חנויות מומלצות לחומרי בניין בנין

 • גלריה לקרמיקה

  כלים סניטריים לצד אביזרי אינסטלציה באולם

  בגלריה לקרמיקה תמצאו מגוון כלים
  סניטריים, אביזרי אינסטלציה, אריחי קרמיקה, מרצפות וכן אריחים מגרניט פורצלן שיהפכו את הבית שלכם לארמון. אולם התצוגה מתהדר במוצרי סניטציה וכל הנדרש לבניית חדרי רחצה מפנקים ומטבחים בעיצובים שעליהם חלמתם, לרבות ברזים תוצרת חמת ומדגל. אנחנו מייצגים גם את מותגי אל-גל ומיטרני ומבצעים התקנות מקלחונים בבית הלקוח. גלריה לקרמיקה משווקת ללקוחותיה את מיטב הסחורה האיכותית הקיימת כיום בשוק ואינה מסתפקת בפחות. כדאי לבקר אצלנו.

 • 072-3223543

  יקנעם עילית

  (נותן שירות בנין)

 • נמרוד אספקה טכנית

  נמרוד אספקה טכנית בע''מ היא הכתובת למחפשים חומרי בניין באזור הצפון.
  החנות ממוקמת בעפולה ופועלת מאז שנת 1975. היא משווקת ללקוחותיה חומרי בניין וציוד לבנייה מכל הסוגים, כאשר הציוד הוא של מיטב החברות העולמיות בתחום. אנחנו מקפידים על אספקה מהירה של המוצרים, שמגיעים עם אחריות מלאה. אנשי החברה המנוסים מעניקים ללקוחות ייעוץ מקיף, במטרה לספק לכל אחד מהם פתרון בהתאמה אישית מלאה. בין הלקוחות שלנו ניתן למצוא גורמים פרטיים, קבלנים, קיבוצים ומפעלים מכל רחבי הארץ.

 • 072-3100631

  השרטט 22, עפולה

  (נותן שירות בנין)

 • קמריקה

  מבחר כלים סניטריים ברמה אחרת

  משפצים? מחפשים כלים סניטריים אשר
  ישתלבו באופן מושלם בחלל ויעצימו את הקו העיצובי הנבחר? קמריקה מעמידה לרשותכם מבחר מרהיב ואיכותי של כלים סניטריים ואביזרי אינסטלציה בכל סגנון מתוצרת המותגים המובילים בשוק ובהתאמה מושלמת לצרכיו הייחודיים של כל לקוח ולקוח. בין מוצרינו: מקלחונים, אמבטיות, אגניות, כיורי אמבטיה, מוטות גשם, מערכות דוש, ראשי גשם ומבחר מוצרי איכות נוספים. צוות מומחינו ישמח לעמוד לשירותכם במקצועיות, ביעילות ובאמינות ולהגשים לכם כל חלום עיצובי לשביעות רצונכם המלאה!

 • 077-7786796

  שדה אליעזר

  (נותן שירות בנין)

מידע על חומרי בניין

חזור מעלה