בטון מוכן באזור הצפון

לא נמצאו תוצאות בישוב המבוקש, מוצגות תוצאות מאזור הצפון
 • דאיימונד ניסור וקידוח בטון

  חברת דאיימונד (DIAMOND) היא מומחית מהשורה הראשונה בביצוע עבודות ניסור
  וקידוח בטון בישראל. החברה לוקחת על עצמה את כל העבודות הנדרשות בתחום, בדגש על ניסור בטון, קידוח בטון או חיתוך בטון. עבודות הבטון נעשות עבור מטרות שונות, על פי דרישת הלקוחות: הריסת מבנים, חיתוך חלונות או דלתות, ניסור מעקות וכיוצא בזה. החברה מחזיקה בציוד המתקדם ביותר העומד בתחום, ציוד המאפשר לבצע עבודה נקיה, מדויקת ובטוחה. שירותיה ניתנים בכל רחבי מדינת ישראל, כאשר הזמינות של אנשיה גבוהה. אנחנו עומדים בלוחות הזמנים שאנו מתחייבים עליהם, ומבצעים את העבודות תמורת מחירים נוחים

  קופון
 • 5

  1 חוות דעת

 • משמר העם, ירושלים

  (נותן שירות באזור הצפון)

 • חג'ה את טחבש קידוחים בע"מ

  קידוח מיקרופייל וקידוח בכל קוטר ועומק

  חברת חג'ה את טחבש קידוחים בע"מ
  מתמחה בביצוע קידוחי מיקרופייל, וקידוחים בסלע ואבן. החברה נותנת מענה לכל סוגי הקידוחים, בכל קוטר ובכל עומק, כולל: קוטר של 45 ס"מ, 40 ס"מ ו- 35 ס"מ. המקצוענים של חג'ה מגיעים לכל עומק, ולכל מקום. אנו מבצעים פרויקטים בכל גודל ובכל רמות המורכבות, כאשר הקידוחים מתבצעים בשיטות המתקדמות ביותר, דוגמת קידוח יבש בנטונייט. לחברה ציוד מכני ומכונות קידוח אנכי מהמתקדמות מסוגן בעולם, המאפשרות לבצע קידוח איכותי בכל מקום ובכל תנאי השטח. כמו כן, מספקת החברה שירות קשירת ברזל לכלונסאות, כולל יציקת בטון. החברה שלנו פועלת בהצלחה מעל 25 שנה, ומבצעת קידוחים ברוב חלקי הארץ. לחברה צוות עובדים ומפעילים מקצועיים ומומחים בתחום, הנותנים שירות מקצועי, איכותי, מיומן ואמין. החברה שומרת על נוהלי בטיחות קפדניים, ומקפידה על ביצוע יסודי ואחראי של כל עבודה. החברה מבצעת הרבה פרויקטים בכל גודל, בכל רחבי הארץ. אנו נותנים שירות לקבלנים, יזמים, חברות בנייה, פיתוח, ועובדים עם מוסדות, לקוחות עסקיים ולקוחות פרטיים. אנו מקפידים על עמידה בלוח זמנים, לשביעות רצונו המלאה של הלקוח.

  קופון
 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • שער העמקים

  (נותן שירות באזור הצפון)

 • ניסורי חוף הכרמל

  חברת ניסורי חוף הכרמל מבצעת עבודות בטון מעל עשרים שנה לרבות ניסור בטון
  מזוין וקידוח. בין לקוחותיה נמנים חברות, מוסדות והמגזר הפרטי, והיא עובדת בשיתוף פעולה עם אדריכלים, מעצבי פנים, חשמלאים, קבלנים ואנשי מקצוע נוספים. הציוד שברשותה חדיש ומתקדם ועונה על דרישות העבודה בפרויקטים בכל היקף ובכל סדר גודל ללא הגבלת עובי לרבות במיקומים קשים לגישה. חברת ניסורי חוף הכרמל בעלת מוניטין בתחומה ומצטיינת בשירות מקצועי ואמין המוגש על ידי צוות מסור ואחראי בפריסה ארצית.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הצג טלפון

  פוריידיס

מידע על בטון מוכן

חזור מעלה