השכרת רכב בספרד

אין ספק שלטיול ברכב בספרד יש הרבה פלוסים, כשהמרכזי בהם הוא ההגעה לכל מקום באופן עצמאי, ללא תלות בתחבורה ציבורית כזו או אחרת. אם תבחרו בהשכרת רכב בספרד, תוכלו להספיק לראות הכול. טוב, הגזמנו קצת, לא את הכול, אבל הרבה. אולי אפילו המון. אז רגע לפני שאתם שוכרים רכב ומתחילים לטייל ברחבי ספרד, הבאנו לכם כמה טיפים הקשורים, במישרין ובעקיפין, בהשכרת רכב בספרד
כניסה לרשימת ספקים ובעלי מקצוע בסיווג השכרת רכב בחו"ל

השכרת רכב בספרד

אין ספק שלטיול ברכב בספרד יש הרבה פלוסים, כשהמרכזי בהם הוא ההגעה לכל מקום באופן עצמאי, ללא תלות בתחבורה ציבורית כזו או אחרת. אם תבחרו בהשכרת רכב בספרד, תוכלו להספיק לראות הכול. טוב, הגזמנו קצת, לא את הכול, אבל הרבה. אולי אפילו המון. אז רגע לפני שאתם שוכרים רכב ומתחילים לטייל ברחבי ספרד, הבאנו לכם כמה טיפים הקשורים, במישרין ובעקיפין, בהשכרת רכב בספרד

 

חברות השכרת רכב בספרד

מומלץ להזמין את הרכב מהארץ - זה פשוט יותר, נוח יותר ובטוח יותר. בטח לא תרצו למצוא את עצמכם מבררים הצעות ומחירים בספרדית. ישנן חברות רבות להשכרת רכב בספרד, ביניהן: הרץ, באדג'ט, אלמו ועוד. המחירים משתנים, כמובן, בהתאם ל"קלאס" של המכוניות, אבל גם משתנים מחברה לחברה ולפעמים כדאי לעשות השוואות, או, לחלופין, לקרוא את ההמלצות שלנו. איזיקאר, למשל, נחשבת לאחת הזולות מבין חברות השכרת הרכב בספרד. חשוב שתדעו: השכרת רכב בספרד אינה זולה, אבל מהווה דרך מאוד נוחה להגיע למקומות שהינם פחות נגישים לתחבורה הציבורית (למשל, מקומות שנמצאים בסביבות הערים הגדולות אבל לא בערים עצמן).

 

השכרת רכב בספרד - רישיון נהיגה

השכרת רכב בספרד מותרת מגיל 21, בתנאי שאתה מחזיק ברישיון למעלה משנתיים. אמנם רישיון הנהיגה הישראלי תקף בספרד, אולם כדאי תמיד להצטייד, כאקסטרה וליתר ביטחון, גם ברישיון בינלאומי.

 

השכרת רכב בספרד - התמצאות

אמנם, חברות השכרת הרכב בספרד יוכלו ואולי אפילו ישמחו להשכיר לכם רכב עם GPS, אבל חשוב שתדעו שהשימוש ב-GPS מותר בספרד רק בצדי הדרכים ולא במהלך הנסיעה. בקיצור, תארזו מפות וקדימה - ניסע

 

דלק

הדלק בספרד זמין בכל מקום. המשיכו לנסוע

 

מהירות בספרד - בגדר המלצה בלבד

המהירות המקסימלית המותרת באוטוסטרדות של ספרד היא 120 קמ"ש, אבל "כולם" נוסעים שם 140 קמ"ש ויותר. יש בספרד, כמו, כנראה, בכל מקום, נהגים זהירים ומנומסים, אבל יש גם נהגים מהירים שהוציאו לספרדים שם של נהגים גרועים ו"מופרעים". אז, אם חשבתם להתחרות בהם ברכב שקיבלתם מחברת השכרת הרכב בספרד ותרו על הרעיון, כי הם מכירים כל עיקול בשמו הפרטי וכי לא כדאי להסתבך במעבר על החוק, בוודאי שלא בארץ זרה.

 

חוקי נהיגה

בחברות להשכרת רכב בספרד תוכלו למצוא חוברת הסברים על הנהיגה בספרד, כולל החוקים השונים שמאוד כדאי לשמור עליהם, וביניהם: חגורת בטיחות חובה. ילדים מתחת לגיל 12 יושבים מאחור. עונשים כבדים לנוהגים בשכרות. דו"ח צריך לשלם במקום מבלי להתווכח.

 

השכרת רכב בספרד - איך לנהוג בספרד

הנהיגה בספרד היא חוויה, בכך אין ספק, ולו קטן. הנהגים הספרדיים לא הכי מתחשבים, בקושי נותנים להשתלב באוטוסטרדה וכשהם רוצים לעקוף, הם פשוט "נדבקים" מיידית לנהג שלפניהם עד שיפנה את הנתיב. בקיצור - נהיגה בספרד קצת מזכירה מלחמת שוורים, וכמו במלחמת שוורים - או שנהנים או שמתעצבנים. המלצה חשובה - שימו לב למעגלי התנועה. הרבה מהנהגים הספרדיים נכנסים למעגל התנועה בכל מקרה, ולא משנה אם יש בו רכב או לא. שימו לב והשתלבו במעגל רק כהוא פנוי לגמרי בכיוון שלכם. ושוב נחזור על המלצה שכבר כתבנו בין השורות - השכרת רכב בספרד בתוך הערים הגדולות היא רעיון גרוע, אז כדאי למחוק אותו מהמוח. התחבורה הציבורית מאוד נוחה בערים הגדולות, מכל מקום לכל מקום, וגם ברגל אפשר להגיע בהן רחוק. השכרת רכב בספרד - רק בנסיעות בינעירוניות, בערים קטנות ובכפרים.

 

מצב הכביש

מאז שספרד הצטרפה לאיחוד האירופי בשנת 1986 מצב הכבישים שלה השתפר מאוד. כיף לנהוג בכבישיה ברכב שכור, והאוטוסטרדות לרוב ריקות כך שבכלל זכינו. כבישי האגרה לא ממש יקרים ומומלץ מאוד לנסוע בהם, כי הם מהירים ונוחים. עכשיו תתחברו אל נהגי ה"לוקו" בקצב שלכם, באמצעות הרכב הכי מיוחד שקיבלתם באחת מחברות השכרת הרכב בספרד. רשימה מפורטת של מומחים בתחום תוכלו למצוא במערכת סינונים מתוחכמת לאיתור חברות להשכרת רכב.

 


>>בואו להתעדכן במחירון השכרת רכב.

 
חזרה לרשימת המאמרים בנושא השכרת רכב בחו"ל
האם המאמר עזר לך?