השכרת כספות : שירות של יתרונות

השכרת כספות זהו שירות שמעניין אנשים וחברות רבות. לא תמיד יש צורך ברכישת פרה בשביל כוס חלב, ולא חייבים לרכוש כספת בשביל צורך חד פעמי. מתי כדאי להיעזר בשירותי השכרה של כספות ומתי כבר עדיף לשקול רכישה? בכתבה שלפניכם.
כניסה לרשימת ספקים ובעלי מקצוע בסיווג כספות וקופות פלדה

שירותי השכרת כספות

יצרני כספות וחברות המשווקות כספות וקופות פלדה מכירים בצורך של רבים מלקוחותיהם להצטייד בכספת לצורך אחסון מזומנים או חפצים יקרי ערך באופן חד פעמי, כמו למשל באירועים שבהם נאספים  כספי מתנה, תרומות, תשלומים בסדר גודל חריג, באירוע השקת תכשיטי יהלומים ועוד-ועוד. לשם כך מאפשרים חברות אלה לשכור כספת לפרק זמן מוגבל, מבלי להידרש לרכישת כספת שאין בה צורך למשך כל ימות השנה..

 

לשכור כספת או לרכוש כספת?

אם הגעתם להחלטה כמו רבים אחרים כי כספת היא דבר חיוני לעסק, לבית או לחברה שלכם, הגיע הזמן לשקול האם לרכוש כספת, או לפנות לחברה אשר מספקת שירותי השכרת כספות. חשוב לדעת כי עלות רכישת כספות איננה זולה. יש ברשותכם אפשרות בחירה מטווח מחירים של מאות שקלים ועד עשרות אלפי שקלים כאשר מחירי כספות נקבעים על פי הפרמטרים הבאים:

 

איכות הכספת

 

עלות המנעול של הכספת

 

גודל הכספת

 

סוג הכספת

 

כמו בכל תחום שבו מתעוררת השאלה מתי כדאי להשקיע ברכישת המוצר במקום להסתפק בתשלום דמי השכרה, גם בתחום הכספות התשובה לכך תלויה בתדירות השימוש ובצורך שעבורו נדרשת הכספת. אם ממילא עליכם להיות מצוידים בכספת לעתים תכופות, ייתכן שלא משתלם לכם להשקיע בכל פעם בדמי שכירות, וכבר כדאי שתחזיקו את הכספת המתאימה לכם ברשותכם. אם אתם בעלי עסקים אשר לא בטוחים שרכישת כספות תשתלם לכן, (שכן רק פתחתם את העסק, ההוצאות גדולות ואין לכם ביטחון שהעסק יחזיק מעמד לאורך זמן), תוכלו להיעזר בשלב הראשון בשירות השכרת כספות, ולאחר מכן לשקול שוב את יתרונות הרכישה למול דמי השכירות.

 

השכרת כספת פרטית בבנק

אנשים רבים מעדיפים לוותר על רכישת כספת בעלות יקרה, ועל הדאגות הנלוות לכך, ובוחרים לעשות שימוש בשירותי השכרת הכספות של הבנקים. כאשר הכספת האישית שלכם ממוקמת במקום מאובטח ושמור כמו בנק, אתם יכולים להיות רגועים ולישון בשקט מתוך ידיעה שהיקר לכם ביותר שמור בידיים טובות. אז מה כדאי לדעת על שכירת כספת פרטית בבנק?

 

כספות בבנקים נמצאות בדרך כלל בחדר מבוצר.

 

הבנק נותן לכם 2 מפתחות אשר מיועדים לפתיחתה של הכספת.

 

יש לכם גישה לכספת שלכם רק בשעות בהן הבנק פתוח.

 

ישנו שומר המוצב בפתח חדר הכספות. שומר זה יעזוב את החדר רק כשהוא רואה שאכן הצלתם לפתוח את הכספת שלכם וזאת על מנת שתוכלו לעסוק בעניינכם בפרטיות מלאה.

 

הבנק לא מבטח את הכספות שלכם ולכן רצוי שתעשו עליה ביטוח פרטי

 

השכרת כספות בבנק היא דבר מומלץ, אם מדובר בצורך לשים דברי ערך לשמירה.
אך אם מדובר בציוד שהגישה אליו היא יומיומית, כדאי שתשקלו השכרת כספת מחברת כספות.
 

ביטוח לכספות

השכרת כספות בבנק אמנם מעניקה לכם אבטחה של 24 שעות ביממה על ידי שומר, אך חשוב לדעת כי הבנק אינו מבטח את הכספות ששכרתם. כך גם לגבי כספות שבחרתם לשכור באופן פרטי - חשוב שתבטחו אותם. חישוב עלות ביטוח כספת הוא בדרך כלל על פי הנוסחה הבאה: חצי אחוז מהערך של הדברים המאוחסנים בכספת שלכם.

 

סיכום

השכרת כספות או רכישת כספות. זו השאלה. התשובה היא: לפני שאתם מקבלים החלטה קחו בחשבון, כמה עולה לכם השמירה של הכספת ומה הנגישות שלכם לכספת מבחינת ימים ושעות.

 


>> בואו לדבר על זה בפורום כספות וקופות פלדה באתר


 
חזרה לרשימת המאמרים בנושא כספות וקופות פלדה
האם המאמר עזר לך?