כתבות ומידע בנושא תכשיטים

מאת: נגוהה שפרלינג
תכשיטי זהב וכסף
איך מבדילים בין סוגי הזהב השונים, איך נמנעים מזיופים, ואיך לשמור עליהם נוצצים ויפים? הכל במדריך התכשיטים שלפניכם
 
 
 
מאת: נגוהה שפרלינג
תכשיטי יוקרה
כל אחד יודע שבתחום התכשיטים יש דרגות שונות של איכות: יש תכשיטים פשוטים ומחומרים זולים, יש תכשיטי יוקרה ויש תכשיטי יוקרה בעיצובים ייחודיים. ההבדל בין שלושת סוגי התכשיטים הוא בדיוק ההבדל בין הופעה נאה ובין הופעה בלתי נשכחת וחד-פעמית. עבור מי שמחפש הופעה נוצצת ועוצרת נשימה לערב חד-פעמי, כמו למשל אם חתן, אחות של כלה, בוודאי הגברת הראשונה בכבודה ובעצמה - כלת האירוע, או אפילו החתן (כן, כן, יש גם תכשיטים לגברים), הכתבה הזו היא בשבילכם. כך תוכלו להבחין, מבין כל סוגי התכשיטים, בתכשיטי יוקרה משובחים ואיכותיים במיוחד
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
קטלוג תכשיטים
תפקידו של קטלוג תכשיטים להציג בפני קהל הלקוחות הפוטנציאלי כל קולקציית תכשיטים חדשה, ולאפשר את בחירת התכשיט המועדף עוד אפילו בטרם הגיע למדפים. בנוסף, מסייע קטלוג תכשיטים לקבל מידע אודות התכשיט הכולל את טיב החומרים, ייחודיות העיצוב והמחיר הנקוב עבורו.
 
 
 
מאת: נגוהה שפרלינג
טבעת אירוסין
כשחושבים על תכשיטי כלה ישר מדמיינים את השרשרת, הצמיד והכתר שהיא עונדת בערב החתונה. אבל, כמובן שאין תכשיטי כלה בלי התכשיטים החשובים ביותר - אלה שמסמלים אהבה, מחויבות, כבוד וגורל משותף; אלה שיושבים על כס הכבוד בעולם התכשיטים - טבעות אירוסין וטבעות נישואין. אז איך בוחרים טבעת אירוסין, איך מוודאים שטבעת הנישואים כשרה ומה בין זה לבין ביטויים של אהבה? המדריך המלא לטבעות אירוסין ולטבעות נישואים
 
 
 
מאת: רון שגב-פינקלמן
תכשיטים לגבר
תכשיטים לגברים הפכו זה מכבר לחלק בלתי נפרד מעולם האופנה. הסגנון משתנה בהתאם לטרנדים החמים, ובדיוק כמו אצל הנשים, גם אצל הגברים יש 'קלאסיקות' ויש תכשיטים מעוצבים בטעם אישי. העיצובים המגוונים מושגים על ידי שימוש בחומרי גלם שונים, ובכללם: אבני חן, זהב, כסף, עור, חרוזים ועוד. חומרי הגלם והעיצוב הסופים קובעים מה משדר התכשיט, ואיזה מסר הוא מעביר. אז איך בוחרים תכשיט לגבר?
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
תכשיטים מכסף
רבים מאיתנו נוהגים לענוד על גופינו תכשיטים מסוגים שונים, ביניהם תכשיטים מכסף, תכשיטים מזהב ועוד. תכשיטים מכסף, משתלבים נהדר בהופעות יומיומיות, וקיימים במגוון סגנונות, מהזרוק ביותר ועד האלגנטי והמאופק ביותר.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
תכשיטי זהב
תכשיטי זהב נחשבים מזה דורות רבים כתכשיטי יוקרה. בשל יופיים הבוהק, סגנונות העיצוב המיוחדים ועמידותם בפני חלודה ופגעי הזמן, מבוקשים תכשיטי זהב בקרב כל שכבות האוכלוסייה, ואף נתפסים כהשקעה כספית בשל שוויים הרב. תכשיטי זהב נמדדים בקאראט, ותמחורם מתבצע על פי שווי הזהב בשוק, בסמוך לזמן ייצורו של התכשיט.