נוטריונים
בירושלים (40 תוצאות)

Site_menu_forumsSite-menu_pricelistsSite_menu_reviewsSite_menu_search_results map location delivery_iconorder_table_icontake_away_iconparty_iconcalander_iconminutes iconsend_to_mobile_icon
נוטריונים - תמונת אווירה - תמונת לוגו

נוטריון בירושלים

(נמצאו 40 תוצאות)

נמצאו 40 תוצאות - נוטריון

נוטריונים בירושלים (40 תוצאות) סינון תוצאות בטל סינון
צפייה לפי
עו

עו"ד ונוטריון פרבר זאב

ההסתדרות 22, ירושלים
ההסתדרות 22, ירושלים נווט

כל שירותי הנוטריון בשפות אנגלית, עברית, רוסית ואוקראינית. בין שירותי המשרד: מתן ייפויי כוח, אימות חתימות, עריכת תרגומים נוטריונים, אימות הסכמי ממון, מתן אישורי חיים, מתן אישורי אפוסטיל, מתן אישור העתק נאמן למקור, עריכת תצהירים נוטריוניים ושאר שירותי נוטריון. נשמח לעמוד לשירותכם במקצועיות ובאדיבות לשביעות רצונכם המלאה.

משרד עו

משרד עו"ד- עודד הכהן נוטריון ומגשר

שלומציון המלכה 18, ירושלים
שלומציון המלכה 18, ירושלים נווט

עו"ד עודד הכהן הוא נוטריון המנהל משרד עצמאי בירושלים. ללקוחותיו הוא מעניק מגוון רחב של שירותים נוטריוניים מקצועיים, המבוססים על למעלה מ-16 שנות ניסיון. תחומי עיסוקו של עו"ד הכהן כוללים גם דיני נזיקין ותאונות, תביעת חברות ביטוח, דיני מקרקעין ונדל"ן. עם לקוחותיו נמנים: חברות, גופים עסקיים, אנשים פרטיים, יזמים, קבלני בנייה ועוד. צרו קשר עם עו"ד הכהן לקבלת שירותי נוטריון בהתאם לצורכיכם.

עו

עו"ד פיינברג תמר

הלל 23, ירושלים
הלל 23, ירושלים נווט

פיינברג תמר מעניקה לקהל הרחב מגוון רחב של שירותים נוטריוניים במשרדה הפרטי, כולל: תרגום נוטריוני להסכמים ולמסמכים משפטיים אחרים, אימות חתימות וייפוי כוח נוטריוני, אישור העתק נאמן למקור, תצהירים נוטריונים, אישורי חיים, עריכת צוואות נוטריוניות ועוד. השירותים ניתנים במשרדה הפרטי שבירושלים, ובמקרים מסוימים בבית הלקוח או במקום אחר לבחירתו. לקבלת פרטים נוספים בנושא, ניתן ליצור קשר עם המשרד.

בן דוד אברהם הכהן - תמונת לוגו

בן דוד אברהם הכהן

הלל 23, ירושלים
הלל 23, ירושלים נווט

משרד עורכי דין בן-דוד אברהם הכהן מירושלים מציע מגוון שירותים נוטריוניים מקצועיים בשפות עברית ואנגלית בהם שירותי תרגום נוטריוני, אימות חתימה, אישור העתק נאמן למקור, תצהיר נוטריוני, ייפוי כוח נוטריוני ועוד. המשרד הוקם בשנת 1991 בידי עורכי הדין משה בן דוד, ישעיהו אברהם ופרופ' אביעד הכהן ומנוהל כיום על ידי עו"ד משה בן דוד. במשרד מועסקים תשעה עורכי דין, מתמחים ועובדי מנהלה והוא מקפיד על מתן שירות יעיל, מקצועי ואדיב.

072-3249596072-3249596 מספר
מקשר
עו

עו"ד ונוטריון אליהו ציגלר

הלל 2, ירושלים
הלל 2, ירושלים נווט

עורך הדין אליהו ציגלר משמש נוטריון מוסמך מאז שנת 1992. הוא עומד בראש משרד עצמאי בירושלים בו ניתנים שירותים נוטריוניים מגוונים, בשפות עברית, אנגלית ורומנית. בין השאר, ניתן להצביע על ייפוי כוח נוטריוני, מתן תצהיר נוטריוני, אישור העתק נאמן למקור, תרגום מסמכים מכל סוג, אישור הסכמים, אישור אפוסטיל ושלל שירותים חיוניים אחרים. המשרד מטפל בכל משימה במלוא המקצועיות, תוך הבנה מלאה של התחום ובהתאם לכל הדרישות שהחוק בישראל מחייב לגביו. השירותים ניתנים בפרק הזמן המהיר ביותר האפשרי, כאשר הלקוח מקבל ליווי אישי לכל אורך הדרך. אתם מוזמנים ליצור קשר עם המשרד בכל שאלה הנוגעת לתחום.

072-3258095072-3258095 מספר
מקשר
לנגה יעקב - תמונת לוגו

לנגה יעקב

הסורג 2, ירושלים
הסורג 2, ירושלים נווט
תרגומים נוטריוניים ושירות נוטריון

משרד עורכי הדין לנגה יעקב מתמחה במתן שירותי נוטריון בירושלים, כולל ביצוע תרגומים נוטריוניים לאנגלית ואישור תרגומים, חוזים, חתימות, ייפויי כוח ועוד. השירותים ניתנים על ידי עו"ד לנגה, נוטריון מוסמך, הדואג לספק אותם בצורה מקצועית ובתוך זמן קצר. המשרד מספק שירותים מקצועיים בתחומי משפט נוספים, ביניהם דיני עבודה, דיני אישות, דיני מקרקעין ועוד, כולל ייצוג משפטי בבתי המשפט. לקבלת מידע נוסף על אודות השירותים הנוטריוניים והמשפטיים שמספק המשרד, צרו קשר והצוות המקצועי ישמח לעמוד לשירותכם.

072-2598442072-2598442 מספר
מקשר
עו

עו"ד ונוטריון נדב בלום

רמב"ן 32, ירושלים
רמב"ן 32, ירושלים נווט
שירותי נוטריון בעברית, אנגלית וגרמנית

נדב בלום הוא נוטריון מוסמך, המציע שירותים נוטריוניים מגוונים במסגרת משרד עורכי הדין העצמאי שלו בירושלים. השירותים ניתנים בשפות העברית, האנגלית וגרמנית, וביניהם ניתן למנות: תרגום נוטריוני של מסמכים, אימות חתימה על גבי מסמכים, מתן אישורים נוטריוניים להסכמים, עריכת צוואות נוטריוניות, אישור העתק נמן למקור, מתן תצהיר נוטריוני ועוד. השירות הניתן במשרד הוא מקצועי, אמין וזמין, כאשר במקרים מסוימים יכולים הלקוחות לקבל אותם גם בביתם או בבית העסק שלהם. אתם מוזמנים לפנות אליו ולקבל ייעוץ ראשוני בתחום החיוני הזה.

072-3213390072-3213390 מספר
מקשר
עו

עו"ד ונוטריון לבנה פרקש

אבן שמואל 26, רמות אלון ירושלים
אבן שמואל 26, רמות אלון ירושלים נווט
שירותים נוטריוניים מכל הסוגים

עו"ד ונוטריון לבנה פרקש מספקת במשרדה, הממוקם בירושלים, מגוון רחב של שירותים נוטריוניים בשפות עברית ואנגלית. שירותיה כוללים: ייפוי כוח נוטריוני (עבור בנקים למשכנתאות לדוגמה), ייפוי כוח בלתי חוזר, אימות חתימה, אישור העתק, צוואות נוטריוניות, אישור הסכמי ממון ועוד. בנוסף לכך, היא מעניקה ייעוץ משפטי בכל הנוגע לדיני מקרקעין, לדיני עבודה, לצוואות ולירושות. צרו עמה קשר לתיאום פגישה ראשונית במשרד.

072-3233097072-3233097 מספר
מקשר
עו

עו"ד ונוטריון ברדוגו אני

יד חרוצים 18, קניון ישראל תלפיות ירושלים
יד חרוצים 18, קניון ישראל תלפיות ירושלים נווט
שירותי נוטריון בעברית, אנגלית וצרפתית

משרדה של אני ברדוגו מספק שירותי נוטריון מקצועיים, וזאת עבור לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים. המשרד ממוקם בירושלים ומעניק ללקוחותיו את כל הסיוע לו הם נזקקים. שירותיו כוללים תרגום נוטריוני של מסמכים בשפות העברית, אנגלית וצרפתית, ולצד זה גם אימות חתימה על מסמכים, אישור העתק נאמן למקור, תצהיר נוטריוני, ייפוי כוח נוטריוני, אישור אפוסטיל ועוד. לעורכת הדין אני ברדוגו רישיון נוטריון בישראל מאז שנת 2004, כאשר הידע המקצועי הרחב שלה מאפשר לה לספק ללקוחות פתרונות על פי הספר והתקנות השונות הנדרשות בתחום.

072-3270193072-3270193 מספר
מקשר
עו

עו"ד ונוטריון דלמן לואיס

כורש 12, ירושלים
כורש 12, ירושלים נווט

מחפשים נוטריון ותיק ומקצועי בירושלים? עו"ד לואיס דלמן הוא נוטריון מוביל בתחומו ובעל ניסיון רב-שנים. עם תחומי עיסוקו נמנים: ייפוי כוח, אימות חתימה, צוואות, תצהירים נוטריוניים, הסכמי ממון ואישורי חיים. את שירותי הנוטריון המגוונים הוא מספק בשפות הבאות: ספרדית, אנגלית וכמובן עברית. כמו כן, עו"ד דלמן מעניק שירותי ייעוץ וייצוג משפטי במגוון רחב של תחומים, לרבות: נדל"ן, חוזים, דיני חברות ובנקאות.

מחירון נוטריון - תעריף נוטריון

i

באתר דפי זהב משולבים מאות מחירונים המשקפים מחירים מקובלים בענפים השונים במשק הישראלי. אנו מקדישים משאבים רבים כדי להציג באתר מחירונים עדכניים המבוססים על מחקר וסקר שוק, שביצענו בקרב בעלי מקצוע ועסקים. השמירה על עדכניות, על אמינות ואיכות המידע היא בעלת חשיבות רבה. לכן, כל מחירון נבדק ומאומת אחת לתקופה מול עסקים ובעלי מקצוע בתחום ועובר בקרה מעמיקה ויסודית על-ידי צוות המחירונים של האתר.

חשוב לציין כי המחירון הכללי מכיל מחירים מומלצים בתחום והוא אינו מחייב את נותני השירות המופיעים באתר דפי זהב. לשאלות ומידע נוסף ניתן לפנות למרכז השירות בטלפון 8522*.

אימות חתימה 164 ₪
אישור העתק נוטריוני 65 ₪
אישור תרגום נוטריוני 207 ₪
למחירון המלא
מילר (סלסקי) גייל - נוט' - תמונת לוגו

מילר (סלסקי) גייל - נוט'

קויפמן יחזקאל 6, רמות אלון ירושלים
קויפמן יחזקאל 6, רמות אלון ירושלים נווט
שירותי נוטריון ותיקים ומקצועיים

משרד עורכי הדין והנוטריון "מילר - סלסקי גייל" מעניק שירות ולווי משפטי מקצועי ואיכותי בתחום דיני מקרקעין, תכנון ובנייה, באנגלית ובעברית, באמצעות עורכת דין נדל"ן בעלת וותק וניסיון רב בתחום. שירותי המשרד כוללים: עסקאות מכר, שירות ליזמים, שירות למשקיעים, חוזי שכירות, שירות לקבלנים, ייצוג מול קבלנים, מיזמי נדל"ן בארץ, עסקאות קומבינציה, בתים משותפים, מיסוי מקרקעין, קבוצות רכישה, דמי מפתח, הפשרת קרקעות, תביעות נדל"ן, פירוק שיתוף, כינוס נכסים, הפקעת מקרקעין, .דיני ירושה ועזבונות, עריכת צוואות, אישור צוואה בפני נוטריון, המצאת צווי ירושה וצווי קיום צוואות, ניהול עיזבונות, עריכת פרטה, חלוקת רכוש בין יורשים, ייצוג מול הרשם לענייני ירושה והאפוטרופוס הכללי ועוד.

072-3220243072-3220243 מספר
מקשר
עו

עו"ד ברמן סטיב

מבוא פלי"ם 2, ירושלים
מבוא פלי"ם 2, ירושלים נווט

מחפשים נוטריון מוסמך בירושלים? עו"ד סטיב ברמן ישמח לעמוד לרשותכם ולספק לכם מענה מקצועי בהתאם לצורכיכם. עו"ד ברמן מעניק שירותי נוטריון מגוונים כבר שנים רבות, לצד ייעוץ משפטי בכל הנוגע לדיני מקרקעין, למשפט מנהלי ולרשויות מקומיות. כמו כן, הוא עוסק בגישור ובבוררות. בין שברצונכם לקבל שירותים נוטריוניים ובין שברצונכם לקבל ליווי משפטי, צרו קשר עם משרדו העצמאי של עו"ד סטיב ברמן לתיאום פגישה.

072-3263373072-3263373 מספר
מקשר
עו

עו"ד ונוטריון וורמן-שרייבר רות

ישראל אלדד 12, ירושלים
ישראל אלדד 12, ירושלים נווט

עו"ד ונוטריון וורמן-שרייבר רות, אשר עוסקת זה 35 שנים בגישור, דיני משפחה וירושה, מקרקעין וחוזים. במשרדה שבירושלים ניתן לקבל את כל האישורים והתרגומים הנוטריונים בעברית ובאנגלית, אימות חתימה, צוואות, אישור העתק נאמן למקור, תצהיר נוטריוני, אישור הסכם ממון, הצהרת חיים ועוד. שעות קבלת קהל בימים א' - ה' בין 09:00 ועד 17:00. לפרטים נוספים, ניתן לפנות אל המשרד.

בן-ארי משה נוטריון - תמונת לוגו

בן-ארי משה נוטריון

עליאש 5, ירושלים
עליאש 5, ירושלים נווט

עו"ד משה בן ארי הינו נוטריון מוסמך, שמעניק את כל סוגי השירותים הנוטריוניים, ובהם: כל סוגי האישורים הנוטריוניים, אישורי תרגומים, תצהירים נוטריוניים, אימות חתימות, אישור נוטריוני להסכמי ממון ולצוואות ועוד. המשרד ממוקם בירושלים, ופרט לשירותים נוטריוניים, ניתן לקבל במקום מענה במגוון רחב של תחומים של המשפט האזרחי. לעו"ד בן ארי ניסיון עשיר במיוחד במתן שירות לאגודות שיתופיות, ובטיפול בנושאי מקרקעין וירושות.עו"ד משה בן ארי הינו נוטריון מוסמך, שמעניק את כל סוגי השירותים הנוטריוניים, ובהם: כל סוגי האישורים הנוטריוניים, אישורי תרגומים, תצהירים נוטריוניים, אימות חתימות, אישור נוטריוני להסכמי ממון ולצוואות ועוד. המשרד ממוקם בירושלים, ופרט לשירותים נוטריוניים, ניתן לקבל במקום מענה במגוון רחב של תחומים של המשפט האזרחי. לעו"ד בן ארי ניסיון עשיר במיוחד במתן שירות לאגודות שיתופיות, ובטיפול בנושאי מקרקעין וירושות.

072-3257880072-3257880 מספר
מקשר
עו

עו"ד ונוטריון כהן משה

יחזקאל 1, שכונת גאולה ירושלים
יחזקאל 1, שכונת גאולה ירושלים נווט
שירותי נוטריון בעברית, באנגלית ובפרסית

עו"ד נוטריון משה כהן הוא בעל משרד עורכי דין בירושלים, שבו הוא מספק את כל האישורים הנוטריונים בשפות עברית, אנגלית ופרסית. עו"ד כהן מספק את כל שירותי הנוטריון הדרושים לכם, לרבות: ייפויי כוח מכל הסוגים, אימות חתימה, אישור חיים, תרגום מסמכים ותעודות, צוואות נוטריוניות, תצהירים, תרגום תמצית רישום, תרגום תעודת לידה, תרגום תעודות פטירה ועוד. צרו קשר לקבלת פרטים נוספים ולתיאום פגישה.

072-3211522072-3211522 מספר
מקשר
צ'רקינסקי איליה עורך דין ונוטריון - תמונת לוגו

צ'רקינסקי איליה עורך דין ונוטריון

בן יהודה 3, ירושלים
בן יהודה 3, ירושלים נווט

משרדו של צ'רקינסקי איליה מעניק שירותי נוטריון מגוונים, ברמת המקצועיות הגבוהה ביותר. המשרד פועל בירושלים מאז שנת 1992 ומספק סל רחב של שירותים בתחום, דוגמת אימות חתימה על מסמכים, תצהיר נוטריוני, תרגום נוטריוני של מסמכים, אישור הסכמים, ייפוי כוח נוטריוני, עריכת העדה למסמך סחיר, צוואה נוטריונית ועוד. שירותי המשרד ניתנים בשפות העברית, אנגלית, רוסית, אוקראינית וגרמנית, עובדה ההופכת את הסיוע שלו למקיף עוד יותר. המשרד מבצע כל מלאכה במקצועיות הגבוהה ביותר ובלוח הזמנים המהיר ביותר האפשרי. כתובת מייל icherkinsky@gmail.com כתובת אתר http://www.advocatnet.com/

עו

עו"ד ונוטריון מנדלה פרידמן

בן יהודה 34, ירושלים
בן יהודה 34, ירושלים נווט

עו"ד ונוטריון מנדלה פרידמן מנהל משרד פרטי שבו הוא מעניק לקהל הרחב מענה משפטי בתחומי דיני משפחה וירושה. כמו כן ניתן לקבל במשרדו שבירושלים את כל השירותים הנוטריוניים הנדרשים לכם. שירותי הנוטריון ניתנים בשפות עברית, אנגלית וגרמנית וכוללים, בין היתר: אישורים ותרגומים נוטריוניים, ייפויי כוח מכל הסוגים, אישור חיים, עריכת צוואות, אימות חתימה, אישור הסכם ממון, אישור העתק ועוד.

072-3212681072-3212681 מספר
מקשר
עו

עו"ד ונוטריון לובוב שיין

יפו 216, ירושלים
יפו 216, ירושלים נווט

משרדו של עו"ד ונוטריון לובוב שיין מספק שירותי נוטריונים ברוסית ובעברית. המשרד מתמחה בתרגומים ומוסמך למתן ייפוי כוח נוטריוני מכל סוג. לשירותכם: תצהיר נוטריון, אישור אפוסטיל, צוואה נוטריונית, אימות חתימה, הסכמי ממון, הצהרות חיים, תרגום פסק דין רבני ופסקי דין אחרים, תרגומי מסמכי ירושה ותעודות מכל סוג, תרגומי תצהירים, תקנונים והסכמים ועוד. השירות המקצועי ניתן בשקיפות ובאדיבות. המשרד ממוקם בירושלים.

072-3255766072-3255766 מספר
מקשר
עו

עו"ד ונוטריון יזרעאלי משה

בית הכרם 25, ירושלים
בית הכרם 25, ירושלים נווט

משה יזרעאלי הוא עורך דין ונוטריון מוסמך .M.JUR. משרדו ממוקם בירושלים, ובמקום ניתן לקבל את כל סוגי השירותים הנוטריוניים, לרבות: תרגום נוטריוני, אימות חתימה, תצהיר נוטריוני, אישור העתק נאמן למקור, אישור חיים, אישור הסכמי ממון בין בני זוג בטרם נישואין, צוואות נוטריוניות ועוד. במקרים דחופים, ניתן לפנות גם לאחר שעות העבודה (פרט לשבתות וחגים). כל השירותים ניתנים במקצועיות, ביעילות ובמהירות.

הכהן; דבל; ספרבר עורכי דין ונוטריון - תמונת לוגו

הכהן; דבל; ספרבר עורכי דין ונוטריון

הרב קוק 8, ירושלים
הרב קוק 8, ירושלים נווט

משרד הכהן - דבל עורכי דין ונוטריון בירושלים מספק שירותי נוטריון מקצועיים הניתנים על ידי נוטריון מוסמך וקבילים בכל רשות ומוסד בעולם. בין האישורים הנוטריוניים שמספק המשרד: אישורי חתימה, אישור ייפויי כוח, אישורי תרגומים, אישורי הסכמים ועוד. שירותי הנוטריון של המשרד ניתנים במקצועיות רבה, תוך שימת לב מלאה לכל הפרטים. עם זאת, אנו מכבדים את זמנו של הלקוח ומשתדלים לספק את השירות במהירות האפשרית. בנוסף לשירותי נוטריון בירושלים מספק המשרד שירותים משפטיים אחרים, ביניהם מתן ליווי משפטי בדיני מקרקעין, דיני משפחה, דיני חברות, משפט פלילי ועוד.

072-3226054072-3226054 מספר
מקשר

רוצה לדעת יותר על נוטריונים ?

ייפוי כוח

ייפוי כוח - הסמכה בנוכחות נוטריון

ייפוי כוח הוא מסמך המעניק רשות לאדם "נבחר" לשמש כשלוח של מי שמעניק את ייפוי הכוח. אותו נבחר, הוא מיופה הכוח, עושה בשביל השליח פעולה מסוימת או מגוון פעולות, ולמעשה משמש כמעין יד של השולח. כל פעולה שעושה השלוח בזכות ייפוי כוח שניתן לו על ידי המייפה, רואים אותה ככזו שבוצעה על ידי המייפה. לייפוי כוח השלכות רבות, שחלקן עשויות להיות מסוכנות. מלבד האמון הנדרש, חשוב מאוד גם לבחור מיופה כוח בזהירות רבה, ולערכו בהתאם לכללים. אז מה זה בדיוק ייפוי כוח, מה זה ייפוי כוח בלתי חוזר, כיצד עורכים ייפוי כוח ומתי נזקקים לאישור של נוטריון? לפניכם התשובות לכל השאלות שיש לקבל, לפני שסומכים ומסמיכים אחרים שיפעלו בשמכם

נוטוריונים

כך תוכיחו שאתם באמת אתם: מדריך להכרת עבודתו של נוטריון

במוקדם או במאוחר, ייתכן שתצטרכו לאמת חתימה על מסמך, לאשר שאדם מסוים חי, לבסס אותנטיות של תעודה ואפילו להוכיח שלא התחזיתם לאדם אחר. בשביל זה יש נוטריונים

אפוסטיל ושירותי נוטריונים

אפוסטיל ושירותי נוטריונים

אפוסטיל בצרפתית הוא: אישור. ההגדרה מתארת אישור בינלאומי, המסדיר העברת מסמכים שונים ממדינה למדינה. בין המסמכים הדורשים אפוסטיל כדי להוכיח את נכונותם: תעודות לידה, תעודות נישואין, תעודות השכלה ועוד

לובושיץ הלנה - נוט' - תמונת לוגו

לובושיץ הלנה - נוט'

שמאי 15, ירושלים
שמאי 15, ירושלים נווט

מחפשים נוטריון בירושלים? עו"ד ונוטריון הלנה לובושיץ מציעה מגוון רחב של שירותים נוטריוניים מקיפים. עם תחומי עיסוקה העיקריים נמנים: אישורים נוטריוניים, תרגומים נוטריוניים, ייפוי כוח נוטריוני, אימות חתימה, תצהיר נוטריוני וכיוצא בזה. בנוסף לכך, עו"ד לובושיץ מעניקה ייעוץ משפטי בכל הנוגע לדיני נזיקין, לדיני מקרקעין ולדיני משפחה. לקבלת מענה בהתאם לצורכיכם, צרו קשר עם משרדה העצמאי של עו"ד ונוטריון הלנה לובושיץ.

עו

עו"ד ונוטריון שחל מאיר

מאיר יושע 9, פסגת זאב ירושלים
מאיר יושע 9, פסגת זאב ירושלים נווט

עו"ד מאיר שחל הוא נוטריון מורשה מאז 2011 ומספק שירות בשפות רבות, לרבות אנגלית, צרפתית ויפנית. במסגרת עבודתו, מטפל עו"ד שחל בנושאים רבים שבמסגרת תחומי התמחותו וכן מעניק שירותים נוטריונים רבים, כגון תרגום נוטריוני, אישור העתק נאמן למקור, אישור הסכם ממון, יפוי כוח נוטריוני, תרגום פסקי דין, תעודות רפואיות, כתבי תביעה, תעודות יושר, תצהירים נוטריונים ועוד. במסגרת התמחותו פרסם מאמרים מקצועיים רבים. את התמחותו עשה עו"ד שחל בבית המשפט לענייני משפחה בירושלים ובבנק ישראל ומייצג את לקוחותיו בכל הערכאות המשפטיות. עו"ד שחל מעניק חשיבות רבה למתן שירות מקצועי מהשורה הראשונה, דייקנות, שקיפות ודאגה לעניינו של כל לקוח. צרו קשר לתיאום פגישת ייעוץ ותיהנו משירות אדיב, מקצועי ומהימן.

הצג עוד עסקים מהעיר
  • 1

העסקים שצפית בהם לאחרונה

שם העסק

כתובת העסק
כתובת העסק
ציון
כמותכתוב
עסק זה בחר לא להציג חוות דעת

תיאור

טלפוןטלפון מספר
מקשר

זאפ גרופ עושה שימוש במספר וירטואלי לפי תנאי השימוש באתר.
מספר הטלפון של העסק מופיע באזור המידע בדף העסק.

מידע אודות סוג השירות

בעמוד תמצא מידע בנושא

אישור נוטריון | אישור נוטריוני | עו"ד נוטריון | שירותי נוטריון

רשימת העסקים המלאה בסיווג כל התחומים באזור
Arrow_Close_partArrow_LeftArrow_moreArrow_Open_partArrow_RightArrow_downX_close_iconSite_menu_knowCall_iconzap_thumbsMap_pinתמונה גנריתVideo_playIcon star empty colorIcon star empty colorIcon star full colorIcon star empty colorאייקון חנויותDone_tofes_iconicon_fail דפי זהבZAPHamburgerSearchSearch Footer_searchFooter_tools