נוטריונים
בחיפה (31 תוצאות)

Site_menu_forumsSite-menu_pricelistsSite_menu_reviewsSite_menu_search_results map location delivery_iconorder_table_icontake_away_iconparty_iconcalander_iconminutes iconsend_to_mobile_icon
נוטריונים - תמונת אווירה

נוטריון בחיפה

(נמצאו 31 תוצאות)

נמצאו 31 תוצאות - נוטריון

נוטריונים בחיפה (31 תוצאות) סינון תוצאות
צפייה לפי
ד"ר ועו"ד קרמר מרווין - תמונת לוגו

ד"ר ועו"ד קרמר מרווין

דרך הים 6, מרכז הכרמל חיפה
דרך הים 6, מרכז הכרמל חיפה נווט

קרמר מרווין הוא נוטריון, עורך דין ומומחה מהשורה הראשונה לשלל תחומים. במסגרת משרד עורכי הדין בראשו הוא עומד, הממוקם בחיפה, מעניק הוא שירותים נוטריוניים מגוונים בשפות העברית והאנגלית. בין השאר, מדובר כאן על תרגום נוטריוני של מסמכים מגוונים, אישור העתק נאמן למקור, אימות חתימה, אישור אפוסטיל, תצהיר נוטריוני, ייפוי כוח נוטריוני, צוואה נוטריונית, עריכת העדה למסמך סחיר ועוד. אוכלוסיית יעד עיקרית של המשרד היא תושבי ארצות הברית, הנמצאים בישראל או בארה''ב גם יחד, להם ניתן סיוע גם בתחומים משפטיים מגוונים. המשרד מעניק כל שירות על פי הספר ובהתאם לתקנות שקבע משרד הפנים בתחום.

072-2595316072-2595316 מספר
מקשר
סולומונוב ושות' משרד עו"ד - תמונת לוגו

סולומונוב ושות' משרד עו"ד

חסן שוקרי 24, חיפה
חסן שוקרי 24, חיפה נווט

משרד עורכי דין סולומונוב ושות' ממוקם בחיפה, ומעניק את כל סוגי שירותי הנוטריון, הכוללים: אישורים נוטריוניים, כולל אישור אפוסטיל, תרגום נוטריוני, אימות חתימה, תצהירים נוטריוניים, אישור צוואה בידי נוטריון, ייפוי כוח, אישור העתק נאמן למקור, אישור הסכמי ממון ועוד. המשרד פועל מזה 30 שנים במגוון תחומי המשפט האזרחי, ומבטיח לכל לקוח את היחס והשירות הטובים ביותר. כל שירותי הנוטריון ניתנים במקצועיות ובמהירות.

072-3215837072-3215837 מספר
מקשר
אבי תירוש - עו"ד ונוטריון - תמונת לוגו

אבי תירוש - עו"ד ונוטריון

שד' הפלי"ם 2, חיפה
שד' הפלי"ם 2, חיפה נווט

עורך הדין אברהם תירוש הוא נוטריון , המעניק סיוע מקיף בתחום במסגרת משרד עצמאי בחיפה. במשרד ניתן לקבל שירותים נוטריוניים מגוונים, הן בעברית והן באנגלית, בהתאם לתעריפים הקבועים בחוק. השרותים כוללים בין היתר אימות חתימה, אישור תרגום, אימות העתקי מסמכים, עריכת צוואה נוטריונית, עריכה ואימות של הסכמי ממון לפני נישואין וכו'. ניתן לקבל אישור אפוסטיל בבית המשפט הסמוך. המשרד משתדל ללכת לקראת לקוחותיו בכל היבט אפשרי ומבצע עבורם את השירותים בפרק הזמן המהיר ביותר האפשרי: לראיה, באפשרות הלקוחות לשלוח מסמכים הזקוקים לתרגום בדואר אלקטרוני ולקבל אותם תוך זמן קצר כשהם מאושרים נוטריונית. (יום עבודה אחד בלבד ) בתרגום מסמכים מעברית לאנגלית או להיפך מומלץ לשלוח בדוא"ל את השם בעברית\באנגלית ומספר טלפון נייד כדי שהתרגום של השמות יהיה מדויק.

שי כהן משרד עו"ד ונוטריון - תמונת לוגו

שי כהן משרד עו"ד ונוטריון

הרצל 2, חיפה
הרצל 2, חיפה נווט

עורך הדין שי כהן משמש נוטריון מוסמך, המציע שירותים נוטריוניים שונים במסגרת משרד עצמאי הממוקם בחיפה ברחוב הרצל 2. במשרד, הפועל מזה 26 שנים, ניתנים שירותים מגוונים בכל קנה מידה: המשרד מעניק את כל האישורים והתרגומים הנוטריוניים, בשפות העברית, אנגלית, רוסית וערבית, ולצד זה מספק שירותים דוגמת ייפוי כוח נוטריוני מכל הסוגים, אימות חתימה, אישור חיים וכיוצא בזה. השירותים ניתנים בהתאם לתקנות שהעמיד משרד המשפטים בתחום, כאשר המשרד מקפיד להעניק שירות אדיב ואישי לכל לקוח ולקוח. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בכל עת, לקבל ייעוץ ראשוני מהצוות שלנו ולקבוע פגישת היכרות שתקרב אתכם לעבר קבלת השירות הנוטריוני הטוב ביותר.

שרייבר שלומית עו"ד ונוטריון - תמונת לוגו

שרייבר שלומית עו"ד ונוטריון

שד' מוריה 118, חיפה
שד' מוריה 118, חיפה נווט

עו"ד ונוטריון שרייבר שלומית מספקת שירותי עריכת דין בתחומי המקרקעין, ירושה ודיני עבודה, כולל ייצוג בבתי משפט. כמו כן, מספקת את כל השירותים הנוטריונים ובכלל זה גם: אימות חתימה, אישור העתק נאמן למקור, מתן תצהיר נוטריוני, אישור הסכמי ממון, אישור חיים, ניסוח צוואה נוטריונית, אישור אפוסטיל, אישורי תרגום נוטריוני מסוגים שונים, ייפוי כוח נוטריוני ועוד. עו"ד ונוטריון שרייבר היא אשת מקצוע מנוסה ואדיבה, אשר תשמח לספק לכם מענה מקצועי איכותי בכל עניין הדורש מענה של עורך דין ונוטריון ותיק ומנוסה. מספקת את שירותיה הנוטריוניים גם בשפה העברית וגם בשפה האנגלית.

072-3251370072-3251370 מספר
מקשר
עופר בן ארי - משרד עו"ד - תמונת לוגו

עופר בן ארי - משרד עו"ד

שד' הנשיא 85, חיפה
שד' הנשיא 85, חיפה נווט

עופר בן ארי הוא נוטריון מהשורה הראשונה, המעניק שירותים נוטריונים מגוונים במסגרת משרד עורכי הדין שלו בחיפה. בין השירותים, הניתנים בשפות העברית והאנגלית כאחד, ניתן למנות תרגום נוטריוני של מסמכים, אימות חתימה על מסמכים, אישור העתק נאמן למקור, מתן אישור נוטריוני לצוואות, שירותי אפוסטיל, ייפוי כוח נוטריוני, עריכת העדה למסחר סחיר - והרשימה עוד ארוכה. כל שירות הניתן במשרד מבוצע על פי הספר ובהתאם לתקנות הספציפיות הנדרשות בתחום. המשרד מפקיד לבצע כל משימה בפרק הזמן המהיר ביותר האפשרי וללוות את לקוחותיו לכל אורך הדרך. נשמח להעניק לכם מידע נוסף ולספק תשובה לכל שאלה העולה אצלכם.

072-3258769072-3258769 מספר
מקשר
דאוד קרייני - עו"ד ונוטריון - תמונת לוגו

דאוד קרייני - עו"ד ונוטריון

שד' הפלי"ם 7, חיפה
שד' הפלי"ם 7, חיפה נווט

זקוקים לשירותי נוטריון? משרד דאוד קרייני - עו"ד ונוטריון לשירותכם! כמשרד ותיק שמאחוריו ניסיון רב בזירה המשפטית, אנו מעמידים לרשות לקוחותינו את מיטב שירותי הנוטריון לרבות תרגומים נוטריוניים, אימות חתימות, אישורי העתק נאמן למקור, תצהירים נוטריוניים, אישורי הסכם ממון, אישורי חיים, צוואות נוטריונית, ייפויי כוח נוטריוניים ועוד. שירותי המשרד ניתנים בשפות אנגלית, ערבית ועברית. נשמח לספק לכם את מיטב שירותינו במקצועיות, באמינות, באדיבות וביעילות לשביעות רצונכם המלאה!

072-3205024072-3205024 מספר
מקשר
מלק חיים שמואל-עו"ד ונוטריון - תמונת לוגו

מלק חיים שמואל-עו"ד ונוטריון

מצפה 11, חיפה
מצפה 11, חיפה נווט

עו"ד ונוטריון מלק חיים שמואל מעניק מגוון רחב של שירותים נוטריוניים מקצועיים בשפות הבאות: עברית, אנגלית והונגרית. תחומי עיסוקו כוללים: אישורים, תרגומים נוטריוניים, ייפויי כוח מכל הסוגים, אימות חתימה, הסכם ממון, צוואות נוטריוניות, הצהרת חיים וכיוצא בזה. הוא בעל משרד עורכי דין בחיפה, בו הוא מעניק גם יעוץ משפטי בכל הקשור למקרקעין, לירושות, למשפט אזרחי ולמשפט פלילי. צרו קשר עם המשרד לתיאום פגישה.

072-3222402072-3222402 מספר
מקשר
עו"ד ונוטריון גל רן - תמונת לוגו

עו"ד ונוטריון גל רן

דרך העצמאות 84, חיפה
דרך העצמאות 84, חיפה נווט

עו"ד ונוטריון גל רן מעניק את כל סוגי השירותים הנוטריוניים, ובהם: אימות חתימה על מסמכים, ייפוי כוח לכל צורך - למשכנתא, לביצוע עסקאות נדל"ן או כללי, אישור נכונות תרגום מסמכים מאנגלית ולאנגלית, אישור נכונות העתק של מסמך, אימות תצהיר, אימות הסכם ממון בין בני זוג לפני הנישואין, אימות נוטריוני לצוואה ועוד. התשלום נגבה בהתאם לתעריפים הקבועים בחוק. המשרד ממוקם בחיפה, והשירותים ניתנים בזמינות גבוהה ללקוח.

עו"ד ונוטריון ארליך אולג - תמונת לוגו

עו"ד ונוטריון ארליך אולג

הבנקים 3, חיפה
הבנקים 3, חיפה נווט

עו"ד ונוטריון ארליך אולג מספק שירותיים נוטריוניים רבים, כולל אישור אפוסטיל, אישורי חיים, אישור נוטריוני לתעודות ולמסמכים חשובים, תרגומים נוטריוניים, ייפויי כוח נוטריוניים, אישור העתק נאמן למקור ועוד. היתרון של עו"ד ונוטריון ארליך הוא ביכולתו לספק את השירותים הללו ללקוחותיו לא רק בשפה העברית, אלא גם ברוסית ובאוקראינית - כך שהוא משרת כיום אזרחים ישראליים רבים אשר עלו לישראל ממדינות חבר העמים בעשורים האחרונים. בכל פנייה ובכל עניין הוא יספק ללקוחותיו את המענה המהיר והמקצועי ביותר, לשביעות רצונם.

072-3224714072-3224714 מספר
מקשר

מחירון נוטריון - תעריף נוטריון

i

באתר דפי זהב משולבים מאות מחירונים המשקפים מחירים מקובלים בענפים השונים במשק הישראלי. אנו מקדישים משאבים רבים כדי להציג באתר מחירונים עדכניים המבוססים על מחקר וסקר שוק, שביצענו בקרב בעלי מקצוע ועסקים. השמירה על עדכניות, על אמינות ואיכות המידע היא בעלת חשיבות רבה. לכן, כל מחירון נבדק ומאומת אחת לתקופה מול עסקים ובעלי מקצוע בתחום ועובר בקרה מעמיקה ויסודית על-ידי צוות המחירונים של האתר.

חשוב לציין כי המחירון הכללי מכיל מחירים מומלצים בתחום והוא אינו מחייב את נותני השירות המופיעים באתר דפי זהב. לשאלות ומידע נוסף ניתן לפנות למרכז השירות בטלפון 8522*.

אימות חתימה 164 ₪
אישור העתק נוטריוני 65 ₪
אישור תרגום נוטריוני 207 ₪
למחירון המלא
עו"ד ונוטריון אריאלה רוזנטל סודרי - תמונת לוגו

עו"ד ונוטריון אריאלה רוזנטל סודרי

כיאט 3, חיפה
כיאט 3, חיפה נווט

משרד עו"ד ונוטריון אריאלה רוזנטל סודרי נותן שירותי נוטריון במגוון שפות בהן עברית, אנגלית, גרמנית, צרפתית, ספרדית, איטלקית והולנדית. המשרד נמצא בחיפה, והשירותים הנוטריוניים המוצעים בו כוללים ייפוי כח, אימות חתימה, אישור העתק נאמן למקור, תרגום נוטריוני, תצהירים נוטריוניים, אישור חיים, אישור הסכמי ממון, עריכת צוואות נוטריוניות, העדה על מסמך סחיר, אישור אפוסטיל ועוד. בנוסף, המשרד מתמחה בדיני משפחה, ירושות ועיזבונות, מקרקעין ונדל"ן, הוצאה לפועל, דיני עבודה ודיני מושבים, קיבוצים והמגזר החקלאי.

072-3257728072-3257728 מספר
מקשר
עו"ד ונוטריון סולומון יעקב יהודה - תמונת לוגו

עו"ד ונוטריון סולומון יעקב יהודה

דרך העצמאות 61, חיפה
דרך העצמאות 61, חיפה נווט

כל האישורים והתרגומים הנוטריונים בעברית ובאנגלית וגרמנית, ייפויי כוח מכל הסוגים, אימות חתימה, צוואות, העתק נאמן למקור וכו' המומחיות העיקרית של המשרד היא בתחום של דיני מקרקעין, במסגרתו ניתן סיוע משפטי מקיף בשלל נושאים: עריכת עסקאות רכישה, מכירה או השכרה של נכסי נדל''ן, מיסוי מקרקעין, ייצוג מול קבלנים, עסקאות קומבינציה, בתים משותפים, קבוצות רכישה, תמ''א 38, עסקאות פינוי בינוי, תביעות נדל''ן, כינוס נכסים ועוד. המשרד מלווה את לקוחותיו לכל אורך הדרך, החל מייעוץ משפטי ראשוני, דרך סיוע בעריכת חוזים ועד לייצוג משפטי מלא בערכאות הרלוונטיות לתחום. המקצועיות של עורך הדין סולומון יעקב יהודה, הידע הניכר שלו בתחום והמסירות חסרת הגבולות שלו הם שעושים את ההבדל עבור הלקוחות.

077-7784635077-7784635 מספר
מקשר
איל שי; עו"ד - תמונת לוגו

איל שי; עו"ד

חסן שוקרי 2, חיפה
חסן שוקרי 2, חיפה נווט

זקוקים לשירותי נוטריון? משרדו של עו"ד אייל שי לשירותכם! אנו מספקים את כל שירותי הנוטריון באנגלית ובעברית לרבות אימות הסכמי ממון, אישור תרגום מסמכים, אימות חתימות על ייפויי כוח ועוד. במקביל, המשרד עוסק בדיני המשפט האזרחי לרבדיו השונים ומספק את מיטב שירותיו בדיני נזיקין, בדיני הוצאה לפועל וכינוס נכסים ובדיני משפחה וירושה, תוך הקפדה על מתן שירות מקצועי, אמין, אישי ומסור לכל לקוח מלקוחות המשרד. נשמח לעמוד לשירותכם!

077-3336307077-3336307 מספר
מקשר
עו"ד ונוטריון ליכטר אולגה - תמונת לוגו

עו"ד ונוטריון ליכטר אולגה

הרצל 16, חיפה
הרצל 16, חיפה נווט

אולגה ליכטר, עו"ד, חברה בלשכת עורכי הדין בישראל החל משנת 1998, נוטריון. משרדה של עו"ד אולגה ליכטר הוקם בחיפה בשנת 2000 ומעניק, בין היתר, שרותי נוטריון מכל הסוגים כגון אימות חתימות, אישורי חיים, תרגומים נוטריוניים בעברית, רוסית ואנגלית, יפויי כח שונים, אימות צוואות וכד'. כמו כן, המשרד מתמחה בדיני משפחה, מקרקעין ונזקין.

072-3249854072-3249854 מספר
מקשר
עו"ד; נוטריון נאומן יורם - תמונת לוגו

עו"ד; נוטריון נאומן יורם

שד' הנשיא 131, מרכז הכרמל חיפה
שד' הנשיא 131, מרכז הכרמל חיפה נווט

עו"ד יורם נאומן הוא נוטריון מוסמך, המעניק שירותים נוטריוניים מגוונים, כגון: אימות חתימות ומסמכים, ייפוי כוח נוטריוני, צוואות נוטריוניות, אישור העתקי מסמכים, אישור תצהירים ועריכת תרגומים בשפות עברית, אנגלית וגרמנית. במשרדו העצמאי הממוקם בחיפה, הוא מספק בנוסף ייעוץ משפטי בתחומי המקרקעין, הירושות והצוואות. צרו קשר עם משרדו של עו"ד ונוטריון יורם נאומן לתיאום פגישה ולקבלת שירותים נוטריוניים מקצועיים בהתאם לצורכיכם.

הצג עוד עסקים מהעיר

עסקים שנותנים שירות בחיפה

נוטריון בקריות טל יחיאל - תמונת לוגו

נוטריון בקריות טל יחיאל

שדרות גושן 23, קריית מוצקין
שדרות גושן 23, קריית מוצקין נווט
שירותי נוטריון בעברית ובאנגלית בקריות

משרד עו"ד יחיאל טל הוא משרד עורכי דין המספק שירותי נוטריון בקריות למעלה מעשרים שנה. שירותי נוטריונים מטעמו ניחנים בדיוק מרבי, במקצועיות ללא רבב ובשירות קשוב ויעיל המוגש בשפות עברית ואנגלית וכוללים ייפויי כוח שונים, תרגום תעודות, מסמכים, הסכמים ועוד, טיפול בצוואות נוטריוניות, אימות הסכמי ממון טרם נישואין, אישורי אופסטיל ועוד. שירותי המשרד כוללים גם עיסוק משפטי לרבות ייעוץ ושירותי ליטיגציה בענייני דיני עבודה, דיני משפחה, צוואות וירושות, דיני חוזים ודיני מקרקעין.

עו"ד ונוטריון תלמי חגי - תמונת לוגו

עו"ד ונוטריון תלמי חגי

דרך עכו 140, קריית ביאליק
דרך עכו 140, קריית ביאליק נווט
נוטריון מהשורה הראשונה באזור הצפון

מחפשים נוטריון מהשורה הראשונה באזור הצפון? זוהי בדיוק ההגדרה של עורך דין ונוטריון חגי תלמי, בוגר לימודי משפטים בירושלים. עו''ד תלמי, לו ניסיון של למעלה מ-40 שנה בתחומי המשפט השונים, מחזיק בהסמכה לשמש נוטריון מקצועי. משרדו, הממוקם בקריית ביאליק, מציע שורה ארוכה של שירותים בתחום: תרגום נוטריוני של מסמכים, אימות חתימה, ייפוי כוח נוטריוני, צוואה נוטריונית, אישור העתק נאמן למקור ועוד. המשרד מבצע כל משימה בדרגת המקצועיות הגבוהה ביותר, על פי התקנות שהעמיד משרד המשפטים בתחום. אתם יותר ממוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת ייעוץ ראשוני מקיף בתחום וסיוע לכל אורך הדרך.

072-3218506072-3218506 מספר
מקשר
עו"ד ונוטריון יורובסקי נטלי - תמונת לוגו

עו"ד ונוטריון יורובסקי נטלי

העצמאות 59, קרית אתא
העצמאות 59, קרית אתא נווט

משרד עו"ד ונוטריון יורובסקי נטלי הוקם בשנת 1995, והוא ממוקם בקריית אתא. במקום ניתן ליהנות משלל שירותים משפטיים, בתחומי המשפט האזרחי, וגם לקבל שירותי נוטריון מקצועיים. במקום ניתנים כל סוגי שירותי הנוטריון, לרבות: תרגומים נוטריוניים לרוסית ומרוסית, אישורים לחו"ל עם או בלי אפוסטיל, אישור הסכמים, אישור חיים, ייפוי כוח, אישור נוטריוני לצוואות, אישור תעודות ציבוריות ועוד. כל הלקוחות זוכים לשירות מקצועי, אמין ומהיר, שעומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

רוצה לדעת יותר על נוטריונים ?

ייפוי כוח

ייפוי כוח - הסמכה בנוכחות נוטריון

ייפוי כוח הוא מסמך המעניק רשות לאדם "נבחר" לשמש כשלוח של מי שמעניק את ייפוי הכוח. אותו נבחר, הוא מיופה הכוח, עושה בשביל השליח פעולה מסוימת או מגוון פעולות, ולמעשה משמש כמעין יד של השולח. כל פעולה שעושה השלוח בזכות ייפוי כוח שניתן לו על ידי המייפה, רואים אותה ככזו שבוצעה על ידי המייפה. לייפוי כוח השלכות רבות, שחלקן עשויות להיות מסוכנות. מלבד האמון הנדרש, חשוב מאוד גם לבחור מיופה כוח בזהירות רבה, ולערכו בהתאם לכללים. אז מה זה בדיוק ייפוי כוח, מה זה ייפוי כוח בלתי חוזר, כיצד עורכים ייפוי כוח ומתי נזקקים לאישור של נוטריון? לפניכם התשובות לכל השאלות שיש לקבל, לפני שסומכים ומסמיכים אחרים שיפעלו בשמכם

נוטוריונים

כך תוכיחו שאתם באמת אתם: מדריך להכרת עבודתו של נוטריון

במוקדם או במאוחר, ייתכן שתצטרכו לאמת חתימה על מסמך, לאשר שאדם מסוים חי, לבסס אותנטיות של תעודה ואפילו להוכיח שלא התחזיתם לאדם אחר. בשביל זה יש נוטריונים

אפוסטיל ושירותי נוטריונים

אפוסטיל ושירותי נוטריונים

אפוסטיל בצרפתית הוא: אישור. ההגדרה מתארת אישור בינלאומי, המסדיר העברת מסמכים שונים ממדינה למדינה. בין המסמכים הדורשים אפוסטיל כדי להוכיח את נכונותם: תעודות לידה, תעודות נישואין, תעודות השכלה ועוד

מרג'ורי - גרמנית אנגלית עברית - תמונת לוגו

מרג'ורי - גרמנית אנגלית עברית

עובדיה 15, חיפה
עובדיה 15, חיפה נווט

High Quality Translation Services משרד בוטיק לתרגום שנוסד בשנת 1995 ומנוהל על ידי, מרג'ורי קאופמן, דוברת גרמנית ואנגלית ובעלת ניסיון רב של 25 שנים בתחום התרגום המקצועי. המשרד שלי הינו ה-One-Stop-Shop לתרגום כל המסמכים שלך. כאן תקבל תרגום מקצועי איכותי במחיר תחרותי ל-20 שפות במגוון תחומים, כולל משפטי, תרגומים לנוטריונים, שיווקי, עסקי, פיננסים, טכני ועוד. השירות אישי, אמין ומהיר. שמירה על סודיות מוחלטת מובטחת בכל עת. אני חברה באגודת המתרגמים בישראל. מעט על עצמי: תמיד אהבתי שפות. אני דוברת גרמנית ואנגלית כשפות אם, שולטת בשפה העברית ויש לי ידע בצרפתית ובאיטלקית. לפני שנים רבות שילבתי את האהבה עם הכישרון שלי לשפות. אני מאמינה שאיכות העבודה המוגשת ועמידה בלוחות זמנים הן מבין התכונות החשובות ביותר, שנותן שירות יכול לתת ללקוח שלו. אני עוסקת בתחום התרגום כבר קרוב ל-25 שנה ולא מתפשרת על מקצוענות, דייקנות, זמינות ואמינות. במקביל גם חשוב מאוד המענה הישיר, ההקשבה והאמפטיה ללקוח. אני מאמינה בעבודה משותפת עם קולגות. כדוברת גרמנית ואנגלית, אני מתמחה בעבודות תרגום בשפות גרמנית, אנגלית ועברית ומשתפת פעולה עם מתרגמים עצמאים אחרים המתרגמים גם הם לשפת האם שלהם על מנת להציע ללקוחות שלי את השירות הטוב ביותר. לקוחות החברה נמנים משרדי עורכי דין ונוטריונים, אגודות, מוסדות, חברות בינלאומיות ולקוחות פרטיים.

072-2593842072-2593842 מספר
מקשר
  • 1

העסקים שצפית בהם לאחרונה

שם העסק

כתובת העסק
כתובת העסק
ציון
כמותכתוב
עסק זה בחר לא להציג חוות דעת

תיאור

טלפוןטלפון מספר
מקשר

זאפ גרופ עושה שימוש במספר וירטואלי לפי תנאי השימוש באתר.
מספר הטלפון של העסק מופיע באזור המידע בדף העסק.

מידע אודות סוג השירות

בעמוד תמצא מידע בנושא

אישור נוטריון | אישור נוטריוני | עו"ד נוטריון | שירותי נוטריון

רשימת העסקים המלאה בסיווג כל התחומים באזור
Arrow_Close_partArrow_LeftArrow_moreArrow_Open_partArrow_RightArrow_downX_close_iconSite_menu_knowCall_iconzap_thumbsMap_pinתמונה גנריתVideo_playIcon star empty colorIcon star empty colorIcon star full colorIcon star empty colorאייקון חנויותDone_tofes_iconicon_fail דפי זהבZAPHamburgerSearchSearch Footer_searchFooter_tools