כתבות ומידע בנושא בתי דפוס

מאת: יובל ניסני
שלט זכוכית עם כיתוב באנגלית
עולם העיצוב הולך ומשתכלל בלי הפסקה, ובין שלל ההמצאות המשונות שהוא מציע נמצאת שיטת ההדפסה על זכוכית. אם עוד לא שמעתם על הטרנד, כדאי שתכירו אותו.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
עבודות דפוס
עבודות דפוס מקיפות את כולנו כל יום, כל היום. במאמר זה נסקור את עבודות הדפוס השונות, כולל אפשרויות ההזמנה הקיימות כיום.
 
 
 
מאת: רון שגב-פינקלמן
כרטיסי ביקור
כרטיסי ביקור מהווים חלון ראווה לעסק שלכם. בכרטיס קטנטן זה, נמצאים קורות חיי העסק שאותו הנכם מייצגים או שלכם כאנשי מקצוע. בחירת המילים, העיצוב, הגופן, הלוגו - כולם מייצגים את השירות או המוצר שאתם מציעים לקהל הרחב, ולכן חשוב מאוד לעצב כרטיסי ביקור במחשבה ובכובד ראש.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
דפוס
לפעמים אנחנו זקוקים לאלבום דיגיטלי או להזמנות עבור החתונה שלנו; לפעמים אנחנו צריכים כרטיסי ביקור וניירת משרדית לעסק החדש שפתחנו. הבחירה בבית דפוס שיספק את הצרכים שלנו יכולה להיות קריטית. אז מה צריך לדעת לפני שבוחרים בית דפוס, ואילו סוגים של בתי דפוס יש בכלל?
 
 
 
מאת: ליאור פרג'
גור חתולים בתוך גלילי רול אפים
רובנו מכירים את הרול אפים הבנאליים המחכים לנו בכניסה לכנסים או ימי עיון. אך עם בית דפוס מהשורה הראשונה וכמה טיפים פשוטים תוכלו להפוך אותו לכלי פרסומי רב עוצמה.
 
 
 
מאת: ליאור פרג'
מרכישה פשוטה של כרטיסי ברכה בחנות, דרך פעילויות יצירה ועד לשימוש בתוכנות ובאפליקציות: כל מה שצריך לדעת על ברכות לחג.
 
 
 
מאת: ליאור פרג'
ערמת פליירים מודפסים
פליירים הם פתרון פרסומי שיכול להיות מוצלח מאוד או כושל מאוד (תלוי מרחק מפח האשפה הקרוב). הקפדה על מספר דגשים, בהם בחירה נכונה של בית דפוס, יעזרו לכם להפוך אותם להצלחה.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
שירותי דפוס
קשה להבין איך פעם חיו בלי שירותי הדפוס שהיום אנו נעזרים בהם על ימין ועל שמאל, ולא רק אם אנחנו עובדים בתחום יחסי הציבור או השיווק. כן תקראו הכול על שיטות ההדפסה השונות.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
מוצרי דפוס
מוצרי דפוס מקיפים אותנו: פליירים, כרטיסי ביקור, פולדרים, הזמנות לאירועים ועוד ועוד. מוצרי דפוס - קווים לדמותם ויתרונותיהם החשובים.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
הדפסת הזמנות לחתונה
מתחתנים? שיהיה במזל טוב! אחד הדברים שחשוב לדאוג להם הוא הזמנות הדפוס לחתונה שלכם. כאן תקבלו מידע וטיפים בנושא: הדפסת הזמנות לחתונה - איך לעשות את זה נכון.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
ההיסטוריה של הדפוס
דפוס - רוצים לדעת איך הכול החל? במאמר זה תוכלו ללמוד הכול על ההיסטוריה של הדפוס ועל ההתפתחות שלו עם השנים. כדאי וחשוב לדעת...