כתבות ומידע בנושא מזגנים ומערכות מיזוג אוויר

מאת: יובל ניסני
איך בוחרים מזגן?
אז שוב הקיץ מזדחל לו בשקט סביבנו, ובלי שנשים לב שוב אנו מוצאים עצמנו פתאום בסביבה חמה עד להחניק, למשך חודשים רבים. אם בעבר מזגן נחשב מותרות, הרי שהיום הוא נתפס כמוצר חובה בכל בית - וזה אומר שביום מן הימים גם אתם תרצו לרכוש אחד. האם כשתגיעו לחנות תדעו מהו המזגן המתאים ביותר בשבילכם? אם לא, ריכזנו כאן כמה עצות שיעזרו לכם לבחור בקלות וביעילות את המזגן הבא שלכם.
 
 
 
מאת: עודד פשטצקי
לכבוד הקיץ שהגיע: תשובות לשאלות בנושא מיזוג אוויר
הם מהווים חלק בלתי נפרד מחיינו ועדיין בכל הקשור למזגנים, רב הנסתר על הגלוי. המדריך שלפניכם יסייע לכם להכיר טוב יותר את ידידו הטוב ביותר של האדם
 
 
 
מאת: יובל ניסני
הפעלת מזגן
הוא מזמן לא נחשב 'עולה חדש' ומבחינת רבים מדובר בסטנדרט של ממש. כל הסיבות לבחור באינוורטר כמזגן הטוב בעולם.
 
 
 
מאת: יובל ניסני
מזגנים: מילון מונחים
אם אתם לא בטוחים למה מתכוונים כשמדברים אתכם על מזגן אינוורטר, או על גז ירוק; אם אתם לא בטוחים מה תפקיד המאייד או המדחס במזגן, ולא בדיוק מבינים למה חשוב לבדוק את התפוקה ואת צריכת האנרגיה של המזגן שאתם מתכננים לרכוש, מילון המונחים שגיבשנו כאן יסייע לכם במשימה. אלו יהיו 'שיעורי הבית' שלכם לקראת הקנייה הקרובה.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
מזגנים
במאמר זה נסקור את כל סוגי המזגנים הקיימים היום בשוק, ומציעים לכם מזג אוויר נוח. לאחר הקריאה תוכלו לדעת טוב יותר איזה מזגן מתאים לצרכים האישיים שלכם.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
מזגן
קנייה והתקנה של מזגן חדש אולי נשמעת חוויה מסובכת, אבל היא לא בהכרח צריכה להיות כזאת. יש מספר סוגים של מזגנים, שצריך להכיר מראש ולדעת - עוד לפני קבלת ההחלטה - מה מתאים לצרכים שלכם. אבל עשו לעצמכם טובה - אל תחכו לקיץ כדי לעשות זאת
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
מזגן מרכזי
מזגן מרכזי הוא המזגן הנפוץ ביותר בישראל. בכתבה זו ננסה להבין למה, תוך בחינת היתרונות והחסרונות של המזגן.