צביעה אומנותית

צביעה אומנותית מתבצעת, כדי להוסיף לחלל קסם ולהדגיש קווים ספציפים. בעל המקצוע, אשר ביכולתו לבצע צביעה אומנותית הוא קבלן השיפוצים אותו שכרנו לביצוע העבודה. יש להתאים את הצביעה האומנותית, לתקציב עליו החלטנו.
כניסה לרשימת ספקים ובעלי מקצוע בסיווג שיווק צבעים

צביעה אומנותית

צביעה אומנותית מתבצעת, כדי להוסיף לחלל קסם ולהדגיש קווים ספציפים. בעל המקצוע, אשר ביכולתו לבצע צביעה אומנותית הוא קבלן השיפוצים אותו שכרנו לביצוע העבודה. יש להתאים את הצביעה האומנותית, לתקציב עליו החלטנו.

 

צביעה אומנותית - טכניקת ווש

צביעת הווש ((wash painting , מיועדת למי שחפץ במעט גיוון. באמצעותהצביעה, ניתן ליצור מגוון צורות אומנותיות ובעלות עניין. הצבעים שהכי נכון למרוח על הקיר באמצעות הווש, הם צבעים המוגדרים כצבעים חמימים. צבעים חמים נוצרים בעיקר על ידי ערבוב של מספר צבעים יחד. שכבות צבע בעלות גוון שונה, יוצרות את התוצאה האידיאלית.

 

צביעה אומנותית- השלבים לביצועה

צביעה אומנותית מתבצעת במספר שלבים על פי סדר כרונולוגי: בשלב ראשון, יש לנקות את כל הקיר, ולוודא שהצבע אינו מתקלף, להוציא את כל המסמרים או הברגים שמצויים על הקיר. מתחילים לצבוע רק לאחר שכל השיפוצים והתיקונים בוצעו כולל עבודת שפכטל. בהמשך יש להכין את הצבע לקראת הצביעה, על ידי דילול. בנוספ, יש למרוח צבע בהיר על הקיר, ביחס לצבע איתו נבצע צביעת ווש.

 

טכניקות לביצוע צביעה אומנותית בסגנון ווש

טכניקות הצביעה מתחלקות לשתיים. הטכניקה הראשונה תיושם על ידי ספוג שאינו משאיר סימני עקבות. הטכניקה השנייה, תתבצע על ידי מברשת לצביעת ווש, וצביעה אומנותית על ידי תנועות סיבוביות. שתי האופציות יספקו תוצאה דומה של עננות בחלל בו מתבצעת הצביעה. השימוש בצביעת ווש מגלם יתרון מהותי וחשוב להמשך הדרך: ניתן לבצע תיקונים בקירות במהירות, בפשטות וביעילות. לעיתים, אנו מבצעים צביעה אומנותית והתוצאות אינן עולות בקנה אחד עם הציפיות. צביעה אומנותית בטכניקת ווש מאפשרת לנו לבצע תיקונים בקלות ולשנות את כל המפה. תיקון בעזרת נגיעות קלות בלבד של צבעים נוספים על גבי הקיר, ישפרו את התוצאה.

 

צביעה ראשונית

כדי להתחיל בצביעה אומנותית, יש צורך כאמור, לבצע על גבי הקיר, צביעה בסיסית בצבע פריימר. ווש מומלץ לכל מי שבחר לצבוע את קירותיו בצבע בהיר על גבי גוון כהה.

 

סיכום

צביעה אומנותית מתאפשרת בכל מבנה אם הוא חיצוני ואם הוא פנימי. את טכניקת צביעת הווש יכול לבצע כל אחד, ולחילופין, מי שאינו מאמין ביכולות היצירתיות שלו, מוזמן להזמין בעל מקצוע אמין, מיומן ומקצועי שיבצע עבורכם את העבודה.

 
חזרה לרשימת המאמרים בנושא שיווק צבעים
האם המאמר עזר לך?