יבוא חלקי חילוף

אם החלטתם לפתוח עסק של יבוא חלקי חילוף לרכב, חשוב לדעת כי משרד התחבורה, קבע תקנות מסוימות ורף סטנדרטים, שבהם חלקי חילוף לרכב הנכנסים לארץ, חייבים לעמוד. דבר זה נעשה על מנת למנוע יבוא של חלקי חילוף לרכב באיכות ירודה.
כניסה לרשימת ספקים ובעלי מקצוע בסיווג חלקי חילוף לרכב

יבוא חלקי חילוף

אם החלטתם לפתוח עסק של יבוא חלקי חילוף לרכב, חשוב לדעת כי משרד התחבורה, קבע תקנות מסוימות ורף סטנדרטים, שבהם חלקי חילוף לרכב הנכנסים לארץ, חייבים לעמוד. דבר זה נעשה על מנת למנוע יבוא של חלקי חילוף לרכב באיכות ירודה.

 

יבוא חלקי חילוף- לא כולם מרוצים

אמנם החלטות משרד התחבורה על יבוא חלקי חילוף לרכב הן לטובת הכלל, אבל לא כולם מרוצים מהן. המאבק בין החברות למשרד התחבורה, הוא סביב בקשתם של יבואני החלקים החליפיים, לרכך את הקריטריונים לפיהם מאושרים החלקים המיובאים, ולאפשר להם את שיווקם בארץ. לדברי חברות המייבאות חלקי חילוף לרכב, הקריטריונים נוקשים מדי, ואינם מאפשרים תחרות בשוק, דבר הגורם להעלאת מחירי החלקים. בתגובה, משרד התחבורה טוען, כי הפחתת הדרישות תהווה פגיעה של ממש בצרכנים. פגיעה שאינה רק כלכלית, אלא מהווה גם סכנה פיזית.

 

יבוא חלקי חילוף- בחירת חלקי חילוף לרכב

כשאתם צריכים לקנות חלקי חילוף לרכב חשוב לקבוע כיצד תתבצע הבחירה שלכם. האם קודם תנסו לקנות חלקים חדשים או משומשים? ואולי עדיף לרכוש חלקי חילוף משופצים. רק לאחר מכן יש לברר על ייבוא חלקי חילוף לרכב עבור הרכב הפרטי שלכם. בנושא הזה יש דעות לכאן ולכאן, כאשר באופן עקרוני, ההחלטה צריכה להתחשב בקריטריון אחד בלבד - הבטיחות. כמובן שגם החלק הכלכלי משחק פה תפקיד, אך תפקידו צריך להיות פחות מהותי מהבטיחות.

 

סקר שוק

לפני רכישת חלקי חילוף לרכב מיבוא, בצעו סקר שוק בין היבואנים השונים. בררו מחירים, התאמה לרכב שלכם וכמובן זמן אספקת החלק. חשוב לדעת, כי הזמנת חלקי חילוף לרכב מהיבואן, עשויה לעלות את ערכו של הרכב, אם תרצו למכור אותו.

 

בדקו באינטרנט

באינטרנט, ניתן לבדוק הכל. ניתן לקרוא ולהתעדכן על חלקי החילוף לרכב בהם אתם מתעניינים. ניתן לבדוק האם יש אתרים רשמיים של יבואנים, דרכם ניתן להזמין חלקי חילוף לרכב ישירות מהאתרים, ללא צורך במתווכים, וכמובן ישנה האפשרות לוודא שאכן חלקי חילוף לרכב שהזמנתם עומדים בתקני הבטיחות.

 

שמרו על הרכב שלכם

חשוב שתחשבו על הרכב שלכם, ככלי שאמור לשרת אתכם על הצד הטוב ביותר, שכן כל עוד אתם לא יכולים להתנייד ברכב תאלצו להתנייד במוניות. לכן גם אם אתם נאלצים להשקיע סכום לא מבוטל של כסף ולהזמין חלקי חילוף לרכב, קחו בחשבון כי זוהי השקעה עבורכם. טיפול נכון ברכב, הוא בעצם טיפול נכון בעצמכם ובבני משפחתכם. לכן, כדאי להזמין את חלקי החילוף הטובים ביותר שבנמצא, וזאת למען בטיחותכם, ובטיחות משפחתכם.

 
חזרה לרשימת המאמרים בנושא חלקי חילוף לרכב
האם המאמר עזר לך?