חיפוש ואיתור עורכי דין

המשק הישראלי קולט בכל שנה עורכי דין רבים, אשר למדו את לימודי המשפטים והוכשרו לתפקד כעורכי דין על ידי הלשכה. אחת הבעיות המרכזיות, בה נתקלים רבים היא איתור עורך הדין הראוי לכם. במאמר זה נציג בפניכם, את השלבים הנכונים אחר חיפוש עורכי דין מקצועיים במשק הישראלי, צעד אחר צעד.
כניסה לרשימת ספקים ובעלי מקצוע בסיווג עורכי דין

חיפוש עורכי דין

המשק הישראלי קולט בכל שנה עורכי דין רבים, אשר למדו את לימודי המשפטים והוכשרו לתפקד כעורכי דין על ידי לשכת עורכי הדין. הכמות הגדולה של הבוגרים המסיימים את ההכשרה, מקשה אחר חיפוש עורכי דין טובים, מקצועיים ומיומנים. השאלה, כיצד לבצע חיפוש אחר עורך דין, נשאלת לא פעם.

סביר להניח שאם אתם ניגשים לבצע עסקה אשר מעורב בה כסף רב, לא תחתמו עליה ללא עורך דין. כמו כן, אין ספק שבמידה והחופש שלכם תלוי על כף המאזניים, או שאתם זקוקים לשירות של עורך דין מהתחום הפלילי, לא תופיעו בפני שופט ללא עורך דין מקצועי. אחת הבעיות המרכזיות, בה נתקלים רבים היא איתור עורך הדין הראוי לכם. במאמר זה נציג בפניכם, את השלבים הנכונים אחר חיפוש עורכי דין מקצועיים במשק הישראלי, צעד אחר צעד.

 

המלצות בעבור שירותי עו"ד

הצעד הראשון הוא קבלת המלצות מחוג המכרים הקרוב אליכם: משפחה, חברים, קולגות ועוד. ככל שתשכילו לקבל מספר המלצות ולא להסתפק באחת, הסבירות שתעשו את הבחירה הנכונה תהיה גבוהה יותר. עם זאת, לעולם אל תחרצו את דינו של עורך דין ( לטוב או לרע ), על פי המלצות בלבד.בנוסף ניתן וכדאי להיתייעץ בפורום עורך דין, משפט פלילי

 

פגישה פרונטאלית - הכרות ראשונית

פגישה זו תיתן לכם הזדמנות להכיר את עורך הדין ואף לעבור איתו על פרטי התיק אותו הוא אמור לנהל. לאחר ההתרשמות שלכם, וההבנה כי עורך הדין מקצועי עונה על דרישותיכם, אתם יכולים להתקדם עוד שלב אחד קדימה.

 

בדיקה מקיפה בעת חיפוש עו"ד

לאחר שקיבלתם המלצה מחברים ונפגשתם עם עורך הדין, הגיע הזמן לברר עליו פרטים באמצעות אינדקס עורכי דין. קיימים אינדקסים רבים באינטרנט, אשר נותנים פרטים על עורך הדין: השכלה, וותק, העמלה אותה הוא גובה ועוד. חיפוש עורכי דין כולל גם את בדיקת רישיונו (האם הוא עדיין בתוקף, האם הוא עדיין חבר לשכת עורכי הדין).

 

לא פחות חשוב: מה לא לעשות

חיפוש עורכי דין הוא לא משימה פשוטה ולעיתים אף מורכבת.
לאחר שהסברנו שלב אחר שלב, כיצד ראוי למצוא את עורך הדין שיעניק לכם שירות מקצועי, מצאנו לנכון לפרט מעט על מה לא רצוי להסתמך בעת חיפוש עורכי דין.

  •  אל תבצעו חיפוש סתמי בגוגל ותסתמכו רק על התוצאות.
  • אל "תגרילו" מספר טלפון של עורך דין מספר הטלפונים שיש ברשותכם.
  •  אל תצלצלו לעורך דין אשר פרסם מודעה בעיתון, מבלי לבדוק אותו קודם לכן.
לכל עורך דין יש מספר טלפון שהוא מפרסם בספר טלפונים וכן כל עו"ד סביר שיופיע לאחר חיפוש במנוע חיפוש גוגל, אך אל לכם להסתמך אך ורק על נתונים אלו.

>> בואו להתעדכן במחירון עורכי דין ושירותים משפטיים
 
חזרה לרשימת המאמרים בנושא עורכי דין
האם המאמר עזר לך?