כתבות ומידע בנושא דפוס דיגיטלי

מאת: ליאור פרג'
איש עסקים מושיט כרטיס ביקור
הדפסת כרטיסי ביקור מהווה חלק בלתי נפרד מסל השירותים של בתי דפוס דיגיטלי, וצעד שכל עסק או נותן שירות צריך לחשוב עליו. על מאפייני הכרטיסים, היתרונות שלהם והדרך הנכונה להצטייד בהם במדריך הבא
 
 
 
מאת: ליאור פרג'
זוג מחזיק תמונת קנבס
הדפסה על קנבס מאפשרת הדפסת תמונות באיכות גבוהה, שנשמרת לאורך זמן ואף נותנת טאץ' עיצובי שאין לו תחליף. כל מה שרציתם לדעת על הדפסה על קנבס.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
דפוס דיגיטלי
אומרים שהדפוס הוא ההמצאה הכי חשובה של המין האנושי. אם כך, מה נגיד על הדפוס הדיגיטלי? קבלו מדריך למקומות שהמדפסת הביתית אף פעם לא תגיע אליהם.
 
 
 
מאת: ליאור פרג'
תמונה לבנה מעל אופניים
הדפסה על קאפה יכולה להיות בדיוק מה שאתם זקוקים לו עבור הבית או המשרד שלכם: תמונה או ציור המודפסים בדפוס דיגיטלי על גבי אותו חומר קשיח, בהליך מהיר ובעיקר זול. הנה מה שחשוב שתדעו על התוספת ה"קטנה", שיכולה לעשות הבדל גדול עבורכם.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
איכות הדפסה דיגיטלית
איכות ההדפסה הדיגיטלית מבטיחה דיוק מרבי בהדפסה. הדפסה דיגיטלית מבטיחה סטנדרטים חסרי פשרות, הכוללים עיצוב, תהליך עבודה איכותי ושימוש בחומרים התורמים למראה היוקרתי של המוצר הסופי, בין אם מדובר בכרטיסי ביקור, עלונים, קטלוגים ועוד.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
הדפסה על מוצרים
הדפסה על מוצרים, לרוב מסתכמת בהדפסת לוגו החברה המפרסמת והדפסת המסר אותו רוצה החברה להעביר לאלה הבאים במגע עם המוצר אותו היא משווקת. הדפסה על מוצרים מסייעת רבות לקידום מכירות.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
יתרונות הדפוס הדיגיטלי
דפוס דיגיטלי מוגדר כשיטת דפוס. בשיטה זו המידע מועבר ישירות מהמחשב כמידע דיגיטלי לגליל. התפקיד של גליל זה הוא למגנט אליו את הצבע בהתאם למידע המצוי במחשב. כלומר, דפוס דיגיטלי מחבר בין המחשב למכונת הדפוס. שיטה זו הינה שיטה חדשה להפקות דפוס, המאגדת יתרונות רבים.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
מכונות דפוס דיגיטלי
מכונות דפוס דיגיטלי הן מכונות המאפשרות הדפסה על ידי העברת אינפורמציה הטמונה בקובץ מחשב אל מכונת הדפוס. הסברים על מכונות דפוס דיגיטלי, הבדלים לעומת מכונות דפוס קודמות ודוגמאות בכתבה הבאה.