מעוניינים לדעת כמה עולה שליחות? מחירון שליחויות של אתר "zap דפי זהב" מציג את טווחי המחירים בתחום המשלוחים והשליחויות בארץ. במחירון, תוכלו לראות כמה עולה לשלוח חבילה או מכתב עבור שליחויות מהיום להיום, או שליחויות מהיום למחר, בחלוקה לפי מרחק הנסיעה ומשקל החבילה. כמו - כן תוכלו לראות כמה כסף תצטרכו להוסיף במידה והשליחות דחופה. בנוסף, במחירון תוכלו להתרשם ממחירים עבור שליחויות משפטיות כגון מסירות משפטיות ושליחות משפטית לצורך הגשת מסמכים או הגשת תביעה לבית המשפט במשלוח מהיר. אז אם חיפשתם שירות שליחויות - הגעתם למקום הנכון!

שליחויות מהיום להיום - שליחות עירונית

שליחויות בין עירוניות

שליחויות דחופות

מסירות משפטיות

שליחויות משפטיות

האם המחירון עזר לך?
 

חוות דעת אחרונות באתר

 • 5 כוכבים אלעד שליחויות
  אלעד שליחויות
  הזמנתי את השליחות בשעות הבוקר ועד הצהריים הייתה ביעדה. קיבלתי הסבר מסודר בטלפון על אפשרויות התשלום ועדכונים בsms על היציאה לדרך והמסירה
 • 5 כוכבים תמנון שליחויות
  תמנון שליחויות
  צוות מקצועי מסור ואכפתי, עמידה בזמנים ובעלי אחריות. אני משנע סחורה לבתי מלון ברחבי הארץ דרכם. ומאוד מרוצה. משה
 • 5 כוכבים שחף שליחויות והפצה
  שחף שליחויות והפצה
  היו ממש נחמדים ועשו הכל מהר ובמקום, ממליצים בחום!!
 • 5 כוכבים איתן שליחויות
  איתן שליחויות
  ביקשתי להעביר מסמכים מבדיקות רפואיות לקונסוליה האמריקאית בירושלים באמצע השבוע. התקשרתי לאיתן בסביבות 11:00 בבוקר, ועד השעה 15:00 הכל כבר טופל, תוך הפגנת אכפתיות וסבלנות. כשהשליח הגיע לקבל את המסמכים נודע לו שיש מעטפה נוספת שאני לא ידעתי עליה. הוא הגדיל ראש, התקשר אלי ועזר לי לשלוח גם אותה ליעדה, ולא השתמש לרעה במצב שלי כלקוח שבוי מבחינת המחיר. בנוסף השליח הפגין ידע וניסיון בהתמודדות עם ביורוקרטיה אמריקאית, והיה מעודכן בנהלי הקונסוליה. התרשמתי מאוד לטובה, ממליצה בחום!
 • 5 כוכבים אור שליחויות והפצה
  אור שליחויות והפצה
  בתור עו״ד שמשתמשת בשירות של אור שליחויות, אני מאוד מרוצה וממליצה!! השירות מעולה, והכי חשוב מקצועי מאוד!!
חזור מעלה