כתבות ומידע בנושא ספא

מאת: מערכת דפי זהב
המדריך לטיפולי ספא
בתום הריצות המטורפות לסגירת כל הקצוות לאירוע, רגע לפני פרוץ החגיגות האינטנסיביות, אתם חייבים לעצמכם שעת פסיביות מוחלטת ורגיעה מפנקת, שבה כל עשייתכם תסתכם בהפקדת גופכם בידי מטפל ספא. אם לא מעסה שוודי או מעסה אינדונזי, אז מושח בחמר, בשוקולד או בתה ירוק. ואם גם לא אלה, תמיד יימצאו דגי מסאז' שישמחו לעמוד לשירותכם
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
יום ספא
אם מחפשים מתנה מושלמת למישהו יקר או כאשר רוצים לברוח לרגע מלחצי היומיום, אין כמו יום ספא מפנק להירגעות והתמלאות באנרגיות חיוביות.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
מדריך ספא
כל אתר או מוסד, שמציע טיפולי ספא, ייחודי בטיפולים שהוא מציע ובגישה הכללית שנהוגה במקום. הסתייעות במדריך ספא למציאת המקום המתאים ביותר עבורכם, יכולה לעשות סדר במגוון הגדול של אתרי ספא שקמו בישראל בשנים האחרונות, כך שתקבלו את המיטב שבחוויית ספא מפנקת ואיכותית.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
ספא במלון
טיפולי ספא הם חוויה מיוחדת במינה של פינוק ושלווה. המושג ספא מתייחס למגוון טיפולים נעימים ומפנקים ששמים אותך במרכז. שילוב של טיפולי ספא במסגרת שהייה במלון הוא בחירה פשוט מושלמת להשלמת החוויה כולה, כאירוע מכונן ובלתי נשכח עבורכם.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
ספא מפואר
עם התפתחות עולם הספא בישראל קמו הרבה אתרי ספא בכל רחבי המדינה. חלקם קטנים ומציעים שירות מוגבל יחסית, ולכן נוצרה דרישה לאתרי ספא מפוארים ומלאים יותר. במקרים אלו מדובר על ספא מפואר מבחינת המקום הכללי של הספא, המתקנים שלו, חדרי הטיפולים וכל מרכיביו של ספא, שהופכים אותו למפואר ואיכותי יותר מול מרכזי ספא אחרים.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
טיפולי ספא
העולם של טיפולי ספא, שכלל בעבר מספר מצומצם של שירותים וטיפולים, גדל וצמח וכיום הוא כולל כמות גדולה של טיפולים מסורתיים וחדשניים ממגוון תחומים. כל הטיפולים הללו נכנסים תחת ההגדרה של טיפול ספא איכותיים וייעודיים.
 
 
 
מאת: רון שגב-פינקלמן
טיפולי ספא
עולם טיפולי הספא, כולל שפע של שירותים וטיפולים, חלקם טיפולים מסורתיים ואחרים חדשניים. טיפולי ספא הם לא רק מרגיעים ומהנים, אלא גם ממלאים את המטופל באנרגיות חיוביות, ופוטרים אותו ממטענים פיזיים ורגשיים מיותרים שמכבידים עליו. מטרת טיפולי ספא היא לגרום למטופל להשאיר את לחצי היומיום מאחוריו, ולהתמסר לרגע עצמו. קראו על סוגי הטיפולים המפנקים, ועל מטרתו של כל טיפול