טיפולי פוריות

 • ד"ר חן רוני

  ד"ר חן רוני

  מנהל חדרי לידה, מיון יולדות ומחלקות יולדות במרכז הרפואי על שם רבין -
  בלינסון. המרפאה הפרטית נימצאת במושב בית נחמיה * מומחה במיילדות וגינקולוגיה. * מומחה ברפואת האם והעובר (היריון בסיכון גבוה) סוכרת הריונית וקדם-הריונית, יתר לחץ דם בהיריון, בעיות קרישיות יתר, עיכוב בגדילה תוך רחמית, צירים מוקדמים, מחלות ראומטיות, מחלות לב (האם). * מעניק ייעוץ, ליווי ומעקב היריון לזוגות ולנשים הרות. * פעיל בתחום "הורות אחרת" בקרב זוגות ורווקים/רווקות הטרוסקסואלים והומוסקסואלים המבקשים להביא ילד לעולם ניתוחים קיסריים, דיקורי מי שפיר, הפסקות היריון.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • דרך היסמין 68, בית נחמיה

 • פרופ' יעקב אשכנזי

  פרופ' יעקב אשכנזי

  פרופ' יעקב (ג'קי) אשכנזי הוא מומחה לגינקולוגיה, הנחשב לאחד מחלוצי תחום
  ההפריה החוץ-גופית בישראל. הוא מנהל מרפאה פרטית בתל-אביב המתמקדת בפוריות הגבר והאישה ובהפריה חוץ-גופית - פרוצדורה אותה הוא מבצע בבית החולים אסותא. פרופ' אשכנזי ייסד את היחידה להפריה חוץ-גופית שבבית חולים השרון ואף ניהל אותה בעבר, עד שזו הוטמעה בבית החולים בילינסון. פעילותו המרשימה ומלאת ההישגים במסגרת היחידה לפוריות הגבר של בית חולים השרון, זיכתה אותו במוניטין רב.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • בורלא 38, תל אביב

 • ד"ר אריה לידור – מרפאת LAC

  ד"ר אריה לידור – מרפאת LAC

  ד"ר לידור אריה, גניקולוג בעל וותק של למעלה משני עשורים, משמש כרופא בכיר
  במרפאה האנדוקרינית של הפריון במחלקת הנשים של בית החולים "שיבא" בתל-השומר. כמי שפרסם והציג מחקרים רבים בתחום הפריון והאנדוקרינולוגיה של הרבייה בארץ ומחוצה לה, לד"ר לידור ניסיון רב בתחום. בנוסף משמש הד"ר כרופא בכיר ביחידת הניטור הטרום לידתית וכרופא בכיר במחלקת הנשים והיולדות בבית החולים "שיבא" בתל-השומר, כמנתח בכיר בבית חולים "אסותא" בתל-אביב וכמנתח בכיר במרכז הרפואי HMC בהרצליה פיתוח. בין שירותי הד"ר: ביצוע טיפולים פוטודינמיים (PDT) בגינקולוגיה, ביצוע הפסקות הריון, ביצוע ניתוחים קיסריים וביצוע בדיקות סקר גינקולוגי ודיקור מי שפיר.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הברזל 15, תל אביב

 • פרופ' פרידלר שבח

  פרופ' פרידלר שבח

  פרופ' שבח פרידלר הינו מומחה לפוריות, עם ניסיון מעשי של למעלה מ- 30 שנה.
  יש לו ניסיון קליני עשיר בביצוע טיפולי הפריה חוץ גופית, והוא הינו אחד המומחים הראשונים בארץ שביצע ניתוחים לשאיבת זרע. כמו כן, הוא הינו מומחה לאנדוסקופיה גינקולוגית, בדגש על היסטרוסקופיה לפרוסקופית, המיושמת בטיפולי פוריות. כיום פרופ' פרידלר הינו המנהל של היחידה לפוריות והפריה חוץ גופית במרכז רפואי ברזילי באשקלון, כמו כן, הוא מנהל את מרפאה פוריות האישה והגבר בתל אביב, ומשמש כרופא בכיר ביחידות להפריה חוץ גופית בבתי החולים הפרטיים הרצליה מדיקל סנטר ואסותא רמת החייל. כמו כן פרופ' שבח פרידלר הינו פרופסור חבר בחוג למיילדות ולגינקולוגיה בפקולטה לרפואה של אוניברסיטת בן גוריון בנגב. הוא פעיל גם במחקר האקדמי בתחומי עיסוקו, ופרסם למעלה מ- 100 מאמרים בעיתונות המקצועית.

 • 5

  3 חוות דעת כתוב חוות דעת

 • פנקס 14, תל אביב

 • ד"ר אליצור שי

  ד"ר אליצור שי

  מנהל היחידה להפריה חוץ גופית "אסותא" ת"א

  ד"ר אליצור שי הוא רופא נשים בכיר,
  מנהל יחידת ההפריה החוץ גופית (IVF) במרכז הרפואי אסותא שבתל-אביב, וכן גניקולוג בכיר ביחידת ההפריה החוץ גופית ויועץ פוריות במרכז הרפואי שיבא שבתל השומר. ד"ר אליצור בעל ניסיון עשיר בטיפולי פוריות מכל הסוגים, כולל: הקפאת ביציות, תרומת ביציות, ייעוץ וטיפול לשימור הפוריות, הזרעות וטיפולי פוריות ללא הורמונים (IVM). ד"ר אליצור עובד בהסדר עם כל הביטוחים המשלימים וחברות הביטוח.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הברזל 34, תל אביב

 • ד"ר רויבורט משה

  ד"ר רויבורט משה

  ד"ר משה רויבורט גינקולוגיה ופריון

  ד"ר משה רויבורט הוא מומחה מהשורה
  בתחום של טיפולי פוריות, פריון והפריה חוץ גופית. בין הנושאים שהוא מתמחה בהם ניתן למנות בדיקות פוריות על סוגיהן, טיפולי פוריות, הפריות חוץ גופיות, הריון ולידה, בריאות האישה, הפסקת הריון ועוד. הוא מעניק בנושאים אלה שירותי ייעוץ, אבחון וטיפול מתקדם. ד"ר משה רויבורט הוא בוגר לימודי רפואה באוניברסיטת בן גוריון בנגב. הוא עשה את התמחותו ביילוד ובגניקולוגיה במרכז הרפואי רבין, מחזיק בתואר שני במנהל מערכות בריאות ובניסיון קליני רב. כיום הוא משמש רופא בכיר ליחידה להפריה חוץ גופית במרכז הרפואי רבין, מומחה לטיפולים בתחום מטעם שירותי בריאות כללית ומקבל באופן פרטי מטופלים במרפאה שלו בפתח תקווה.

 • 5

  2 חוות דעת כתוב חוות דעת

 • שפירא הרמן צבי 43, פתח תקווה

 • פרופ' משיח שלמה

  פרופ' משיח שלמה

  פרופסור שלמה משיח הוא הרופא מספר אחת בתחום של טיפולי פוריות, חלוץ בנושא
  הפריה חוץ גופית ומומחה בעל שם עולמי. הוא עמד בראש קבוצת הרופאים והחוקרים של היחידה הראשונה להפריה חוץ גופית במרכז הרפואי שיבא תל השומר, בה הושג ההריון הראשון בישראל והרביעי בעולם. הוא יזם והקים את היחידה הפרטית החלוצית להפריה חוץ גופית במרכז הרפואי אסותא, הוביל את הדרך ביישום טיפולי הפריה בתרומת ביציות ובהקפאת ביציות, שימש כמנהל החטיבה למיילדות וגינקולוגיה בתל השומר, פרסם יותר מ-500 מאמרים אקדמיים בתחום ועוד. למרפאה הפרטית שלו, הממוקמת בבית הרופאים בתל אביב, מגיעים מטופלים מישראל ומעולם, שיודעים שהוא יכול לשנות את התמונה עבורם גם במקרים מורכבים במיוחד של חוסר פוריות.

 • 5

  1 חוות דעת כתוב חוות דעת

 • ריינס 18, תל אביב

 • פרופ' פרחי יעקב

  פרופ' פרחי יעקב

  פרופ' פרחי יעקב הנו מומחה פריון וכן מומחה בתחומי רפואת נשים ומיילדות.
  הוא רופא בכיר ביחידה לפוריות והפריה חוץ גופית בבית חולים וולפסון ומרכז תחום טיפולי פריון במרכזי בריאות האישה של שירותי בריאות כללית של סניפי חולון ובאשדוד. פרופ' פרחי מקבל מטופלות בסניפים אלו, במרפאתו הפרטית וכן בבית החולים אסותא. פרטים נוספים ניתן לקבל באתר או באופן טלפוני. התקשרי לקביעת תור.

 • 5

  1 חוות דעת כתוב חוות דעת

 • הברזל 26, תל אביב

 • פרופ' לסינג יוסף

  פרופ' לסינג יוסף

  פרופסור יוסף לסינג מומחה לגינקולוגיה, מיילדות ואנדוקרינולוגיה של
  הפריון. הוא מנהל את אגף מיילדות וגינקולוגיה בבית חולים מעיני הישועה. פרופ' לסינג סיים תת-התמחות בנושא פריון והפריה באוניברסיטת ניו יורק בהצטיינות יתרה. הוא היה אחד ממקימיו של צוות העוסק בהפריה חוץ גופית, והוא מעניק טיפולי הפריה חוץ גופית וטיפולים נוספים בתחום הפריון. תחומי עיסוק מרכזיים: ניתוחים גינקולוגים (כולל ניתוחים דחופים וניתוחים קיסריים), הפסקות היריון, כירורגיה לפרוסקופית והיסטרוסקופית, ליווי הריונות בסיכון, כירורגיה אגנית משקמת, דיקור מי שפיר, כריתות רחם ועוד. ניתן להגיע לפגישה במרפאתו הפרטית של ד"ר לסינג בתל אביב, כאשר יש לו הסדרים עם כל קופות החולים וחברות הביטוח.

 • 5

  2 חוות דעת כתוב חוות דעת

 • ליפסקי 4, תל אביב

 • ד"ר איליה בורד

  ד"ר איליה בורד

  ד"ר איליה בורד, מומחה למיילדות, לגינקולוגיה ולפריון, מלווה את לקוחותיו
  במהלך טיפולי הפוריות - החל האבחון הראשוני, לצורך זיהוי הסיבות לאי הפוריות, ושלב-שלב בהתאם לממצאים. הוא מבצע מגוון טיפולי פוריות מרפאתיים, לרבות הפריה חוץ-גופית בבית החולים הפרטי הרצליה מדיקל סנטר, אחד המוסדות המובילים בישראל בתחום, שם הוא משמש כרופא בכיר ביחידה להפריה חוץ-גופית. כמו כן, ד"ר בורד הוא רופא בכיר ביחידה להפריה חוץ-גופית שבבית החולים סורוקה.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • שד' בן גוריון 17, אשקלון

 • ד"ר איליה בר- המרכז הישראלי לפוריות

  ד"ר איליה בר- המרכז הישראלי לפוריות

  טיפולי פוריות בשיטה ממוחשבת וחדשנית

  הקליניקה של ד"ר איליה בר- המרכז
  הישראלי לפוריות היא מכון מתקדם העוסק באבחון ליקויי פוריות, בטיפול בעקרות, בהפריה חוץ-גופית, בטיפול בהפלות חוזרות ועוד. בקליניקה מתבצעים הליכים רבים בתחום הפוריות, כולל תרומת ביציות, אבחון גנטי טרום השרשה (בדיקת PGD-PGS), פונדקאות ועוד. בקליניקה מוצעים טיפולים בשיטה ממוחשבת ייחודית, מהמתקדמות בעולם, אשר ביכולתה לקצר תהליכים משמעותית. מנהל הקליניקה, ד"ר איליה בר, מתמחה בטיפול במקרי אי-פוריות קשים ועוסק בתחום זה שנים רבות.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • איינשטיין 40, תל אביב

 • ד"ר ישי דוד-מומחה לפוריות

  ד"ר ישי דוד-מומחה לפוריות

  ד"ר ישי הינו גינקולוג מומחה לבעיות הפוריות השונות והטיפול בהן, טיפולים
  הכוללים טיפולי פוריות רגילים, הפריה חוץ גופית ( IVF ), ביופסיות של אשך, תרומת ביצית ועוד ועוד. בעבר ניהל ד"ר ישי את בנק הזרע של בי"ח כרמל ואף היה מנהל בפועל של יחידת ה IVF במשך כמה שנים. כיום משמש ד"ר ישי כרופא בכיר ביחידת ה IVF ובמחלקת נשים של ביה"ח, כמנהל מרפאה מקצועית של הכללית בקרית אתא, כיועץ מומחה של הקופה במסגרת המושלם וכן כממונה על אישורי ה IVF במחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית. במרפאתו - " מרפ את", אשר ב"קדמת חן" שבחיפה, עוסק ד"ר ישי בעיקר בבירור הקושי של זוגות להרות ומציע להם מגוון רחב של טיפולים, כמצוין לעי"ל, בהתאם לגורמים השונים המתגלים בעת הבירור. מלבד הטיפולים הרגילים ( הקונבנציונליים ) משתף ד"ר יש פעולה עם רווית, מרפאה בטיפול סיני, שעובדת גם היא במרפאה ואשר מתמחה בתחום הגינקולוגיה בכלל והפוריות בפרט, ויחד אתה מציע טיפולים המשלבים רפואה קונבנציונלית עם רפואה משלימה, טיפולים אשר מאפשרים איזון בין הגוף והנפש. בנוסף מבצע ד"ר ישי מעקבי הריון למטופלות שהרו במסגרת הטיפולים במרפאתו ובכלל. ד"ר ישי הוא בוגר של ביה"ס לרפואה של האוניברסיטה העברית בהדסה בירושלים. עשה את התמחותו במחלקת נשים של בי"ח כרמל. במסגרת פעילותו האקדמית הוא חבר באיגוד הגינקולוגי, באגודה הישראלי לחקר הפריון ( איל"ה ) וכן באיגודים עולמיים שונים. הוא מדריך ומלמד מתמחים בגינקולוגיה וסטודנטים לרפואה ומשתתף במחקרים שונים הנערכים ביחידה.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • דרך חנקין 58, חיפה

 • פרופ' רבינוביץ ירון

  פרופ' רבינוביץ ירון

  פרופ' ירון רבינוביץ, מנהל מחלקת הנשים והיולדות במרכז הרפואי שיבא תל
  השומר, מעניק טיפול רפואי לנשים ולזוגות בכל הנוגע לפוריות. בנוסף לעבודתו בשיבא, הוא מקבל מטופלים במרפאתו הפרטית שבסביון. הוא מטפל בבעיות פריון אצל נשים וגברים כאחד, ועוסק בין היתר בהפלות חוזרות, הפריות מבחנה, תרומת ביציות, צילומי רחם, גרימת ביוץ וכיוצא בזה. פרופ' רבינוביץ השלים תת-התמחות בפריון ובאנדוקרינולוגיה של הפריון באוניברסיטת UCSF היוקרתית שבסן-פרנסיסקו.

 • 5

  3 חוות דעת כתוב חוות דעת

 • השקמה 1, סביון

 • פרופ' ברטוב המרכז המקיף לפוריות הגבר

  פרופ' ברטוב המרכז המקיף לפוריות הגבר

  המרכז הבינלאומי לפוריות הגבר של פרופ' ברטוב הציב לו כמטרה לתת שרותי
  אבחון וטיפול בתאי זרע של גברים ברמה הגבוהה ביותר' וזאת בכדי לאפשר לזוגות שאינם פוריים להביא ילדים לעולם. המטרה הזו מושגת על ידי ישום מחקרים חדשניים ושיטות חדשות בתחום פוריות הגבר, וע"י שיתוף פעולה הדוק בין המטופל, הרופא והמעבדה. במשך 35 שנה משרתת המעבדה את הרופאים והמטופלים ונולדו בעזרתה אלפי ילדים לזוגות שלא הצליחו להשיג הריון טבעי ולאלו שלא הגיבו לטיפול השגרתי. פרופ' בנימין ברטוב הוא מומחה עולמי בתחום המורפולוגיה של תאי הזרע ועוסק למעלה מ-35 שנה במחקר תיאורטי ויישומי בתחום איכות הזרע. תוצאות מחקריו נכתבו בלמעלה מ-100 מאמרים שהופיעו בעיתונות המדעית הבינלאומית והוא מוזמן להרצות על מחקריו ושיטותיו הייחודיות בכנסים ברחבי העולם. הוא שימש כמרצה במחלקה למדעי החיים באוניברסיטת בר-אילן, וכמנהל המעבדות לפוריות הגבר בבית חולים "מאיר" בכפר-סבא ובאוניברסיטת בר אילן.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הצג טלפון

  השילוח 4, פתח תקווה

 • פרופ' לברן דוד

  פרופ' לברן דוד

  פרופ' לברן דוד, מומחה בעל שם עולמי וניסיון מעשי עשיר בתחום בעיות הפריון
  בקרב נשים וגברים. במרפאה הממוקמת בלב תל אביב, פרופ' לברן מבצע טיפולים מקצועיים בהפרייה חוץ גופנית ואף הקים את היחידה להפריה חוץ גופנית בבית החולים אסותא, במכבי שירותי בריאות ואת היחידה במרכז הרפואי וולפסון, אותה הוא מנהל עד היום. מטופלים המבוטחים על ידי ביטוחים משלימים של קופות החולים יכולים לקבל החזרים חלקיים על הוצאות הטיפול.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • צייטלין 1, תל אביב

 • ד"ר אליהו לויטס

  ד"ר אליהו לויטס

  ד"ר אליהו לויטס הוא גניקולוג ומומחה בתחום הפוריות. הוא עומד בראש היחידה
  לפריון והפריה חוץ גופית בבית החולים סורוקה. ד"ר לויטס קיבל את הסמכתו בשנת 1993, שאחריה עבר השתלמויות רבות בתחום הפריון במרכזים המובילים בתחום בארה"ב. הוא מפרסם מאמרים מקצועיים בכל תחומי עיסוקו, ודואג להתעדכן בכל העדכונים ופריצות הדרך בנושא הפוריות. מעורבותו הפעילה במחקרים מאפשרת לו לטפל במטופליו בשיטות המתקדמות ביותר. לד"ר לויטס מרפאות בעומר ובתל אביב.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • ערבה 15, עומר

 • פרופ' מרתה דירנפלד

  פרופ' מרתה דירנפלד

  פרופסור מרתה דירנפלד בוגרת הפקולטה לרפואה בטכניון, מומחית ברפואת נשים
  ומילדות. חברה בסגל האקדמי ומרצה בפקולטה לרפואה בטכניון. הקימה את היחידה לפריון והפריה חוץ - גופית (IVF) במרכז רפואי כרמל בחיפה בשנת 1986, ומנהלת אותו. עבדה מספר שנים במסגרות בינלאומיות ובעלת מוניטין עולמי בתחום עיסוקה. השתתפה בהקמת אחת מיחידות ה- IVF הראשונות בעולם, במחלקת נשים ויולדות של האוניברסיטה החופשית של בריסל (ULB), בלגיה, בין השנים 2004-2002 שהתה פרופ' דירנפלד באנגליה במסגרת שבתון, שם עבדה וחקרה במרכז אוניברסיטאי ובמכון הברידג' עם צוות IVF וPGD (אבחון טרום השרשה) מהטובים בעולם. ובמשך שנתיים ניהלה את המכון. מרכזים אלו נמנים עם הטובים בעולם, ואיתם נמצאת בקשר רצוף, מוזמנת להרצאות וייעוץ ומנהלת פרויקטים משותפים. פרופ' דירנפלד מבצעת טיפולי פריון לאישה ולגבר, הפרייה חוץ גופית (IVF), . מטפלת באופן יחודי בנשים הזקוקות לתרומת ביציות. כמו כן עובדת במרפאתה כרופאת נשים בעלת נסיון של שנים בתחום: גלולות, אמצעי מניעה, מבצעת גם בדיקות תקופתיות ומייעצת לגיל המעבר. לפרופ' מרתה דירנפלד עבודות מחקר רבות שפורסמו בעיתונים בינלאומיים ידועים, פרקים בששה ספרים מקצועיים, מעל 200 עבודות שהוצגו בכנסים ארציים ובינלאומיים והיא מרצה מוזמנת במסגרות מקצועיות שונות בארץ ובעולם. חברה בוועדות משרד הבריאות ובמועצה הלאומית לרפואת נשים. הגישה שלה היא להיות בחזית הטכנולוגית , לטפל בגישה הוליסטית עם דגש על מתן יחס חם ואישי למטופלים. מעל 7000 תינוקות נולדו מטיפולי פריון שתחת ניהולה של פרופ' דירנפלד

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הירקון 6, חיפה

 • ד"ר דוד סגל

  ד"ר דוד סגל

  ד"ר דוד סגל עוסק זה למעלה מ- 20 שנה בתחום הפוריות. כיום הוא מעניק ייעוץ
  וטיפול לנשים הן באופן פרטי והן במסגרת תפקידיו כרופא בכיר ביחידה להיריון בר-סיכון במרכז הרפואי האוניברסיטאי סורוקה, כרופא נשים בכיר בשירותי בריאות כללית וכמנהל המרכז לבריאות האישה של שירותי בריאות כללית בבאר-שבע. ברשותו מרפאה פרטית בעומר, אשר עובדת בהסדר עם כללית מושלם ועם לאומית זהב.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • כליל החורש 21, עומר

 • ד"ר באום מיכה

  ד"ר באום מיכה

  ד''ר באום מיכה הוא מומחה לפריון, לגינקולוגיה ולמיילדות, אשר מעניק
  טיפולים מתקדמים וחדשניים בתחומים הבאים: פוריות, הפריה חוץ-גופית, הזרעות, תרומות זרע, תרומות ביצית, יילוד, מעקב היריון, דיקור מי שפיר, לידות פרטיות, ניתוח קיסרי, סוכרת היריון ועוד. הוא בעל מרפאה פרטית הממוקמת ברמת החייל שבתל-אביב, ובמקביל לכך מנהל את בנק הזרע במרכז הרפואי על-שם שיבא תל השומר. כיום הוא חבר באיגוד הישראלי לחקר הפוריות, באיגוד האירופאי לפוריות ובאיגוד האמריקאי לפוריות.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הברזל 9, תל אביב

 • המכון לפריון הנגב

  המכון לפריון הנגב

  המכון לפריון הנגב מעמיד לרשות לקוחותיו קשת שירותים נרחבת ומקיפה בתחום
  פוריות הגבר ופועל בשיתוף פעולה מלא מול מומחה הפוריות המטפל בזוג במטרה להגביר באופן אופטימלי את סיכויי הצלחת הטיפול. כמכון מוביל בתחומו, אנו פועלים בהתאם להנחיות ארגון הבריאות העולמית WHO ובאישור משרד הבריאות ואף מקיימים הסדרים עם כל קופות החולים ועם צה"ל. מנהלת המכון, גב' נעמי וייס, מחזיקה בתואר ראשון בביולוגיה ובתואר שני בניהול מערכות בריאות, בעלת היתר ניהול מטעם משרד הבריאות ובוגרת קורס בתחום מדעי הפוריות באוניברסיטת תל-אביב. כאשת מקצוע מובילה בתחומה, מעמידה מנהלת המכון לרשותכם את השירותים המתקדמים ביותר בתחום פוריות הגבר לרבות שירותים המותאמים לדרישות ההלכה.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הרצל 91, באר שבע

 • ד"ר גונן יעל

  ד"ר גונן יעל

  ד''ר יעל גונן מתמחה בביצוע טיפולי פוריות, תחום בו יש לה ניסיון קליני רב
  וידע חסר גבולות. ביחידה לפריון במרכז הרפואי לין של שירותי בריאות כללית בחיפה, כמו גם בקליניקה הפרטית שלה בעיר, מעניקה היא טיפולים מגוונים בתחום. היא מומחית לאבחון בעיות פוריות, הן אצל האישה והן אצל הגבר, מבצעת בדיקות פוריות ומטפלת בבעיות פוריות בשלל דרכים: הפריה חוץ גופית, שאיבת ביציות, הזרעה תוך רחמית, טיפולים הורמונליים ועוד. הרזומה המקצועי שלה כולל ביצוע טיפולים מוצלחים רבים, כאשר גם בקהילה המחקרית והרפואית היא מחזיקה במוניטין בינלאומי.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הצג טלפון

  שד' מוריה 68, חיפה

 • מרפאת אולטרה קייר

  מרפאת אולטרה קייר

  מיטב הפתרונות בתחום הפוריות

  מרפאת אולטרה קייר מציעה את מיטב
  השירותים בתחום הפוריות ומעמידה לרשותכם צוות מומחי פוריות מוביל לצד שירותים מתקדמים המספקים את המענה החדשני ביותר בתחום. אצלנו תיהנו מייעוץ אישי מקצועי בתחום הפוריות וממבחר שירותים נלווים לרבות התאמת טיפולים הורמונליים, הזרעות וטיפולי IVF. זאת ועוד, אנו מספקים שירותי גניקולוגיה כללית מקיפים ושירותי מעקב היריון ברמה הגבוהה ביותר. נשמח לעמוד גם לשירותכם ולהעניק לכם שירות מסור, אישי ומקצועי לכל אורך הדרך!

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • שד' יצחק רגר 53, באר שבע

 • ד"ר לצר טל

  ד"ר לצר טל

  ד"ר טל לצר הוא גינקולוג מומחה, בעל תת התמחות בפריון של נשים וגברים,
  שאותה עבר באוניברסיטת טורונטו שבקנדה. ד"ר לצר משמש כרופא בכיר ביחידת הפוריות והפריה חוץ גופית של בית החולים ברזילאי באשקלון וכיועץ מומחה במרכז לבריאות האישה של שירותי בריאות כללית בקריית גת ובבאר שבע. ד"ר לצר מעניק מגוון רחב של שירותים בתחום הפריון, לרבות: אבחון בעיות פוריות וטיפול בהן, הפריה חוץ גופית והזרעה. כמו כן, ד"ר לצר מבצע מעקבי היריון ובדיקות אולטר-סאונד.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • דודאים 18, באר שבע

 • פנינה גולן-יועצת פוריות

  פנינה גולן-יועצת פוריות

  שמי פנינה גולן בעבר 22 שנה מנהלת סיעוד ביחידה להפריה חוץ גופית
  ופוריות מומחית עם ניסיון של שנה 15בהנחייה, לווי, תמיכה ויעוץ קבוצתי ופרטני. מזמינה אותך למפגש היכרות אישי ללא עלות וללא התחיבות לבחירתך 3. אופציות טיפול: א.סדנת תמיכה ב.טיפול פרטני ג.ייעוץ טלפוני. מה נותנת קבוצת תמיכה בטיפולי פריון? לעבור תהליך התמודדות עם שותפים ואתגרים דומים התהליך מקנה לך כלים להתמודדות טובה במצבי דחק, קשיים פיזיים ורגשיים המתעוררים במהלך הטיפול ההורמונאלי. לרבות התמודדות עם המעגל המשפחתי והחברתי יותר ויותר מחקרים מראים שלקבוצת תמיכה יש כוח המאפשר לך לצלוח את המסע, לקצר את משך הטיפולים, משפרת תוצאות לקידום והשגת המטרה מה היתרון במתן לווי ותמיכה אישית פרטנית? הטיפול מותאם לעבודה אישית פרטנית לצרכים האישיים שלך בהם אני נותנת מזוודת כלים מותאמת אישית שנשארים לכל החיים. ייעוץ טלפוני: על פי השלב וצרכי התהליך בנקודת הזמן בו את נמצאת. המתכונת מותאמת לבת הזוג/ בני זוג נשים יחידניות קבוצת "להטבים". בכל תכנית שתבחרי תקבלי מידע וידע רפואי וסיעודי כולל הדרכה פרטנית לפרוטוקול הטיפולי האישי, אופן פעולה וההשפעה של התרופות , לאיזה מטרה ניתנות? הסבר על תופעות הלוואי וכיצד למזער אותם הסבר והדרכה להזרקת התרופות עד לקבלת עצמאות להזרקה עצמית. הליווי והתמיכה הניתנים על ידי נמשכים עד לאחר הלידה הסדנה כוללת בין 5 - 10 מפגשים פעם בשבוע

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • א"ד גורדון 43, רחובות

 • משברים בחיי המין ובזוגיות

  משברים בחיי המין ובזוגיות

  התמודדות קצת אחרת עם בעיות פוריות

  בין התחומים הרבים בהם מסייעת דניאלה
  קראוזה, טיפולי פוריות מקבלים מקום של כבוד. קראוזה היא יועצת מינית, יועצת זוגית וסקסולוגית מנוסה, המציעה את שירותיה בשתי קליניקות: הראשונה ממוקמת בחיפה והשנייה בבית שמש. הסיוע שלה ניתן מתוך נקודת הנחה שלא מעט בעיות בפוריות נובעות מקשיים אחרים המאפיינים את בני הזוג, בין אם שניהם ובין אם אחד מהם. דניאלה קראוזה מעניקה ייעוץ וסיוע מקיף בשלל נושאים הנוגעים לחדר המיטות, לרבות: טיפול בשפיכה מוקדמת וכאבים נשיים והתכווצויות בזמן קיום יחסי מין, הפרעה בזקפה ואין אונות, שפיכה מוקדמת או מעוכבת, חרדות בביצועים מיניים, בעיות באינטימיות, חוסר הנאה מקיום יחסי מין ועוד. כמו כן קראוזה מציעה טיפולי פוריות - Infettility - תחליף מוכח להפריה מלאכותית בטיפול הומיאופתי ללא מתן הורמונים וללא זריקות או כל התערבות מכאנית. הטיפול מטפל הומיאופתית בלבד בשני בני הזוג על פי פרוטוקול מפורסם של הומיאופתית אוסטרלית Liz Lalor. ניתן לקבל המלצות מהורים לתינוקות בראים שנולדו בעקבות טיפול בשיטה שלנו אחרי כישלונות מרובים בשיטות שונות ואחרות. ניתן גם שירות טלפוני ודרך סקייפ לתושבי הארץ ולחו"ל.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • שד' מוריה 87, חיפה

 • ד"ר רבהון אמיר

  ד"ר רבהון אמיר

  ד"ר אמיר רבהון הוא מומחה לפוריות, לגינקולוגיה ולמיילדות, המשמש כרופא
  בכיר ביחידה להפריה חוץ-גופית של המרכז הרפואי וולפסון בחולון, כמנהל מרפאת הפוריות של מכבי שירותי בריאות במודיעין וכמנהל מרפאת הפוריות של קופת חולים מאוחדת ברחובות. כמו כן, ברשותו מרפאה פרטית בחולון, בה הוא מעניק ייעוץ בכל הנוגע לטיפולי פוריות לנשים ולגברים כאחד. את התמחותו בפוריות, בגינקולוגיה ובמיילדות השלים ד"ר רבהון במרכז הרפואי שערי צדק שבירושלים.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • גורודיסקי 31, רחובות

 • פרופ' כרפ הוארד

  פרופ' כרפ מומחה לגניקולוגיה ומיילדות, מבצע ניתוחים גניקולוגים, לידות
  פרטיות, היסטרוסקופיות, הפריית מבחנה, הריון בסיכון גבוה, הפלות חוזרות

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הצג טלפון

  וינגייט 129, הרצליה

 • פרופ' קפלן ברי (בוריס)

  פרופ' קפלן ברי הוא רופא גינקולוגיה ומיילדות ורופא נשים מומחה, העוסק
  בתחום מזה ארבעים שנה. פרופ' קפלן מבצע דיקורי מי שפיר במרכז הרפואי הרצליה. בנוסף, מבצע גם בדיקות מי שפיר ללא עלות לנשים זכאיות מעל גיל שלושים וחמש. הוא משמש כרכז רפואת נשים במחוז דן-פתח תקווה וכמנהל מחלקת יולדות בבית החולים מעייני הישועה - שם פרופ' ברי מבצע ניתוחים קיסריים שנקבעו מראש או מיקרים דחופים. פרופ' קפלן הינו נשיא האגודה הישראלית לגיל המעבר וכן חבר הועד של האגודה לאוסטאופורוזיס. פרופ קפלן מטפל בטיפולי פוריות מגוונים עד לרמה של הפריית מבחנה. בין שירותיו נכללים בדיקות גניקולוגיות, בדיקות אולטרה סאונד, אבחון בעיות פוריות, הזרעה תוך רחמית, מעקב זקיקים, טיפולים הורמונליים לפריון ועוד. מרפאתו הפרטית ממוקמת בקרית אונו.

 • 4.5

  2 חוות דעת כתוב חוות דעת

 • מונטיפיורי 14, קריית אונו

 • גלה - און

  גלה - און

  גלה-און היא רשת מעבדות לפוריות הגבר, בייסודו של ד"ר שלום בר-עמי, מומחה
  לאמבריולוגיה ולהפריה חוץ-גופית, אשר פיתח שיטת מעבדה מתקדמת לטיפול בבעיות פוריות אצל גברים. המעבדות נמצאות בפיקוח משרד הבריאות והן מספקות שירות בדיקות פוריות לגבר כולל בדיקת זרע מקיפה, הכנת זרע טיפולית, הכנת זרע אבחנתי ועוד. למעבדה שני סניפים, בנצרת עילית ובכרמיאל, ויש לה הסכמים עם קופת חולים מכבי ומאוחדת.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • דרך החטיבות 1, נצרת עילית

מידע על טיפולי פוריות
חזור מעלה