כתבות ומידע בנושא כספות וקופות פלדה

מאת: יובל ניסני
כספות חסינות אש
כספות הן מוצר נפוץ מאוד לאחסון מסמכים חשובים, לאחסון מידע רגיש וכמובן לאחסון כסף ומוצרים יקרי ערך. הן משמשות אותנו, בני האדם, כבר עשרות ומאות שנים בזכות פרט אחד חשוב: החסינות שלהן. כספות הן מוצר שקשה מאוד לפרוץ או לחדור לתוכו, ולכן הן נחשבות לבעלות דרגת אבטחה גבוהה במיוחד. מסיבה זו בנקים, ארגונים ומוסדות גדולים משתמשים בהן להחזקת פריטים יקרי ערך ואביזרים שנחשבים 'גניבים', וכך גם לא מעט אנשים פרטיים. אך מה קורה כאשר הכספת עולה באש - האם מובטח לבעליה כי תוכנה יישאר שלם ולא יתכלה, יעלה באש או יינזק מהחום הגבוה? בדיוק לשם כך נוצרו כספות חסינות אש - אשר מאפשרות לבעליהן להישאר רגוע גם אם האזור כולו עולה בלהבות
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
השכרת כספות
השכרת כספות זהו שירות שמעניין אנשים וחברות רבות. לא תמיד יש צורך ברכישת פרה בשביל כוס חלב, ולא חייבים לרכוש כספת בשביל צורך חד פעמי. מתי כדאי להיעזר בשירותי השכרה של כספות ומתי כבר עדיף לשקול רכישה? בכתבה שלפניכם.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
כספות יד שניה
רכישת כספת אינה עניין זול כלל וכלל, ולכן יש היגיון רב לשקול רכישת כספת יד שנייה. כספות יד שנייה הן כספות שהושכרו בעבר על ידי לקוחות מזדמנים, וכעת מוצעות למכירה במחיר מוזל על ידי החברה, או כספות שנרכשו בעבר, וכעת בעליהן מעמידים אותן למכירה בשל שדרוג לכספת אחרת או מכל סיבה אחרת. מתי כדאי?
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
כספות ניידות
כספות ניידות הן כספות שאותן אתם יכולים להעביר ממקום למקום. ישנם הרבה אנשים המשנים את מיקום פעילותם בשל דרישות העסק ולכן חשוב להם שתהיה להם האפשרות להזיז את הכספת ממקומה ולהעביר אותה למיקום חדש.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
כספות לקיר
כספות קיר הן כספות המקובעות לקיר ומוסתרות היטב, כך שלא כל גורם זר שנכנס למתחם יכול להבחין בהן, או לנסות עליהן את כישורי הפריצה שלו. על כספות סמויות מן העין בכתבה שלפניכם.