מחירון שירותי ניקיון של zap דפי זהב מציג מקובל עבור ניקיון משרדים וניקיון אחרי שיפוץ. המחירון נבדק בקרב חברות ניקיון מובילות מרחבי הארץ. במחירון תוכלו לראות כמה עולה ניקיון משרד לפי שעה או לפי יום, מחיר ניקוי חלונות או ניקוי חדרי מדרגות

ניקיון משרדים

ניקיון חדרי מדרגות

ניקיון אחרי שיפוץ

ליטוש מרצפות

האם המחירון עזר לך?
 

כל מי שניקה את דירתו (ומי לא, בעצם?) יודע שמדובר במלאכה לא פשוטה ומתישה למדי. רק חשבו כמה אנרגיות וכמה זמן תצטרכו להשקיע כדי לנקות בניין שלם או מבנה של מוסד גדול... כדי לחסוך את זה מעצמכם, תוכלו לשכור את שירותיה של חברה המתמחה בניקיון ואחזקת מבנים ומוסדות - אך לפני כן כדאי שתדעו כמה השירות אמור לעלות לכם. מחירון ניקיון ואחזקת מבנים ומוסדות של ZAP דפי זהב יספק לכם את התשובה המלאה בנוגע למחירים הנהוגים בתחום.

חוות דעת אחרונות באתר

 • 5 כוכבים חיימוביץ' ניהול ואחזקת מבנים
  חיימוביץ' ניהול ואחזקת מבנים
  שירות ניהול ואחזקת מבנים מצויין ! שירות כולל מא ועד ת.
 • 5 כוכבים חרמון אחזקות בע״מ
  חרמון אחזקות בע״מ
  עושים לנו תחזוקה של משרד. שירות טוב במחיר אטרקטיבי.
 • 5 כוכבים זברה שירותי ניקיון
  זברה שירותי ניקיון
  ברצוני להמליץ על צוות ניקיון זברה שאמש הבריק את ביתי ואת המשרדים שלי.צוות שאשמח לעבוד איתו בעתיד,אמין ונקי ועשה עבודה יסודית.ממליצה בחום....ממש היה כיף להיכנס למשרדים ולבית....אתם שווים כל שקל.תודה רבה וישר כח.
 • 5 כוכבים ג.ש. ניצוץ בע"מ
  ג.ש. ניצוץ בע"מ
  הזמנתי שירות נקיון בהתראה של שעה מאחר וחברה אחרת שהזמנתי הגיעה והעלתה מחיר ברגע ההגעה פניתי לאמיר ותוך שעה התייצב אצלי עם צוות מיכאל ויצחק עשו עבודה מופתית בשקט ורוגע תיק קו דירה ישנה לאחר שיפוץ והביא אותה למצב שבהחלט השביע את רצוני ובמחיר סביר ועל כך ברצוני להודות להם ולהמליץ על החברה
 • 4.4 כוכבים עוצם שירותי אבטחה ללא נשק
  עוצם שירותי אבטחה ללא נשק
  אני אב בית בבניין דירות והייתה לי בעיה עם החברות שמירה הקודמות, הם לא לקחו את עניין השמירה מספיק ברצינות ואת נתינת השירות לצערי. דיברתי עם בחור בשם עידן לגבי הדבר קבענו פגישה עידן שלח הצעת מחיר מאוד נוחה בעיניי והתחיל לעבוד. אני מרוצה מהם מאוד, כמו כן הרבה מהדיירים בבניין הם שומרי מסורת וביקשו שהשומרים בשבת וחגים יהיו לא יהודים, החברה סיפקו צוות של דרוזים שכולם שירתו בצבא, היינו מרוצים מהעניין מאוד. אני ממליץ על חברת עוצם בחום!
חזור מעלה