיקות פוריות ומטפלת בבעיות פוריות בשלל דרכים: הפריה חוץ גופית, שאיבת ביציות, הזרעה תוך רחמית, טיפולים הורמונליים ועוד. הרזומה המקצועי שלה כולל ביצוע טיפולים מוצלחים רבים, כאשר גם בקהילה המחקרית והרפואית היא מחזיקה במוניטין בינלאומי.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הצג טלפון

  חורב 4, חיפה

 • משברים בחיי המין ובזוגיות

  התמודדות קצת אחרת עם בעיות פוריות

  בין התחומים הרבים בהם מסייעת דניאלה
  קראוזה, טיפולי פוריות מקבלים מקום של כבוד. קראוזה היא יועצת מינית, יועצת זוגית וסקסולוגית מנוסה, המציעה את שירותיה בשתי קליניקות: הראשונה ממוקמת בחיפה והשנייה בבית שמש. הסיוע שלה ניתן מתוך נקודת הנחה שלא מעט בעיות בפוריות נובעות מקשיים אחרים המאפיינים את בני הזוג, בין אם שניהם ובין אם אחד מהם. דניאלה קראוזה מעניקה ייעוץ וסיוע מקיף בשלל נושאים הנוגעים לחדר המיטות, לרבות: טיפול בשפיכה מוקדמת וכאבים נשיים והתכווצויות בזמן קיום יחסי מין, הפרעה בזקפה ואין אונות, שפיכה מוקדמת או מעוכבת, חרדות בביצועים מיניים, בעיות באינטימיות, חוסר הנאה מקיום יחסי מין ועוד. כמו כן קראוזה מציעה טיפולי פוריות - Infettility - תחליף מוכח להפריה מלאכותית בטיפול הומיאופתי ללא מתן הורמונים וללא זריקות או כל התערבות מכאנית. הטיפול מטפל הומיאופתית בלבד בשני בני הזוג על פי פרוטוקול מפורסם של הומיאופתית אוסטרלית Liz Lalor. ניתן לקבל המלצות מהורים לתינוקות בראים שנולדו בעקבות טיפול בשיטה שלנו אחרי כישלונות מרובים בשיטות שונות ואחרות. ניתן גם שירות טלפוני ודרך סקייפ לתושבי הארץ ולחו"ל.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • שד' מוריה 87, חיפה

 • ד"ר רבהון אמיר

  ד"ר אמיר רבהון הוא מומחה לפוריות, לגינקולוגיה ולמיילדות, המשמש כרופא
  בכיר ביחידה להפריה חוץ-גופית של המרכז הרפואי וולפסון בחולון, כמנהל מרפאת הפוריות של מכבי שירותי בריאות במודיעין וכמנהל מרפאת הפוריות של קופת חולים מאוחדת ברחובות. כמו כן, ברשותו מרפאה פרטית בחולון, בה הוא מעניק ייעוץ בכל הנוגע לטיפולי פוריות לנשים ולגברים כאחד. את התמחותו בפוריות, בגינקולוגיה ובמיילדות השלים ד"ר רבהון במרכז הרפואי שערי צדק שבירושלים.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • גורודיסקי 31, רחובות

 • פרופ' כרפ הוארד

  פרופ' כרפ מומחה לגניקולוגיה ומיילדות, מבצע ניתוחים גניקולוגים, לידות
  פרטיות, היסטרוסקופיות, הפריית מבחנה, הריון בסיכון גבוה, הפלות חוזרות

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הצג טלפון

  וינגייט 129, הרצליה

 • גלה - און

  גלה-און היא רשת מעבדות לפוריות הגבר, בייסודו של ד"ר שלום בר-עמי, מומחה
  לאמבריולוגיה ולהפריה חוץ-גופית, אשר פיתח שיטת מעבדה מתקדמת לטיפול בבעיות פוריות אצל גברים. המעבדות נמצאות בפיקוח משרד הבריאות והן מספקות שירות בדיקות פוריות לגבר כולל בדיקת זרע מקיפה, הכנת זרע טיפולית, הכנת זרע אבחנתי ועוד. למעבדה שני סניפים, בנצרת עילית ובכרמיאל, ויש לה הסכמים עם קופת חולים מכבי ומאוחדת.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • דרך החטיבות 1, נצרת עילית

 • טיפולי פוריות

  ברכה מזור מבצעת טיפולי פוריות בקרב נשים, גברים וזוגות. שיטת הטיפול
  מורכבת ממגוון טיפולים אלטרנטיביים, כולל: חימום, דיקור, צמחי מרפא, רפלקסולוגיה, טיפול בחסימה אנרגטית ועוד. המפגשים עם ברכה כוללים בדיקות חיצוניות, אבחון בעיות פוריות שונות (כגון: מחזור לא סדיר, רחם שרירני, בעיות PCO - פוליציסטיות, אנדומטריוזיס, הפלות חוזרות, תסמיני גיל המעבר וכן אבחון גנטי טרום השרשה (PGD)) וטיפולים בלתי-חודרניים. בשיטת הרפואה התימנית, שלמדה מאמה, עלה בידה לסייע לנשים רבות להיכנס להיריון וללדת בהצלחה ולפתור בעיות פוריות בקרב גברים. פעמים רבות בעיות הפוריות הן תולדה של ספירת הזרע אצל הגברים. לאחר טיפול של 3-4 חודשים איכות הזרע משתפרת ואין צורך בהפריות מבחנה. התהליך הוא טבעי עד הסוף. הרפואה היום לא מטפלת באיכות הזרע, וזאת הסיבה שנשים עוברות במקרים רבים טיפולי הפריה מיותרים

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • בן יהודה 35, תל אביב

מידע על טיפולי פוריות

חזור מעלה