מחירון מזגנים של "zap דפי זהב" הנערך בשיתוף עם "zap השוואת מחירים" מציג בפניכם את טווח המחירים המקובל בתחום המיזוג אוויר. במחירון, תוכלו לראות מחירי מזגנים במגוון סוגים כמו: מחיר מזגן אינוורטר, מחיר מזגן נייד, מחיר מזגן עילי, מחיר מזגן מיני מרכזי ומחיר מזגן ריצפתי. בנוסף לסוגים השונים של המזגנים תוכלו לראות טווחי מחירים של מזגנים לפי כ"ס כמו: מחיר מזגן עילי 3.5 כ"ס, מחיר מזגן עילי 1 כ"ס, מחיר מזגן עילי 2.5 כ"ס, מחיר מזגן מיני מרכזי 6 כ"ס, מחיר מזגן אינוורטר 3 כ"ס ועוד.

מזגן עילי

מזגן עילי אינוורטר

מזגן מיני מרכזי

מזגן מיני מרכזי אינוורטר

מזגנים לתעשייה

האם המחירון עזר לך?
 

מזגן מיני מרכזי או מזגן עילי? שלושה כוחות סוס או שניים וחצי? שאלות רבות עולות בוודאי בראשכם, אם אתם מחפשים כעת אחר מזגן חדש או מערכת מיזוג אוויר חדשה. מחירון המזגנים ומיזוג האוויר של ZAP דפי זהב יאפשר לכם לארגן את המחשבות ולעשות קצת סדר בעניין, כדי להבין מה תהיה הרכישה המשתלמת ביותר מבחינתכם, הם מבחינת המחיר והן מבחינת יכולות המיזוג של החלל המבוקש. 'טיילו' בין המחירים השונים והבינו לאט לאט מהו המזגן המושלם עבורכם - במחיר שווה לכל כיס.

חוות דעת אחרונות באתר

 • 5 כוכבים פרנק .ב - מיזוג אוויר
  פרנק .ב - מיזוג אוויר
  מקצוען אמיתי עובד ביסודיות נותן שירות מעולה
 • 5 כוכבים סלון להט בע"מ
  סלון להט בע"מ
  לאחר מעבר באינספור חנויות, קיבלתי המלצה ללכת לחנות סלון להט ברחובות. הגענו לשם ביום שישי בצהריים, קיבל אותנו מוטי שעזר לנו לבחור את כל המוצרי חשמל שהיינו צריכים (בעצם כמעט כל מוצר חשמל אפשרי). קיבלנו את המחירים הטובים ביותר, יבואן רשמי כמובן. מוטי ואשתו היו מקסימים, סובלניים וקשובים מאוד. הבינו את התקציב והתגמשו לפי הצורך. את רוב המוצרים קיבלתי כבר ביום שני!!! נתנו שירות טוב, הסברים על כל המוצרים, הנחות, תשלומים...באמת כל מה שאפשר לבקש כשעושים קנייה גדולה של מוצרי חשמל. ממליצים בחום!!!
 • 5 כוכבים אפס תקלות בע"מ
  אפס תקלות בע"מ
  השרות אדיב וקשוב לצרכן . מתקינים אדיבים מאירי פנים ומקצועיים .
 • 5 כוכבים טקיאר מזגנים
  טקיאר מזגנים
  אבי הוא לפני הכל איש המקצוע האמין ביותר שפגשתי, לפני הגעתו שני אנשי מקצוע ביקשו ממני 700 שקלים לתיקון מדחס, אבי אמר שמדובר בבעיה שניתנת לתיקון ואין צורך ההחלפה, שילמתי הרבה פחות לתיקון מקצועי. אמינות היא לפני הכל, ואני מודה לך אבי וכן ירבו כמותך
 • 5 כוכבים שירותי אל אמג'ד
  שירותי אל אמג'ד
  הגעתי לאמג'ד מהמלצה שראיתי בפייס בוק, הוצאתי את המספר מדפי זהב והתקשרתי. עם המון סבלנות ואורך רוח הסביר לי אמג'ד את האפשרויות שיש לי עבור מזגן והתקנתו, עלותו ומתי הוא יכול להגיע, כעבור 24 שעות היה אצלי והתקין מאוד מהר את המיזוג. בנינוחות סבלנות ונחמדות,ממש ממש מקצועי. תודה רבה.
חזור מעלה