כתבות ומידע בנושא בלונים

מאת: ליאור פרג'
בלוני הליום
על אף שגז ההליום אינו תגלית חדשה ומרעישה, נדמה שלעולם לא נפסיק להיות מופתעים מהפלא הזה שמאפשר לבלונים בצורות שונות לרחף באוויר בקלילות מדהימה, כאילו אין בעולם כוח משיכה. וכשמדובר במוצר קסום כל כך, מה הפלא שהשימושים בו רק הולכים ומתרבים?
 
 
 
מאת: ליאור פרג'
סוגי בלונים
תחום הבלונים הוא תחום גמיש במיוחד, תרתי משמע. בתחום זה כמעט ואין מגבלות של גודל, צורה או צבע. כל שנדרש הוא להחליט על ייעוד הבלונים, ועל החומר המועדף בהתאם לעמידות הנדרשת, ומאותו רגע אפשר לתת לדמיון (וגם לבלונים, אם רוצים) להרקיע שחקים.
 
 
 
מאת: ליאור פרג'
בלונים מיוחדים
כשאתם שומעים את המילה "בלון", סביר להניח שמרביתכם מעלים לנגד עיניכם בלון סטנדרטי, עגול, בגודל המקובל. ועדיין, אם רק פוקחים עיניים, אפשר לראות שיש כיום אינספור סוגים אחרים של בלונים מיוחדים שאפשר לעשות בהם שימושים מגוונים. תחום זה רק הולך ומתפתח משנה לשנה, ואתו גם שלל הרעיונות והאפשרויות.
 
 
 
מאת: ליאור פרג'
הזמנת זרי בלונים
כשחושבים על משלוח זר, כמעט באופן אוטומטי מתייחסים למשלוח זר פרחים, אלא שבשנים האחרונות מה שהתחיל אולי כגימיק מיוחד, הפך לאופצייה מקובלת ומרגשת לא פחות - משלוח זר בלונים כדרך מיוחדת להביע תשומת לב ואהבה.
 
 
 
מאת: ליאור פרג'
בלונים לאירועים
קשה לדמיין אירוע חגיגי כלשהו בלי התוספת החגיגית, הססגונית והקלילה הזו. בין אם מדובר בקשתות של בלונים, זרי בלונים, הפרחה של בלונים או בלוני ענק, קישוטי בלונים הם תוספת חובה לכל אירוע ולכל שמחה. כל הפרטים על איך, כמה ולמה, בכתבה שלפניכם.