הלבשה תחתונה ללא תפרים

הלבשה תחתונה ללא תפרים הנה פטנט בתחום החזיות והתחתונים. ההלבשה התחתונה ללא תפרים הומצאה על ידי ישראלי חרדי בשם זיגי רבינוביץ' מהעיר בני ברק, אשר החל לייצר תחתונים וחזיות באמצעות מכונה מיוחדת המכונה: סנטוני. יתרונם הגדול של חזיות ותחתונים ללא תפרים בא לידי ביטוי בכך שהלבשה תחתונה זו אינה נראית לעין כאשר לובשים בגדים עליונים
כניסה לרשימת ספקים ובעלי מקצוע בסיווג הלבשה תחתונה

הלבשה תחתונה ללא תפרים

הלבשה תחתונה ללא תפרים הנה פטנט בתחום החזיות והתחתונים. ההלבשה התחתונה ללא תפרים הומצאה על ידי ישראלי חרדי בשם זיגי רבינוביץ' מהעיר בני ברק, אשר החל לייצר תחתונים וחזיות באמצעות מכונה מיוחדת המכונה: סנטוני. יתרונם הגדול של חזיות ותחתונים ללא תפרים בא לידי ביטוי בכך שהלבשה תחתונה זו אינה נראית לעין כאשר לובשים בגדים עליונים. המצאה זו פתרה את הבעיה לנשים רבות המבקשות ללבוש שמלות צמודות ובגדים הדוקים המבליטים את הגוף, אולם מסתייגות מהעובדה שהתפרים של התחתונים והחזייה בולטים מעל הבגדים ופוגמים בהופעה הכללית.

 

הלבשה תחתונה ללא תפרים - היצרניות

כיום, ישנן שתי חברות ישראליות אשר מייצרות הלבשה תחתונה ללא תפרים: תפרון- חברה זו מייצרת חזיות ותחתונים ללא תפר ומשווקת אותם למותג המוביל והידוע בעולם כולו: 'ויקטוריה סיקרטס'. חשוב לציין שלא ניתן למצוא הלבשה תחתונה של חברה זו בארץ, אלא אם אתם מוכנים להתפשר על עודפים/ סוג ב'. דלתא- חברה זו מייצרת הלבשה תחתונה ללא תפרים תחת המותג 'דלתא טאץ''.

 

מחטבים ללא תפרים

כיום, מחטבים מוגדרים אצל נשים רבות כפריט חובה בארון בגדי ההלבשה התחתונה. אין אישה מושלמת, אך במקרים רבים יכולות נשים להיראות מושלם גם בשמלת ערב צמודה, תוך שהן מסתירות בטן משתפלת, ירכיים רחבות או אגן בולט על ידי מחטבים ללא תפרים, שהומצאו במיוחד לשם כך. תפקידם של המחטבים הוא לטשטש את קיומם של אזורים לא פרופורציוניים או לא שווים בגוף, בעת לבישת בגדים צמודים. המחטבים מוגדרים כהלבשה תחתונה ללא תפרים וזאת על מנת לתת מראה אחיד ככל הניתן לאותה שמלה או בגד צמוד.

 

תחתונים ללא תפרים

תחתונים הם אחד הפריטים השימושיים ביותר לכל גבר או אישה. מאחר ומדובר בפריט המכסה את האיברים המוצנעים, חשוב מאוד שכל אישה או גבר יבחרו בתחתונים הנוחים להם. יתרונותיהם של תחתונים ללא תפרים הם בכך שהתחתונים עשויים מבד מיקרופייבר נעים למגע עור, ואסתטי מבחינה חיצונית. יתרון נוסף הוא שניתן ללבוש תחתונים אלה עם כל שמלה או מכנס צמוד, מבלי שאיש יידע מהי גזרת התחתונים שבחרתם ללבוש מתחת.

 

חזיות ללא תפרים

כאשר אך התחילו לשווק את החזייה ללא תפרים, היה זה חידוש עולמי ויקר. כיום, כמעט לכל אישה יש כמה חזיות ללא תפרים בארון הבגדים שלה. ניתן למצוא דגמים של חזיות ללא תפרים בטווח מחירים משתנה, ואף ניתן לבחור בחזייה עם ריפוד או בלי ריפוד. החזייה עשויה מחומר מיקרופייבר ומשווה לגוף מראה חלק ואחיד.

 
חזרה לרשימת המאמרים בנושא הלבשה תחתונה
האם המאמר עזר לך?