אחריות למכונת כביסה

אחריות על תיקון מכונות כביסה לאחר קנייתה, היא לכשנה אחת. במקרים מסוימים היא יכולה להגיע לשלוש שנים. לאחר תקופה זו, האחריות היא על חלקים ותיקונים, ויכולה לנוע בין שנתיים לחמש שנים.
כניסה לרשימת ספקים ובעלי מקצוע בסיווג שירות למכונות כביסה ומייבשים

אחריות על תיקון מכונות כביסה לאחר קנייתה, היא לכשנה אחת. במקרים מסוימים היא יכולה להגיע לשלוש שנים. לאחר תקופה זו, האחריות היא על חלקים ותיקונים, ויכולה לנוע בין שנתיים לחמש שנים. לפני קניית מכונת כביסה, כדאי לבדוק מה כוללת האחריות לאחר תקופת האחריות המלאה: מהם סוגי התקלות והתיקונים הכלולים, אילו חלקים ניתנים להחלפה, האם יש תיקונים שאינם כלולים באחריות, והאם האחריות היא רק לחלקים מסוימים במכונה או לכל החלקים.

 

מי יתקן את מכונת הכביסה?

בתקופת האחריות של מכונת הכביסה או המייבש, תוכלו לקרוא לטכנאי מכונות כביסה או טכנאי תיקון מייבשים ללא עלות. גם תיקון מכונות כביסה וגם תיקון מייבשים הם שירותים הניתנים לכם מהחנות בה רכשתם את המכשירים. לכן, כדאי לשמור את הפרטים להתקשרות עם טכנאי תיקון מכונות כביסה, כדי שתוכלו ליצור איתו קשר על כל בעיה.

 

השוואות מחיר של תיקון מכונות כביסה

לאחר תום תקופת האחריות, כדאי שתחפשו טכנאי תיקון מכונות כביסה קבוע. גם אם קניתם מכונת כביסה מעולה ומצוינת, אין לדעת אילו בעיות עשויות לצוץ ומתי. כך הדבר הוא גם עם מייבשים. בדרך כלל כל טכנאי תיקון מכונות כביסה הוא גם טכנאי תיקון מייבשים, אבל בכל מקרה כדאי לברר ולוודא. קחו כמה הצעות מחיר של טכנאי תיקון מייבשים והשוו בין השירותים שהם נותנים לכם. בכל מקרה, תיקון מייבשים הוא לא תמיד כדאי, בגלל העלות הנמוכה של רכישת מייבשים.

 

התאמת מכונת כביסה

לפני שאתם קונים מכונת כביסה, אם אתם רוצים להמנע מביקורים חוזרים ונשנים של טכנאי תיקון מכונות כביסה, כדאי שתבדקו האם מכונת הכביסה מתאימה לכם מבחינת נפח הכביסה, התוכניות שאיתן ניתן לכבס, וכמובן גם תוקף האחריות שאתם מקבלים על מכונת הכביסה. אותו הדבר לגבי מייבשים, אשר לעיתים רוכשים אותם יחד עם מכונות כביסה. תיקון מייבשים הוא למעשה משימה קצת שונה מאשר תיקון מכונות כביסה, אבל לעתים ניתן כאמור למצוא טכנאי אחד שמתמצא בשני המכשירים.

 

אחריות למכונת כביסה - ביטוח

לאחר תום תקופת האחריות, ניתן להאריך את האחריות באמצעות תשלום עצמאי של ביטוח. בצורה כזו ניתן להזמין טכנאי תיקון מכונות כביסה יחד עם טכנאי תיקון מייבשים במקרה הצורך, באמצעות תשלום קבוע לחברת הביטוח, שיכסה את כל העלות של התיקונים. בכל מקרה, כדאי לזכור, כאמור, כי תיקון מייבשים לא תמיד משתלם בגלל העלות הנמוכה של רכישת מייבשים. לפעמים במקום תיקון מייבשים באמצעות הביטוח ובכל אמצעי אחר, כדאי פשוט מייבש חדש. בנוגע לנושא תיקון מכונות כביסה, היות ומדובר במכשיר יקר יותר, עדיף לתקן אותו ככל האפשר, שלא כמו תיקון מייבשים שלעתים יקר יותר מרכישת מייבש חדש.

 
חזרה לרשימת המאמרים בנושא שירות למכונות כביסה ומייבשים
האם המאמר עזר לך?