שערים אוטומטיים: נפתחים לרווחה במיוחד לכבודך

שערים אוטומטיים הינם שערים המופעלים על ידי עין אלקטרונית או על ידי שלט רחוק, כנסו ולמדו עוד על יתרונותיהם וחסרונותיהם של שערים אוטומטיים.
כניסה לרשימת ספקים ובעלי מקצוע בסיווג שערים חשמליים ואוטומטיים

סוגים

  • שערים נגררים - שערים אלה הינם בדרך כלל שערים גדולים ומסיביים, שמטרתם העיקרית הינה להגן על יישובים או על מוסדות, מבנים ומקומות שהגישה אליהם מוגבלת. שערים אלה מותקנים על גבי מסילה, ומופעלים באמצעות שלט רחוק הניתן בידי האנשים המורשים לעבור דרכו. העיצוב שלהם יכול להיות מינימליסטי או דקורטיבי - בהתאם לדרישות הלקוח. ניתן לייצר שערים חשמליים במידות שונות על פי הצורך. היתרון העיקרי - בהחלט ממלא את תפקידו כשער האמור לספק ביטחון והגנה. החיסרון העיקרי - מגושמות, גם בשל המראה וגם בשל הפתיחה האיטית של השער.
    שערים מרחפים - דומים לשערים נגררים, אולם ללא מסילות. השער מופעל באמצעות מנוע ונע גבי גשר הנושא אותו על ידי גלגלי פלדה. מתאימים לחסימת כניסה ליישובים ולמוסדות - ממש כמו השערים הנגררים. ניתנים להתקנה במפתחים ברוחב של עד 19 מטרים.
    שערים כנפיים דו כנפיים - שערים אוטומטיים המותקנים בדרך כלל בבתים פרטיים. השערים מונעים על ידי בוכנות הידראוליות או מכניות, בהתאם לגודל הכנף ולמילוי השער.
    מחסומי זרוע - מחסומים בעלי זרוע אחת עשויה אלומיניום, העולה מעלה לשם מתן מעבר וחוזרת למקומה על מנת למנוע כניסת אנשים לא מורשים. מותקן בדרך כלל בכניסות לחניות. אפשרויות פתיחה: או על ידי התקשרות טלפונית למערכת ממוחשבת המבצעת זיהוי או על ידי שלט רחוק. יתרון - מחסום פרקטי, לא כבד שפתיחתו קלה ומהירה. החיסרון העיקרי - הולכי רגל יכולים לעקוף את המחסום בקלות (ולכן הוא אינו מתאים כאשר רוצים למנוע כניסת אנשים לא מורשים, ולא משנה באיזו דרך הם מגיעים).
    דלתות אוטומטיות - דלתות מסתובבות או אופקיות המותקנות בדרך כלל בכניסה לקניונים, לחנויות, למסעדות ולמוסדות ציבור. הדלתות מזהות גופים באמצעות עין אלקטרונית, ונפתחות או מתחילות להסתובב במהירות מייד עם הזיהוי.
 

יופי של פתרון

אם בעבר היו כל השערים האוטומטיים מגושמים מאוד והיו חלק חריג מהנוף הסובב, כיום ניתן להזמין מרוב החברות המייצרות ומתקינות שערים אוטומטיים שערים בעיצובים מגוונים, במבחר דגמים וגוונים. אז אם אתם מחפשים שער אוטומטי וחוששים מחוסר התאמתו לסביבה - אתם יכולים להיות רגועים.

 

פותחים לכם שער

כשאתם מזמינים שערים אוטומטיים חשוב ביותר, כמובן, לקבל אחריות על השער עצמו ועל העבודה, ולוודא שאם תזדקקו - יגיע נציג מטעם החברה על מנת להחזיר את השער לתפקוד תקין. גם כאן כדאי לרכוש את השערים האוטומטיים מחברות מוכרות ומומלצות, על מנת להבטיח את בטחונם ואת בטחון כל האנשים העתידים להיכנס בשערכם. כדאי לעבוד עם חברה שתייצר את השער בדיוק על פי הצרכים שלכם, תוך התחשבות בכמות הפתיחות של השער, במהירות הפתיחה הנדרשת ובכלל - בתפקידו.

 

תו תקן, תו תקן תו תקן!

חשוב ביותר להתקין אך ורק שערים אוטומטיים בעלי תו תקן ישראלי, על מנת להפחית את הסיכונים לתקלות ולתאונות, לא עלינו. קחו בחשבון, שאם אתם מתקינים בפתח החניה שלכם שער אוטומטי שאינו נושא תו תקן - הביטוח לא ישא באחריות על נזק שייגרם לו או על גניבתו.

 


>>לרשותכם מערכת סינונים לאיתור ספקי שער אוטומטי המתאים ביותר עבורכם.
>>בואו להתעדכן בעלויות שערים אוטומטיים  
חזרה לרשימת המאמרים בנושא שערים חשמליים ואוטומטיים
האם המאמר עזר לך?