משכנתאות
בכל הארץ (361 תוצאות)

Site_menu_forums Site-menu_pricelists Site_menu_reviews Site_menu_search_results map location delivery_icon order_table_icon take_away_icon party_icon calander_icon minutes icon send_to_mobile_icon
משכנתאות - תמונת אווירה

משכנתאות

(נמצאו 361 תוצאות)

נמצאו 361 תוצאות

משכנתאות בכל הארץ (361 תוצאות) סינון תוצאות
צפייה לפי
טליע חיר- יעוץ משכנתאות- לוגו

טליע חיר- יעוץ משכנתאות

פקיעין
פקיעין

לוקחים משכנתא? משרד טליע חיר- יעוץ משכנתאות מציע את מיטב השירותים בתחום ייעוץ המשכנתאות ומאפשר לכם לתכנן את המשכנתא האישית באופן המקצועי והמושכל ביותר אשר יעניק לכם חיסכון משמעותי בטווח הקרוב ולטווח הרחוק. מתוך הכרה בעובדה שמשכנתא היא ההוצאה הפיננסית הגדולה ביותר בחיינו, אנו רואים חשיבות רבה בהתאמה מקצועית ואישית של תמהיל המשכנתא לצרכי הלקוח ומעמידים לרשותכם מעטפת שירותים מקיפה לכל צורך בתחום לרבות ייעוץ משכנתאות אישי, בדיקת זכאות, בניית תמהיל משכנתא בהתאמה אישית לכושרו הפיננסי של הלקוח וליכולות ההחזר של כל לקוח, השוואת הצעות משכנתא ממספר בנקים ועוד. לא לוקחים משכנתא לפני שמתייעצים עם טליע חיר!

072-3257878 072-3257878 מספר
מקשר
אנצל ייעוץ משכנתאות- לוגו

אנצל ייעוץ משכנתאות

אליעזר אלתר 1, חיפה
אליעזר אלתר 1, חיפה נווט

אנצל יעוץ ופיננסים אודות: החברה עוסקת ביעוץ משכנתאות למגזר הפרטי והעסקי, ויעוץ פיננסי לעסקים ומשקי בית. החברה מנהלת עבור לקוחותיה בקשות משכנתאות והלוואות מסחריות מכל הסוגים, בניה עצמית, יד ראשונה, יד שניה, למגורים השקעה, משכנתא לרכישת נדל"ן מסחרי, והלוואות לשיפוצים, רכבים וכל מטרה פרטית או עסקית. החברה חרטה על דגלה מקצוענות ומצוינות בשירות תוך שקיפות מלאה כלפי הלקוח. ישנם מספר אפשרויות התקשרות בהתאם לצרכי הלקוח, החל מיעוץ ראשוני ובדיקת כדאיות מחזור משכנתא, הניתנים בחינם, ועד ליווי מלא לכל אורך חיי המשכנתא, החל מבקשת האישור העקרוני, ועד למחזור/פדיון של המשכנתא.

072-3236344 072-3236344 מספר
מקשר
בנק לאומי למשכנתאות- לוגו

בנק לאומי למשכנתאות

מונטיפיורי 31, תל אביב
מונטיפיורי 31, תל אביב נווט

מחפשים משכנתא אטרקטיבית בהתאמה מושלמת לצרכים הייחודיים וליכולת החזר שלכם? אם אינכם מתפשרים על מקצועיות, על אמינות ועל התאמה אישית, בנק לאומי למשכנתאות לשירותכם! הבנק מעמיד לרשות לקוחותיו מערך הלוואות רחב לרבות משכנתא ישירה מאושרת בשעה, הלוואות למימון רכישה, בנייה ושיפוצים ומימון לכל מטרה בביטחון נכס קיים המשמש למגורים. צוות מומחינו ישמח לעמוד לרשותכם ולהתאים לכם את ההלוואה התפורה באופן מושלם למידות שלכם!

מיפנה- משכנתאות- לוגו

מיפנה- משכנתאות

בני דרום
בני דרום

החברה הוקמה בשנת 2015 ומנוהלת ע"י מקסים בוזגלו .החברה חרטה על דיגלה להיות חברה מקצועית ומובילה בתחום המשכנתאות בפרט ובתחום הבנקאות בכלל .למקסים נסיון בנקאי עשיר בתפיקידי הנהלה ומטה בהנה"ר של אחד הבנקים הגדולים במדינה . בנוסף משמש הוא כמרצה במוסדות אקדמיים שונים ומלמד את מקצוע ייעוץ המשכתאות לסטודנטים מתחומי הכלכלה והמנע"ס וכן מרצה בקורס יועצים עסקיים של התאגדות העסקים הקטנים והבינוניים מקסים נבחר להיות כיו"ר התאגדות יועצי המשכנתאות מטעם ההתאגדות לעסקים קטנים ובינוניים ופועל לקידום המקצוע באמצעות מפגשים עם נציגי הממשל וחכ"ים מטעם . מקסים החל לפעול לאחרונה גם כיועץ משכנתאות מומחה לבית משפט. לחברה כח אדם מקצועי ומיומן הפועל בשיטת CALMAX המשלבת בין שירות אישי ומקצועי לפרטיים ,עסקים ומוסדות לבין השאת ערך כספי גבוה ללקוח .

072-3236487 072-3236487 מספר
מקשר
אסף אייל ייעוץ משכנתאות- לוגו

אסף אייל ייעוץ משכנתאות

שד' המגינים 53, חיפה
שד' המגינים 53, חיפה נווט

החלטתם לקחת משכנתא ולא יודעים מאיפה להתחיל? חוששים מהלא נודע בבנק? בעולם הזה של בנקים רבי עוצמה אתם חייבים יועץ משכנתאות שיעמוד לצדכם, שיבחן את הצרכים האישיים שלכם, ינהל עבורכם משא ומתן וילווה אתכם בכל התהליך הבירוקטי בבנקים עד לחתימה על המשכנתא הטובה ביותר עבורכם. אסף אייל ,יועץ בלתי תלוי בבנקים, בעל ניסיון רב בתחום הנדל"ן ,מימון נדל"ן וניהול משא ומתן. אשמח לעמוד לשירתכם. לתיאום פגישת אפיון צרכים צרו איתי קשר עוד היום אני מתחייב לשירות אמין מקצועי ומהיר בכל הקשור למשכנתא חדשה, מיחזור משכנתא , הלוואה לכל מטרה וכלכלת המשפחה על מנת שתקבלו את התמהיל הטוב ביותר עבורכם ובראייה אישית. החיסכון שלכם זאת ההצלחה שלי!!!

072-3235992 072-3235992 מספר
מקשר
רפי רפאלי ביטוח פנסיה ופיננסים/רב יועצים- לוגו

רפי רפאלי ביטוח פנסיה ופיננסים/רב יועצים

הפלמ"ח 75, באר שבע
הפלמ"ח 75, באר שבע נווט

משרד רפי רפאלי ביטוח פנסיה ופיננסים, מציע שירותי רב יועצים על ידי מומחים למשכנתאות. המשרד מציע שירותי ייעוץ משכנתאות על ידי צוות מקצועי, מימון, אמין ואדיב אשר ילווה אתכם כל הדרך אל המשכנתא בדרך הטובה והמתאימה ביותר לצרכים, התקציב הפיננסי והפרופיל האישי של כל לקוח ולקוח. יועץ המשכנתאות עובד מול כל גורמי המימון ודואג להשיג ללקוחות המשרד את התנאים הטובים ביותר ללקיחת משכנתא, ואף מבצע עבור הלקוח את כל השלבים לקבלת המסמכים והאישורים הנדרשים כחוק.

072-3224968 072-3224968 מספר
מקשר
אולג קרזון ייעוץ משכנתאות- לוגו

אולג קרזון ייעוץ משכנתאות

העצמאות 38, אשדוד
העצמאות 38, אשדוד נווט

אולג קרזון יועץ משכנתאות. אני נותן פתרונות לכל סוגי המשכנתאות. הן בכל הנוגע ללקיחת משכנתא חדשה והן עבור מחזור משכנתא קיימת ,שעבוד דירה קיימת בשביל קניה דירה נוספת.אני נותן ליווי אישי בתהליך נטילת משכנתא ובחירה של המסלול הכדאי ביותר ללקוח. אני עושה מכרז ריביות בין הבנקים, בונה תמהיל כלכלי חכם. תהליך של מיחזור משכנתא: בדיקה כדאית למיחזור משכנתא ללא עלות. משלמים רק אם יש חסכון.

072-3200276 072-3200276 מספר
מקשר
משכנטו - יועצי משכנתאות משנת 1992- לוגו

משכנטו - יועצי משכנתאות משנת 1992

שמאי 12, ירושלים
שמאי 12, ירושלים נווט

מעוניינים לקחת משכנתאות? המסע שלכם חייב להתחיל אצל חברת משכנטו - מימון בנקאי לכל מטרה. החברה מציעה את סל השירותים הרחב ביותר, לרבות ייעוץ משכנתאות מקיף הניתן תוך ניתוח כלכלי ובחינת יכולות ההחזר, בניית תמהיל משכנתא אידיאלי, השוואת משכנתאות, בדיקת בטחונות, ליווי משפטי בעסקאות נדל''ן ועוד. באמצעותנו תוכלו לבחור במשכנתא לכל מטרה, בהתאמה מלאה לצרכים וליכולות שלכם. אנחנו מאפשרים לכם להזמין פגישת היכרות עם אנשינו ללא כל עלות, לאחריה כבר תהיו חכמים יותר ביחס למשכנתא שלכם.

072-3269531 072-3269531 מספר
מקשר
עזרא ידיד- לוגו

עזרא ידיד

ירמיהו 1, אשקלון
ירמיהו 1, אשקלון נווט

עזרא ידיד-יועץ משכנתאות מוסמך אשר ילווה אותך מול הבנקים,פועל כיועץ פיננסי לבניית תמהיל הלוואות מגובות משכנתה, והן כברוקר של משכנתאות מטעם אנשים פרטיים או עסקים. בעבר, בנקים ומוסדות פיננסיים אחרים מכרו את המוצרים שלהם ישירות ללקוחותיהם.

072-3231191 072-3231191 מספר
מקשר

רוצה לדעת יותר על משכנתאות ?

משכנתא לדירה

בדרך הביתה: המדריך המלא למשכנתאות

כמעט בלתי אפשרי לקנות היום בית בלי משכנתא. זה תהליך קצת מפחיד ומדובר בהחלטה גדולה, אבל כפי שתראו כאן, השד לא כזה נורא

10 10

העסקים שצפית בהם לאחרונה

שם העסק

כתובת העסק
כתובת העסק
ציון
כמותכתוב
עסק זה בחר לא להציג חוות דעת

תיאור

טלפון טלפון מספר
מקשר

זאפ גרופ עושה שימוש במספר וירטואלי לפי תנאי השימוש באתר.
מספר הטלפון של העסק מופיע באזור המידע בדף העסק.

מידע אודות סוג השירות

בעמוד תמצא מידע בנושא

מסלולי משכנתא | משכנתא לזוגות צעירים | משכנתא אופטימלית | לקיחת משכנתא

רשימת העסקים המלאה בסיווג
Arrow_Close_part Arrow_Left Arrow_more Arrow_Open_part Arrow_Right Arrow_down X_close_icon Site_menu_know Call_icon zap_thumbs Map_pin תמונה גנרית Video_play Icon star empty color Icon star empty color Icon star full color Icon star empty color אייקון חנויות Done_tofes_icon icon_fail ZAP Hamburger Search Footer_search Footer_tools