רופאי אף אוזן גרון

 • פרופ' פליס דן-ניתוחי ראש וצוואר

  פרופ' דן פליס הוא רופא אף אוזן גרון מומחה לכירורגיה אונקולוגית של
  הצוואר, בסיס הגולגולת והראש. פרופסור פליס משמש כמנהל מערך אף אוזן וגרון, ניתוחי ראש, צוואר, פה ולסת במרכז הרפואי ת"א על שם סוראסקי, איכילוב, מאז שנת 2003. מלבד זאת, הפרופסור משמש כיו"ר החוג לרפואת אף אוזן וגרון בפקולטה לרפואה על שם סאקלר באוניברסיטת תל אביב וכיו"ר האיגוד הישראלי של רופאי אף אוזן וגרון ומנתחי ראש וצוואר. בנוסף לכך, פרופסור פילס משמש כחבר וכעמית מדעי במחלקת אף אוזן גרון בבית החולים Mount Sinai המסונף לאוניברסיטת טורונטו בקנדה וכחבר בארגונים מקצועיים מובילים לרבות ההסתדרות הרפואית הישראלית, האיגוד הישראלי לכירורגיה ואונקולוגיה של ראש וצוואר ועוד.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • ויצמן 14, תל אביב

  (נותן שירות בכל הארץ)

 • ד"ר אברג'ל אברהם

  מומחה למחלות אף וסינוסים

  ד"ר אברהם אברג'ל הנו מנהל מרפאות אף
  אוזן גרון בבית החולים איכילוב. הד"ר משמש כרופא בכיר במערך אף אוזן וגרון, ניתוחי ראש, צוואר, פה ולסתות ומרכז את תחום מחלות האף והסינוסים והפרעות נשימה בשינה. תחומי העיסוק העיקריים של ד"ר אברג'ל: כירורגיה אנדוסקופית של בסיס הגולגולת, הפרעות נשימה בשינה בקרב מבוגרים וילדים, מחלות האף והסינוסים, כירורגיה אנדוסקופית של האף והסינוסים, כירורגיה של בלוטת התריס וניתוחים להסרת גידולי ראש-צוואר. לקביעת פגישה במרפאה הפרטית של ד"ר אברג'ל יש לתאם תור.037901900 תיאום התורים הדיגיטלי מיועד ללקוחות פרטיים בלבד ולא למבוטחי קופת חולים מכבי הקליניקה נמצאת ברחוב ויצמן 14 תל אביב קומה 18 מגדל ויצמן

 • 4.5

  2 חוות דעת

 • נחמני 19, תל אביב

 • פרופ' ברוורמן יצחק

  פרופ' יצחק ברוורמן מנהל את יחידת אף אוזן גרון וניתוחי ראש וצוואר במרכז
  הרפואי הלל יפה בחדרה. הוא הינו מומחה לניתוחי אף וסינוסים, ומבצע גם ניתוחי אף פלסטיים. פרופ' ברוורמן עבר השתלמויות רבות בחו"ל בנושא של ניתוחי אף אנדוסקופיים, ובין היתר התמחה בביצוע ניתוחי סינוסים בשיטת Baloon sinuplasty, והוא עובד בשיטה זו בארץ. כמו כן, פרופ' ברוורמן הינו מרצה בכיר בפקולטה לרפואה בטכניון.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • המרגנית 18, נשר

 • ד"ר בלום יוסף א.א.ג

  מומחה לניתוחי אף פונקציונליים ואסתטיים

  ד"ר בלום יוסף א.א.ג רופא בכיר
  במחלקת אף אזן גרון ניתוחי ראש צוואר במרכז רפואי תל אביב (איכילוב) מומחה ברפואת אף, אוזן וגרון ומתרכז בעיקר בטיפולים הללו: ניתוחי אף פונקציונליים (רפואיים) ואסתטיים, אבחון יעוץ וטיפול בסחרחורות ובעיות שיווי משקל, בלקויות שמיעה, ביצוע ניתוחי אף, אוזן וגרון בילדים. ד"ר בלום יוסף מטפל גם בבעיות הקשורות בבלוטות הרוק, בנחירות, בדום נשימה וניתוחי ראש וצוואר. ד"ר בלום מקבל מטופלים גם בקליניקות הפרטיות שלו בתל אביב ובנתניה. ד"ר בלום הוא בוגר הפקולטה לרפואה של האוניברסיטה העברית בירושלים.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • ויצמן 14, תל אביב

 • פרופ' תלמי יואב

  מומחה אף אוזן גרון וכירורגיית ראש צוואר.

  פרופ' יואב תלמי הוא רופא מומחה לאף
  אוזן גרון ומנתח בכיר של ניתוחי ראש וצוואר, מנהל השירותי לניתוחי ראש וצוואר בבית החולים תל השומר, וסגן מנהל מחלקת אא"ג וניתוחי ראש וצוואר. פרופ' תלמי מתמחה בניתוחים כירורגיים באזור ראש וצוואר כולל ניתוחים לגידולים שפירים וממאירים, ניתוחי פה ולוע, ניתוחי בלוטות רוק, ניתוחי גרון וכריתה ושחזור של גידולי עור חודרניים באזור הראש והצוואר. בנוסף, מתמחה פרופ' תלמי בניתוחי ראש צוואר בילדים, כולל ניתוח "כפתורים", כריתת שקדים ושחרור לשון "תפוסה".

 • 5

  2 חוות דעת

 • גילדסגיים 4, רמת גן

 • פרופ' אביתר אפרים

  מנהל מחלקת אא"ג בביה"ח "אסף הרופא"

  פרופ' אביתר אפרים מכהן כמנהל מחלקת
  אף, אוזן וגרון בבית החולים "אסף הרופא" וכמנהל המעבדה לדיסקציה של עצם טמפורלית. כמומחה כירורג ברפואת אף, אוזן וגרון, ראש וצוואר וכבעל תת התמחות ברינולוגיה, באוטולוגיה ובניתוחי פלסטיקה, ד"ר אפרים משמש כמרצה מבוקש בישראל ומחוצה לה וחבר במגוון איגודים מקצועיים לרבות ארגון אף אוזן וגרון כירורגית ראש וצוואר בישראל, החוג הרינולוגי הישראלי, החוג הרינולוגי האירופאי והחוג הנוירואוטולוגי בישראל. פרופ' אפרים הינו בוגר אוניברסיטת תל אביב, התמחה ברפואת אף אוזן וגרון בבית החולים "וולפסון" בחולון, השתלם בפלסטיקה בבית החולים "אסף הרופא" בצריפין ואת השתלמותו בניתוחים אנדוסקופיים ביצע בפולדה שבגרמניה ובפיטסבורג שבארה"ב.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הברזל 10, תל אביב

 • פרופ' יניב איתן

  פרופ' יניב איתן מומחה למחלת אף, אוזן וגרון, ובעל התמחות על במחלות האף
  והסינוסים. כמו כן הוא מבצע ניתוחים אנדוסקופיים וניתוחים פלסטיים של האף. פרופ' איתן מנהל את היחיד למחלות אף וסינוסים בבית חולים בילינסון כבר עשרות שנים. כמו כן, הוא מקבל מטופלים באופן פרטי, ועובדת בהסדר עם קופות החולים וחברות הביטוח הפרטיות, לשם ביצוע ניתוחים בבית החולים אסותא. השירות ניתן בשפות עברית או אנגלית.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הצג טלפון

  נצח ישראל 8, תל אביב

 • ד"ר גילת חנה

  מחלות אא"ג וכירורגית ראש וצוואר

  ד"ר גילת חנה הינה רופאה בכירה
  במחלקת אא"ג וכירורגית ראש וצוואר במרכז הרפואי "רבין" ומאחוריה שנות ניסיון רבות בתחומים אלה. בין יתר תחומי התעניינותה, ד"ר גילת מתמקדת במחלות בלוטות רוק, בהשפעותיה של הקרינה הסלולרית על בלוטות הרוק, במחלות יתרת- בלוטת המגן (פארא תירואיד) ובכירורגית בלוטת המגן. את התמחותה ביצעה הד"ר במחלקת אא"ג וכירורגית ראש וצוואר במרכז הרפואי "רבין" והיא חברה באיגודים מקצועיים שונים הקשורים בתחומי עיסוקה.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הברזל 25, תל אביב

 • מרכז רפואי מדיקה ברנר

  ד"ר ברנר הלל , מנהל מרפאת "מרכז רפואי מדיקה ברנר", נחשב לאחד החלוצים
  בתחום ניתוחי האף הקוסמטיים ומשולבי ניתוח רפואי באזור הדרום. הוא מומחה למחלות אף אוזן גרון וכירורגיית ראש צוואר, רופא בכיר בבית החולים סורוקה ובעל מוניטין ונסיון רב שנים בתחום ניתוחי אף אוזן גרון רפואיים, קוסמטיים וטיפולים אסתטיים של הפנים. ד"ר ברנר הוא בוגר הפקולטה לרפואה באוניבסיטת וילנה בשנת 1970, עשה התמחות באף אוזן גרון וכירורגיית ראש צוואר בבית החולים סורוקה בבאר שבע. כמו כן הוא מרצה בסגל ההוראה של בית הספר לרפואה באוניברסיטת בן גוריון בנגב ורופא בכיר במחלקת אף אוזן גרון של בית החולים סורוקה. ד"ר ברנר מקפיד להשתתף כל שנה בכנסים רפואיים, בארץ ובבחו"ל, שם הוא לומד ומתמחה בטכנולוגיות החדישות ביותר בתחום הרפואה על מנת ליישם את אותן שיטות עבודה מודרניות בתחומים של ניתוחי אף פלסטי ורפואי וטיפולים האסתטיים של הפנים, לרווחת מטופליו.

 • 5

  1 חוות דעת

 • שד' יצחק רגר 53, באר שבע

 • ד"ר שושנה קרמר

  דר שושנה קרמר הינה מנתחת פלסטית ומומחית לרפואת אף אוזן גרון וכן מומחית
  לכירורגיה פלסטית של האף. דר קרמר פעילה בתחום מזה עשרים וארבע שנים, ולה ניסיון של אלפי מטופלים ומאות לקוחות. במרפאתה מבוצעים ניתוחי אף משולבים: ניתוח רפואי באף העונה על בעיות רפואיות, ובד בבד היא משלבת גם שינוי אסתטי באף, בהתאם למתוכנן ולמקובל על ידי המטופל מבעוד מועד. נוסף על כך, דר קרמר מומחית למילוי קמטים בעור הפנים, באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית. החומצה, שעברה תהליך הנדסה גנטית על מנת לדמות את החומצה הטבעית שמיוצרת על תאי הגוף, משמשת להתגברות על סימני הגיל והזדקנות העור, ושמירה על מראה עור רענן וצעיר יותר. ד"ר קרמר חברה במספר איגודים מקצועיים בארץ ובעולם, ביניהם איגוד מנתחי א. א .ג., איגוד מנתחי ראש צוואר בישראל, האיגוד האמריקאי לניתוחים פלסטיים של הפנים (AAFPRS) וכן האיגוד האירופאי לניתוחים פלסטיים של הפנים (EAFPS)

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • פרישמן 7, כפר סבא

 • פרופ' פוטרמן משה

  פרופסור משה פוטרמן הוא רופא אף, אוזן גרון מהשורה הראשונה בישראל, כמו גם
  מומחה בתחום של כירורגיית ראש צוואר. פרופ' פוטרמן נחשב למומחה בעל שם עולמי בביצוע מגוון רחב של הליכים, ובכלל זה ניתוחי אף וסינוסים מתקדמים, ניתוחי אוזניים לטיפול בדלקות, טיפול בנחירות או בדום נשימה, טיפול בבעיות ראש צוואר, טיפול בצרידות ועוד. את הטיפולים הוא מעניק במסגרת מרפאת המומחים של בית החולים אסותא בבאר שבע, כמו גם מרפאת המומחים של מכבי שירותי בריאות, גם כן בבירת הנגב. פרופסור פוטרמן משה הוא בוגר הפקולטה לרפואה של אוניברסיטת ליון בצרפת, אשר עשה את התמחותו באף, אוזן גרון בצרפת ובישראל. הוא מחזיק בתואר מומחה אא''ג וכירורגיית ראש וצוואר וערך השתלמויות מקצועיות מגוונות בתחום.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • שד' יצחק רגר 11, באר שבע

 • ד"ר גדעון ביאליסטוק

  הרופא מבצע ביקורי בית במידת הצורך

  ד"ר גדעון ביאליסטוק הוא רופא מומחה
  לאף אוזן גרון. מטפל בבעיות במיתרי הקול, מומחה לטיפול בצרידות כרונית, מטפל בבעיות שמיעה ועוד. ד"ר ביאליסטוק מחזיק בניסיון עשיר של כ-35 שנים במקצוע, והוא מבצע דרך קבע ניתוחים בבתי חולים בכל רחבי הארץ, ובהם בתי החולים הפרטיים הטובים ביותר בישראל. ד"ר ביאלסטוק מטפל בנוסף גם בילדים ומומחה בתחום. הקליניקה של ד"ר ביאליסטוק נחשבת משוכללת ומתקדמת, ומציעה ללקוחות בין היתר בדיקות לאבחון בעיות במיתרי הקול, בדיקות אולטרסאונד ראש וצוואר ועוד.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • אריה דולצין 13, תל אביב

 • ד"ר איתן סודרי- אף אוזן גרון

  מומחה לניתוחי אף וסינוסים

  ד"ר איתן סודרי הינו מומחה אף אוזן
  גרון, המשמש כרופא בכיר במרכז הרפואי רבין (בית חולים בלינסון). הוא הינו האחראי עך המכון לרפואת אף וסינוסים, ומנהל את מרפאות אא"ג בבית החולים. במסגרת תפקידיו, מבצע ד"ר סודרי ניתוחים אנדוסקופים של האף והסינוסים. ד"ר איתן סודרי סיים את לימודיו בהצטיינות בפקולטה לרפואה ע"ש ברוס רפפורט, בטכניון שבחיפה, והמשיך להתמחות באף אוזן גרון במרכז רפואי רבין. בהמשך שימש במשך שנתיים כעמית מחקר בבית החולים Johns Hopkins שבארה"ב, בתחום הביולוגיה המולקולרית של גידולי ראש וצוואר, ולאחר מכן השתלם בבית החולים של אוניברסיטת Stanford בארה"ב בתחום של ניתוחים אנדוסקופיים של האף, סינוסים ובסיס הגולגולת וחקר מחלות אף וסינוסים במשך יותר משנתיים. כיום, בנוסף להיותו מרצה בכיר קליני לאא"ג וכירורגיית ראש צוואר, בפקולטה לרפואה ע"ש סאקלר, אוניברסיטת תל אביב, ד"ר סודרי הינו רכז ללימודי המשך אא"ג- ראש צוואר בפקולטה לרפואה בתל אביב. במרפאתו הממוקמת בהרצליה ברח' החושלים 8, ד"ר סודרי שם דגש על טיפול מקצועי, ויחס אישי ואדיב לכל מטופליו. ד"ר איתן סודרי בהסכם עם לאומית, כלל, מנורה והפניקס.

 • 5

  1 חוות דעת

 • החושלים 8, הרצליה

 • ד"ר יקי כהן-המרכז להפרעות קול ובליעה בע"מ

  ד"ר יעקב (יקי) כהן סיים לימודי רפואה בטכניון, חיפה, בשנת 1993. הוא הינו
  מומחה לרפואת אף אוזן גרון וניתוחי ראש וצוואר, ואת התמחותו הוא עבר במרכז הרפואי סוראסקי - איכילוב בתל-אביב. כמו כן, הוא עבר השתלמות מקצועית בבוסטון, בתחום של ניתוחים אנדוסקופיים של הסינוסים. בשנת 2002 השתלם ד"ר כהן בהפרעות קול ובליעה בצפון קרוליינה. הוא משמש כמנהל מכון השמיעה והדיבור, הפועל תחת מחלקת אף-אוזן-גרון בבת החולים רמב"ם בחיפה משנת 2013. בתפקידו הקודם, הוא ניהל את מרפאת הפרעות הקול והבליעה ואת מכון הדיבור והשמיעה בבית החולים איכילוב. ד"ר כהן פרסם עשרות מאמרים מקצועיים בעיתונות המקצועית, שרבים מהם הוצגו בכנסים בינלאומיים ופורסמו בעיתונות מקצועית מובילה. ד"ר כהן מטפל בבעיות קול אצל שחקני תיאטרונים הקאמרי, הבימה וזמרי האופרה הישראלית. תחומי עיסוק: טיפול במיתרי הקול עבור אנשי מקצועי, ניתוחים להסרת נגעים שפירים ממיתרי הקול, ניתוחי לייזר משמרים לגידולים ממאירים של הגרון ותיקון בעיות סגירה של מיתרי הקול.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הצג טלפון

  ויצמן 14, תל אביב

 • מרפאות פרופ' קרוננברג

  פרופסור יונה קרוננברג הוא רופא אף אוזן גרון בכיר, אשר שימש כמנהל מחלקת
  אא''ג במרכז הרפואי שיבא תל השומר במשך כשני עשורים. כיום הפרופסור מעניק טיפולים שונים במסגרת קליניקה פרטית ברמת גן. מעבר לאבחון בעיות שונות הנוגעות לתחום, מתמחה פרופסור קרוננברג בביצוע ניתוחים ברמות מורכבות שונות: ניתוחי אוזניים, ניתוחי אף, ניתוח ראש-צוואר, ניתוח בסיס גולגולת, ניתוחי שתל השבלול ועוד. הניסיון המקצועי שלו משתרע על פני עשורים רבים, כאשר לאחר סיום לימודי רפואה באוניברסיטת וינה ב-1974 עשה הוא התמחויות והשתלמויות מקצועיות שונות. כמו כן פרופ' קרוננברג השתלם באירופה ובארצות הברית בניתוחים מסובכים של האוזן כולל תיקוני עצבים דלקת וגידולים

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • מתתיהו החשמונאי 12, רמת גן

 • ד"ר אייל רוזנצוייג

  ד"ר אייל רוזנצוויג הוא מומחה לאף-אוזן-גרון, לניתוחי ראש, לניתוחי צוואר
  ולרפואת שינה. במרפאתו, הממוקמת בתל-אביב, הוא מטפל במגוון רחב של בעיות, כגון: צרידות ומחלות מיתרי הקול, הפרעות בשמיעה ומחלות האוזן, נחירות והפרעות נשימה בשינה, הפרעות בנשימת האף, מחלות האף והסינוסים, סחרחורות והפרעה בשיווי המשקל. בעבודתו הוא עושה שימוש בשיטות אבחון יעילות וחדשניות ביותר, ביניהן שיטת Computerized video-endoscopy. כמו כן, הוא בקי בטיפולים כירורגיים שונים, בטיפולים מחליפי-ניתוח ובטיפולים שמרניים.

 • 5

  1 חוות דעת

 • א.ה. וייס 6, תל אביב

 • ד"ר בן-טובים ראובן

  ד"ר ראובן בן טובים הוא רופא אף אוזן גרון מומחה וכן ומומחה לרפואת צוואר,
  בעל ניסיון של למעלה מ- 25 שנה בתחום ורופא בכיר במחלקת א.א.ג שבמרכז רפואי רבין. את לימודיו סיים בהצלחה באוניברסיטת תל אביב. הוא השתתף בהשתלמויות רבות בכל רחבי העולם: שמיעה ואוזניים, טיניטוס ועוד. הוא מקבל מטופלים בקליניקה פרטית בפתח תקווה. ד"ר בן טובים נחשב לאחד מרופאי האף אוזן גרון המובילים, והוא נותן חוות דעת לבתי משפט בתחומי עיסוקו. יש לתאם תור מראש.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • שפיגל זוסיה 3, פתח תקווה

 • ד"ר ארי דירוא שירותי רפואה לילדים בע"מ

  מנהל יחידת א.א.ג ילדים "איכילוב"

  ד''ר ארי דירוא הוא רופא אף אוזן
  גרון, המנהל את היחידה לאף אוזן גרון בילדים ואת מחלקת אא''ג - ניתוחי ראש וצוואר בבית החולים לילדים "דנה" במרכז הרפואי תל אביב ע''ש סוראסקי (איכילוב). ד''ר דירוא מתמחה במחלות אף אוזן גרון ובכירורגיה של הראש והצוואר, כשנושאי העיסוק הספציפיים שלו כוללים: ניתוחים אנדוסקופיים בדרכי האוויר העליונות (כולל אף, סינוסים ומיתרי קול), היצרות קנה, דום נשימה בשינה אצל ילדים, ניתוחי שקדים, דלקות אוזניים, ניתוחי אוזניים, טיפול בגידולים וציסטות של ראש וצוואר בילדים ועוד. הוא עוסק באבחון ובטיפול במצבים אלה, כמו גם מעניק התייעצות מקצועית המוכרת להחזרים מטעם הביטוחים המשלימים של כל קופות החולים.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הצג טלפון

  ויצמן 14, תל אביב

 • פרופ' אלישר רון

  פרופ' אלישר רון. מנהל האגף לניתוחי ראש-פנים-צוואר וכירורגיה משחזרת,
  מנהל מחלקת אף אוזן גרון וניתוחי ראש-צוואר, בתי החולים של הדסה - האוניברסיטה העברית, ירושלים. תחומי הטיפול: - אנדוסקופיה של אף / סינוסים / דרכי אויר עליונות - ניתוחי סינוסים כולל בלון סינופלסטי - שיתוף פעולה עם רופאי שיניים משתילים בנוכחות פתולוגיות של הסינוסים - ניתוחים אנדוסקופים של בסיס הגולגולת הקדמי בשיתוף עם נוירוכירורגיה - ניתוחי לרינקס (גרון) - טיפול בבעיות במיתרי הקול - אף אוזן גרון ילדים - טיפול במחלות אף וסינוסים ובהפסקות נשימה בשינה - טיפול בנחירה ובהפסקות נשימה בשינה - טיפול בהפרעות נשימה דרך האף

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הצג טלפון

  ירושלים

 • פרופ' אלידן יוסף

  פרופ' אלידן יוסף הינו רופא מומחה לאף, אוזן וגרון שכיהן בעבר כמנהל מחלקת
  אף, אוזן וגרון וניתוחי ראש וצוואר בבית החולים "הדסה" בירושלים. פרופ' אלידן מבצע ניתוחי אף, אוזן וגרון לסוגיהם השונים כמו גם ניתוחי ראש וצוואר ועוסק בטיפול במחלות אוזניים, בבעיות במיתרי הקול, בבעיות בבלוטות הקול ובבעיות שיווי משקל. פרופ' אלידן נמנה על עשיריית רופאי האף, אוזן וגרון המובילים בארץ במשך עשור וכיום עומד לרשותכם במרפאתו הפרטית שבמגדל ויצמן בתל אביב ובשלוחת "הדסה" בתל אביב.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הצג טלפון

  ירושלים

 • ד"ר דנו יצחק

  ד"ר יצחק דנו, רופא בכיר במחלקת אף אוזן גרון וניתוחי ראש צואר וכן במחלקה
  לכירורגיה פלסטית, מבצע ניתוחי אף פלסטיים, אסתטיים ומשחזרים, ניתוחי אף אוזן גרון וניתוחי ראש צוואר.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • ירושלים

 • ד"ר בקלה ג'ורג'

  ד''ר ג'ורג' בקלה הוא מומחה לאף-אוזן-גרון ולניתוחי ראש וצוואר, המשמש
  כמרצה במכללת הדסה בירושלים. עם תחומי עיסוקו נמנים: כריתת שקדים, אדנואידים וכפתורים, הסרת פוליפים, ניתוחי סינוסים, השתלת עור התוף וניתוחי אף לא-פלסטיים (כולל קונכיות ומחיצה). ד''ר בקלה נולד בירושלים בשנת 1965. בשנת 1992 השלים את לימודי הרפואה באוניברסיטת ווירצבורג. לאחר מכן עבר לאנגליה, שם סיים לאחר כשנה את הסטאז'. את התמחותו באף-אוזן-גרון ובניתוחי ראש וצוואר ד"ר בקלה עבר בבית החולים הדסה עין-כרם.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • אגודת ספורט בית"ר 1, ירושלים

 • ד"ר זלטין גרגורי

  ד"ר זלטין גרגורי הוא רופא אף אוזן גרון, בעל מומחיות מיוחדת בניתוחי ראש
  וצוואר ובניתוחי מיתרי הקול. במרפאתו הפרטית הוא מבצע הליכים רפואיים כמו הסרת גידולים בצוואר, טיפול בבעיות קול, פתיחת חסימה אפית, טיפול בהפרעות נשימה בשינה, טיפול בהצטברות נוזלים באוזניים, ניתוחים להוצאת פוליפים, ניתוחי אף ועוד. ד"ר זלטין מטפל בילדים ובמבוגרים, מאבחן ומייעץ בנוגע לבעיות אף אוזן וגרון. ד"ר זלטין משמש במקביל גם כמנהל יחידת ראש וצוואר במרכז הרפואי סורוקה שבבאר שבע.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • המלכים 31, באר שבע

 • ד"ר אוורבוך ערן

  מומחה למחלות אא"ג בילדים ובמבוגרים

  ד"ר ערן אורבך הוא מומחה לרפואת
  אף-אוזן-גרון ולניתוחי ראש-צוואר בילדים ובמבוגרים. את התמחותו הוא ערך במחלקת אף-אוזן-גרון וניתוחי ראש-צוואר שבבית החולים מאיר בין השנים 2002 - 2008. עם תחומי עיסוקו העיקריים נמנים: דלקות אוזניים כרוניות, בעיות סינוסים, דום נשימה בשינה וטיפול בנחירות, מחלות אף-אוזן-גרון בילדים, ניתוחי אף-אוזן-גרון, ניתוחי ראש-צוואר ועוד. צרו קשר עם ד"ר אורבך לביצוע אבחון ולקבלת ייעוץ מקצועי.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • סוקולוב 34, רמת השרון

 • ד"ר חיימוף משה

  רופא אא"ג, סחרחורת וטינטון

  ד"ר חיימוף משה הוא מומחה למחלות אף,
  אוזן וגרון עם תת התמחות נוספת בתחום הסחרחורות. הוא מנהל שירות סחרחורות במרכז רפואי רבין שבמרפאת בית חולים השרון. בנוסף לכך, הוא מנהל את מרפאת אף, אוזן גרון במרפאת מגדל המאה של שירותי בריאות כללית בתל אביב. במסגרת עבדותו הוא מאבחן ומטפל במגוון בעיות אף אוזן גרון, כגון: סחרחורת, טינטון, בעיות בליעה, נוזלים באוזניים, דימום מהאף, נזלת כרונית ועוד.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • בלוך 7, תל אביב

 • פרופסור דניאל קפלן בע"מ

  פרופ' דניאל קפלן הוא מנהל מחלקת אף-אוזן-גרון וניתוחי ראש-צוואר במרכז
  הרפואי האוניברסיטאי שבסורוקה, באר-שבע. הוא השלים את לימודי הרפואה באוניברסיטת בן-גוריון והתמחות על במחלות ובניתוחי אוזן בטורונטו שבקנדה. תחומי עיסוקו כוללים: רפואת אף-אוזן-גרון, ניתוחי אוזניים, ליקויי שמיעה, טיפול בסחרחורות ועוד. הוא מקבל מטופלים במרפאתו שבבאר-שבע, ועובד בהסדר עם כל קופות החולים ומרבית חברת הביטוח. כמו כן, הוא מספק חוות דעת רפואיות לבתי המשפט, למוסד לביטוח לאומי ולמשרד הביטחון. (בשעות הערב וביום שישי זמין במספר: 0505880117)

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הצג טלפון

  יצחק בן צבי 10, באר שבע

 • ד"ר שינדל דורון-שרותי רפואה

  מנהל יחידת ניתוחי ראש וצוואר בביה"ח קפלן

  ד"ר שינדל דורון-שרותי רפואה הוא
  רופא אף, אוזן וגרון המבצע ניתוחים בתחום זה הן בילדים והן במבוגרים. ד"ר שינדל מאבחן מטפל בבעיות אף, אוזן וגרון, כולל דלקות אוזניים כרוניות ונוזלים באוזניים, בעיות במיתרי הקול, הפרעות נשימה, הפרעות שינה ודום נשימה בשינה, ניתוחי אוזניים, ניתוחי אף, ניתוחי כפתורים, ניתוחי קונכיות, ניתוחי בלוטת התריס, ניתוחים לטיפול בסרטן הגרון ועוד. ד"ר שינדל הוא מנהל היחידה לניתוחי ראש וצוואר במרכז הרפואי קפלן, ובקליניקה שבבעלותו הוא מקבל מבוטחים של קופות החולים מכבי, כללית ומאוחדת, כמו גם של חברות ביטוח פרטיות רבות.

 • 5

  7 חוות דעת

 • הצג טלפון

  דובנוב 10, תל אביב

 • ד"ר ולדנר אלי

  ד''ר אלי ולדנר הוא רופא אף אוזן גרון ותיק, בוגר בית הספר לרפואה של
  הטכניון משנת 1986. הוא משמש כיום רופא מומחה בתחום במרפאות קופת החולים מאוחדת בחיפה ובעכו, רופא מנתח במרכז הרפואי אסותא לב המפרץ בחיפה וכן מקבל מטופלים במרפאה הפרטית שלו, הממוקמת בקריית מוצקין. מעבר למתן טיפולים מקצועיים בתחום, לרבות ניתוחי ראש וצוואר, עוסק הוא בכתיבת חוות דעת משפטיות רפואיות לבתי המשפט. ד''ר אלי ולדנר הוא חבר באיגוד הישראלי של רופאי אא''ג ניתוחי ראש צוואר, חבר האיגוד האירופאי לרינולוגיה (ERS) וחבר בחברה הישראלית לאוטונוירולוגיה. בנוסף, משמש ד''ר ולדנר חבר בוועדות לקביעת נכות כללית בסניפי המוסד לביטוח לאומי בחיפה ובקריית חיים.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • רנ"ס 7, קריית מוצקין

 • ד"ר יעקב בן דוד

  טיפול בסחרחורות, בבעיות שמיעה ובטינטון

  ד"ר יעקב בן דוד הינו מומחה לרפואת
  אף אוזן גרון, כאשר בין השנים 1994 - 2010 הוא ניהל את היחידה לשמיעה ודיבור במחלקת אף אוזן גרון במרכז הרפואי בני ציון. כמו כן, הוא משמש כמרצה בכיר בבית הספר לרפואה של הטכניון בחיפה. תחומי עיסוקו המרכזיים של ד"ר בן דוד הם שמיעה ומערכת שיווי המשקל, כאשר הוא עבר השתלמויות בנוירואוטולוגיה (סחרחורות והפרעות בשיווי המשקל) בורצבורג, גרמניה, מיאמי וניו יורק, ארה"ב. ניתן להגיע לביקור אצל ד"ר בן דוד באחת משלוש המרפאות הבאות: חיפה - שדרות הנשיא 40, נשר - בר יהודה 52, בית עופר ותל אביב - ויצמן 14, מגדל ויצמן, קומה 20, טופ איכילוב.

 • 4.5

  7 חוות דעת

 • ויצמן 14, תל אביב

 • ד"ר פלג אורי

  ד"ר פלג אורי הוא רופא אף אוזן גרון המטפל בילדים ובמבוגרים הסובלים
  ממחלות א.א.ג מסוגים שונים. ד"ר פלג מטפל במקרים של ירידת שמיעה, בעיות בשיווי המשקל וסחרחורות, מבצע ניתוחים להסרת גידולי ראש וצוואר, גידולי בלוטת התריס וגידולי בלוטות הרוק, מטפל ומנתח מטופלים הסובלים ממחלות אף וסינוסים, מטפל בבעיות במיתרי הקול ובאוזניים ועוד. הוא מציע למטופליו הסדרים עם כל קופות החולים הגדולות בישראל וכן עם חברות ביטוח מובילות בשוק.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • בייט שמואל 12, ירושלים

 • ד"ר איברהים מגאמסה

  ד"ר איברהים מגאמסה הוא רופא אף אוזן גרון מומחה, המתמחה גם בבעיות מתחום
  האוטולוגיה. שירותיו כוללים מגוון טיפולים וניתוחים, לרבות: מחלות אוזניים, סחרחורות, ניתוחי אוזניים, טיפול בנחירה ובדום נשימה בשינה, דלקות גרון, בעיות במיתרי הקול, ניתוחי אף רפואיים, טיפול בבעיות שיווי משקל, מחלות סינוסים, מחלות האוזן התיכונה, ניתוחי סטפדקטומיה וכן מחלות אף, כולל נזלת כרונית. עוד מתחומי עיסוקיו: כריתת גידולים וכן שיתוק עצב הפנים, ניתוחי טימפנופלסטיקה וניתוחי מסטואידקטומיה. לד"ר מגאמסה מעל לעשרים שנות ותק בתחום.

 • 5

  1 חוות דעת

 • נצרת

 • ד"ר יעקב פלוטקין

  ד"ר יעקב פלוטקין הוא מנתח ורופא מומחה בתחום אף אוזן גרון, שעובד כרופא
  בכיר במרכז רפואי כרמל. כמו כן הוא מנהל קליניקה פרטית שבה הוא מקבל מטופלים משירותי בריאות כללית ומכבי. לד"ר פלוטקין יש ותק וניסיון של למעלה מ-30 שנה בתחום. במסגרת עבודתו הוא מאבחן ומטפל במגוון רחב של בעיות בריאותיות, כגון: דלקות אוזניים כרוניות בפרט אצל ילדים, נזלת כרונית, נוזלים באוזניים, בעיות במיתרי הקול, הפרעות בנשימה דרך האף, בעיות דימום מהאף ועוד.

 • 5

  2 חוות דעת

 • שד' אבא חושי 46, חיפה

 • ד"ר אריעם אליעזר

  ד"ר אריעם אליעזר הוא רופא אף אוזן גרון מומחה, ומנתח בכיר ועוסק גם
  ברפואה אלטרנטיבית. באמצעות שילוב בין טכניקות מערביות והוליסטיות, הוא מטפל בהצלחה במגוון בעיות רפואיות, כולל נזלת כרונית, דלקות גרון חוזרות, סינוסים, הפרעות נשימה דרך האף, שקדים, פוליפים, כפתורים, בעיות שמיעה ועוד. ברשותו ותק וניסיון של למעלה מ- 20 שנה בתחום, ובמסגרת עבודתו הוא אף מספק חוות דעת שנייה.

 • 2

  2 חוות דעת

 • הצג טלפון

  קראוזה 10, נתניה

 • ד"ר הראל משה

  ד"ר משה הראל ניהל בעברו את מחלקת אף-אוזן-גרון בבית החולים וולפסון,
  והיום עומד בראש מרפאתו הפרטית, הממוקמת ברחוב מאנה בתל אביב. ד"ר הראל בוגר בית הספר לרפואה של אוניברסיטת תל אביב, והוא עבר השתלמויות בחו"ל בתחום הקול. הוא מעניק טיפול לאנשי מקצוע, שהקול הוא חלק בלתי נפרד מעיסוקם: זמרים, שחקנים, מורים, גננות ואחרים. ד"ר הראל עובד בהסדר עם כל קופות החולים ונותן חוות שעת משפטיות.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • מאנה 20, תל אביב

 • ד"ר חייצ'יק משה

  ד"ר חייצ'יק משה הוא רופא מומחה לאף אוזן גרון ולניתוחי ראש וצוואר. הוא
  עובד כמנתח בכיר בבית חולים אסותא, ומטפל במסירות במטופלים רבים. במסגרת עבודתו הוא מעניק מענה במגוון רחב של מחלות אף אוזן גרון בילדים ובמבוגרים, לרבות טיפול בבעיות נחירה ודום נשימה בשינה. כמו כן הוא מבצע מגוון ניתוחי אף, כולל ניתוחי מחיצה, ניתוחי קונכיות וניתוחים אסתטיים. ד"ר חיימצ'יק הוא בוגר הפקולטה לרפואה של אוניברסיטת בן גוריון והתמחה במחלקת אא"ג שבבית החולים מאיר. כמו כן הוא חבר באיגוד רופאי אא"ג.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הצג טלפון

  הנדיב 71, הרצליה

 • ד"ר מזרחי אבירם

  ד"ר אבירם מזרחי הוא מומחה לכירורגיה אונקולוגית של הראש והצוואר, המשמש
  כרופא בכיר במחלקת אף-אוזן-גרון שבמרכז הרפואי רבין. במקביל לכך, הוא מקבל מטופלים במרפאה פרטית הממוקמת בתל-אביב. ד"ר מזרחי מבצע מגוון ניתוחי ראש וצוואר ועוסק בין היתר בתחומים הבאים: כריתות מורכבות של גידולים מהראש ומהצוואר, גידולי בלוטות הרוק, גידולי הגרון ומיתרי הקול, גידולי חלל הפה והלוע ועוד. התמחות-על בכירורגיה אונקולוגית השלים במרכז הסרטן המוביל בניו-יורק.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • בלוך 7, תל אביב

 • ד"ר ארוין יונגר

  ד"ר ארוין יונגר הוא רופא אף אוזן גרון מבוגרים וילדים בעל שנות ותק
  וניסיון רב, שמקבל מטופלים במרפאתו הפרטית שבירושלים. ד"ר יונגר מבצע מגוון רחב של בדיקות ומטפל בשלל בעיות ומחלות אף אוזן גרון: דלקות אוזניים כרוניות, נוזלים באוזניים, בעיות במיתרי הקול, הפרעת נשימה דרך האף, סינוסים, אבחון וייעוץ בנוגע לבעיות אף אוזן גרון וטיפול בבעיות אף אוזן גרון. צרו קשר לתיאום תור.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • ש"ץ 10, ירושלים

 • ד"ר איסמן שמואל

  ד"ר איסמן שמואל, מומחה למחלות אף, אוזן וגרון, מעמיד לרשות לקוחותיו
  מרפאה מקצועית הפועלת בהסדר מול קופות החולים מאוחדת, כללית, לאומית ומכבי ומספקת את מיטב השירותים בתחום לרבות אבחון בעיות אף, אוזן וגרון, טיפול בבעיות אף אוזן וגרון, ייעוץ מקצועי, ביצוע ניתוחי אף אוזן גרון, טיפול בדלקות אוזניים כרוניות ועוד. בנוסף, הד"ר מספק חוות דעת מקצועיות לבתי משפט. ד"ר איסמן ישמח לעמוד לשירותכם במקצועיות, ביעילות ובמסירות לשביעות רצונכם המלאה!

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הצג טלפון

  הלל יפה 11, חדרה

 • ד"ר אנגלנדר משה

  ד"ר משה אנגלנדר בוגר בית הספר לרפואה באוניברסיטת בולוניה, איטליה. הוא
  עבר התמחות ברפואת אף אוזן גרון בבית החולים איכילוב והתמחות נוספת ברפואת אף אוזן גרון ילדים בבית החולים פיצבורג בארצות הברית. לאחר מכן, הוא עבר התמחות בביצוע ניתוחי לייזר בפריז, צרפת. בעבר ניהל ד"ר אנגלנדר את מחלקת אף אוזן גרון בבית חולים ברזילי. תחומי עיסוק מרכזיים: אבחון וטיפול במחלות אף אוזן וגרון, כולל ביצוע ניתוחים, ניתוחי בלוטת התריס וטיפול בשברים ובחבלות בפנים.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • דיסנצ'יק 5, תל אביב

 • ד"ר גולדשר משה

  ד"ר גולדשר משה הוא מומחה לאף-אוזן-גרון ומנתח, המשמש כרופא בכיר במחלקת
  אף-אוזן-גרון בבית החולים בני-ציון בחיפה. כמו כן, הוא מנהל מרפאה פרטית בחיפה, שבה הוא מאבחן ומטפל במגוון בעיות אף-אוזן-גרון אצל ילדים ומבוגרים. תחומי הטיפול כוללים: מחלות שקדים, בעיות במיתרי הקול, צרידות, גידולי בלוטות הרוק, בעיות שיווי משקל וסחרחורת, מחלות סינוסים, ניתוחים פלסטיים של האף ועוד. בנוסף לכך, הוא מספק חוות דעת רפואיות ומשפטיות.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הצג טלפון

  כספרי 7, חיפה

מידע על רופא אף אוזן גרון

חזור מעלה