438,722 עסקים | 234,234 חוות דעת
כתבות בנושא חולצות - תמונת אווירה

טרנד חולצות חתונה - הדפסה על חולצות לחתן ולגיסים

אחד הטרנדים החמים ביותר כבר שנים בתחום החתונות. כזה שתורם תמיד למצב הרוח, וגורר לא מעט חיוכים (או "לייקים", כאשר אלבום החתונה מגיע לפייסבוק), הוא חולצות טריקו לחתן ולמקורביו שכוללות הדפסים משעשעים ומקוריים. יש חתונה באופק, ואתם מעוניינים להפתיע את החתן? הגעתם בזמן.

בכתבה זו:
כל הסיבות לחולצות חתונה | איכות, נוחות ומה שביניהם | לא לחתן לבדו הודפסה החולצה | הפתעה, או תכנון מראש? | כך זה נעשה בפועל

קוד הלבוש של חתנים ביום המאושר בחייהם הוא בדרך כלל מחייב. מראה יוקרתי ומכובד ביותר כיאה למעמד, הכולל חליפה, ורצוי גם עניבה. אלא, שחתני ישראל, שאינם מורגלים להיות חנוטים בחליפות, מצאו עד מהרה את הדרך הנוחה והמוצלחת ביותר להשתחרר מהלבוש המגביל, ולבלות את שארית הערב בחולצת טריקו שאפילו הכלה והוריה לא יכולים להתנגד לה. סוד הקסם הטמון בחולצה הוא ההומור. לעתים החתן הוא שמזמין לעצמו את החולצה עם הכיתוב הנבחר, ולעתים מקורביו מדפיסים עבורו ועבורם חולצות עם מסרים משעשעים ומצחיקים.   

כל הסיבות לחולצות חתונה

כשמדברים על טרנד מכל סוג, עולה שאלה משמעותית אחת: "למה?". כיאה לטרנד, התשובות לרוב מגוונות. גם חולצות מודפסות לחתונה כוללות מספר טיעונים חזקים במיוחד ביחס לפופולאריות שלהן. העובדה הראשונה היא שהחולצות האלה פשוט נוחות מאוד. זה לא מקרי שהן נלבשות לאחר ההיבטים הרשמיים של הטקס - ובעיקר לאחר החופה וריקוד הסלואו - ולקראת שעות ארוכות של ריקודים ושמחה. כל מי שהתנסה בכך, יוכל להעיד שמשימת הריקודים בחליפה היא אחת המשימות היותר מורכבות (ומיוזעות) שקיימות בנמצא. 
 
חולצת הטריקו מאפשרת ליהנות משני העולמות: מצד אחד, היא מציעה נוחות מקסימאלית  לחתן השמחה. מצד שני, החולצה מקבלת תשומת לב חיובית, מרגשת או מעלה חיוך. ברור שחולצת טריקו פשוטה לא הייתה מספקת את אלה, מה שהיה פוגם במקצת בחוויה, או אפילו בזיכרון של האירוע כולו.

איכות, נוחות ומה שביניהם

חשוב להדגיש שבכל הנוגע לאיכות החולצה, מושם לרוב דגש על מספר פרמטרים עיקריים, דוגמת שימוש בכותנה מלאה ו"נושמת" כחומר גלם, או בחירה בגודל שרחוק מלהיות צמוד על הגוף. דגש מרכזי אחר הוא על מניעה של סימני זיעה, שמהם רצוי מאוד להימנע במעמד שכזה: בחירה בחולצה לבנה או שחורה, למעט הכיתוב, תעשה לרוב את העבודה.
הנוחות של החתן נכנסת לתמונה גם בכל הנוגע להרגשה האישית שלו. כאשר החולצה עצמה משדרת קלילות, גם החתן ירגיש כך. זוהי ההזדמנות שלו להשתחרר, תרתי משמע, ולקבל מחמאות וחיוכים מכל עבר. החולצה, שלרוב תהיה שנונה או מצחיקה, תעלה את מפלס מצב הרוח אצלו ואצל האורחים גם יחד. בנוסף על כך, היא מאפשרת להוסיף פן אישי למשוואת הלבוש, קריצה לאורחים או אפילו התרסה מסוימת (בטעם טוב, כמובן), מה שלא מתאפשר, כמובן, בחליפות הרשמיות.
 
חולצות חתונה בהחלט יכולות להיות גם מזכרת של ממש מהאירוע. כולנו שומעים על הסיפורים של חתנים שמוציאים אלפי שקלים על חליפה, אך לא לובשים אותה מעבר ליום החתונה שלהם. חולצה מודפסת תהיה בהחלט שימושית גם לאחר האירוע, וניתן ללבוש אותה שנית ביום יום, ולהעלות זיכרונות מערב מאושר זה. כאשר בוחרים בחברה איכותית האחראית על התהליך, עם הדפס שיישאר שנים על גבי שנים, אפשר אפילו להפוך אותה למזכרת שתהיה מוצגת אפילו לנכדים. או לפחות לילדים. 

לא לחתן לבדו הודפסה החולצה

בנקודה הזו, ראוי לתת את הדעת על נקודה משמעותית נוספת שסביר להניח שכבר שמתם לב אליה באירועים השונים שנכחתם בהם: חולצות מודפסות לחתונה ממש לא מאפיינות את החתן בלבד. החברים הקרובים שלו או בני המשפחה עשויים אף הם לבחור בחולצות מודפסות משלהם, כאשר לכל אחד יש מסר אחר, שמתאים לרוב לקשר ביניהם לבין החתן: "אני מהצד של החתן", "תעשי לי נכד" (חולצה של האב, בהתייחס לכלה) ושאר משפטים שנונים.
 
ומה באשר לכלה? ובכן, ברור שחולצה מודפסת לא תשתלב עם מרבית השמלות, ולכן נדיר מאוד למצוא כלות המדפיסות לעצמן חולצה. הנוכחות העיקרית של חולצות מודפסות, אם בכלל, היא בחתונות הנערכות בצהריים, ומאופיינות לעתים בלבוש רשמי פחות. את הנוחות שלהן באירוע משיגות הכלות, בדרך כלל, באמצעות מעבר לשמלות נוחות וקלילות יותר מאשר אלה שעמן הן עולות לחופה, גם כן לקראת שלב הריקודים. על כל פנים, גם כאשר בוחרים בחולצה לחתן בלבד, מומלץ מאוד שלא להשאיר את הכלה המיועדת מחוץ למשוואת הבחירה. היא בוודאי תרצה להיות מעורבת גם בחלק זה של האירוע, תעיר את הערותיה הבונות ואולי גם תציע את הרעיון המושלם לכיתוב על החולצה.

הפתעה, או תכנון מראש?

היבט משמעותי אחר הוא שחולצות חתונה אינן חייבות להיות ביוזמתו של החתן, ממש לא. ייתכן מאוד שחבריו הטובים ביותר, או בני משפחתו, ירצו להפתיע אותו בחולצה הומוריסטית, מה שבוודאי יתקבל על ידו בשמחה רבה. חשבו על הרגע שבו חבריו הטובים ביותר של החתן מקיפים אותו, כשלכל אחד מהם חולצה משעשעת משלו, ומעניקים לו כלאחר כבוד את החולצה המיוחדת שלו. 
 
המעוניינים להשקיע מעט יותר, מבחינה תקציבית, יכולים לבחור בחולצות מודפסות עבור כלל האורחים. גם כאן, המטרה היא להעניק להם מזכרת מהאירוע שבו לקחו חלק, ולהוקיר תודה על נוכחותם בו. חולצות מודפסות מהסוג הזה יכללו בדרך כלל משפטים המתייחסים לתאריך האירוע ולסוג השמחה, כשגם כאן ניתן ללכת על הקו ההומוריסטי.

כך זה נעשה בפועל

הדפסה על חולצות לחתונה מכניסה לתמונה מספר גורמים מקצועיים: ניתן לעשות זאת דרך חברות הדפוס למיניהן, או דרך חברות אופנה אך גם באמצעות גורמים המציעים אטרקציות לחתונה. הליך ההדפסה נמשך לרוב פרק זמן של בין יום לשלושה, בהתאם למספר החולצות ולטכניקת ההדפסה הספציפית. אפשר למצוא גם חנויות שעושות זאת תוך פרק זמן מהיר יותר, אך מומלץ בכל אופן שלא לחכות לדקה ה-90. הדבר האחרון שזקוקים לו בימים שלפני החתונה, כשמפלס הלחץ עולה גם כך, הוא דאגה שמא החולצות לא יהיו מוכנות בזמן.
 
כמשדברים על חולצות לחתונה, השמיים הם הגבול. חיפוש פשוט באינטרנט, בפורומים או באתרי חברות הפועלות בתחום, יגלה בוודאי עשרות הצעות לחולצות עם כיתובים קבועים, מלווים בעיצוב מקורי. אפשר לבחור מראש באחת מאלה, ולהקל על התהליך (כמובן שהאמצעים הטכנולוגיים של היום מאפשרים שינויים, דוגמת הוספת שם הכלה לכיתוב). 
 
אלה בעלי המוח היצירתי, לעומתם, בוודאי יהיו מעוניינים לחשוב על משפטי מחץ משלהם  המתכתבים עם אנשים או סיטואציות שהם מכירים, ואשר נוגעים לחתונה. החלטה שכזו מצריכה מאמצים, ולרוב כרוכה בעלויות נוספות עבור העיצוב של החולצה מ"אפס". עדיין, הבוחרים בדרך זו, יכולים להיות בטוחים שחולצות החתונה שלהם יהיו חד-פעמיות באמת. 

>> לאיתור חנויות למכירת חולצות בכל הארץ.


scheduleReview
Arrow_Close_partArrow_LeftArrow_moreArrow_Open_partArrow_RightArrow_downX_close_iconSite_menu_knowCall_iconלוגוzap_thumbsMap_pinתמונה גנריתVideo_playIcon star empty colorIcon star empty colorIcon star full colorIcon star empty colorאייקון חנויותDone_tofes_iconicon_failSite_menu_forumsSite-menu_pricelistsSite_menu_reviewsSite_menu_search_resultsSite_menu_top_10Site_menu_add_bussinessexpress icon דפי זהבZAPתפריטSearchSearch Footer_searchFooter_tools