כתבות ומידע בנושא הדברה

מאת: רון שגב-פינקלמן
הדברה לקראת פסח
האביב הגיע והחרקים מגיעים לחגוג בשמחה. זוהי בדיוק העונה שבה שלל המזיקים מתעוררים מתרדמת החורף שלהם ומגיעים לבקר. חג הפסח זה בדיוק הזמן להכניס לרשימת הניקיונות שלכם, משימה נוספת - הדברה. רגע לפני שאתם מסתערים על רשימות המדבירים, כדאי לדעת אילו סוגי מזיקים עלולים להתנחל בסביבתכם, באמצעות אילו סוגי הדברה אפשר להתמודד אתם ומהי בכלל הדברה ירוקה
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
כיצד בוחרים מדביר או חברות הדברות?
זהו. הגיע הרגע. חייבים להזמין מדביר שיעשה סוף לבעיית המזיקים המשתוללת אצלכם בבית, בבית העסק, במפעל או בגן האירועים. כלו כל הקיצין, והתרבו כל הג'וקים. אז - איך בוחרים מדביר?
 
 
 
מאת: רון שגב-פינקלמן
הדברת עכברים וחולדות
אין הרבה יצורים שנואים יותר על בני האדם מאשר עכברים וחולדות. למה הם מטרידים אותנו, מה הופך את החולדה למסוכנת הרבה יותר מהעכבר, והאם מלכודת עכברים באמת יעילה? כל התשובות לפניכם.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
הדברת מזיקים
אין שום סיבה לבלות את הקיץ בחברת ג'וקים, נמלים, עכברים ושאר מזיקים נודניקים. טיפול מונע וריסוס רציני ינקו את הראש ואת הבית
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
הדברה
לא צריך להזמין חברת הדברה בכל פעם שיתוש מזמזם בין האוזניים, אבל יש רגעים שאסור לחכות. אז מתי מגיעים הרגעים הללו, וכיצד לבחור את החברה הטובה ביותר, רגע לפני שנתעורר עם קבוצה של טרמיטים?
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
הדברת מזיקים
הדברת מזיקים היא מקצוע המצריך ידע רב בתיקנים ובחומרי הדברה, על מנת להתאים בין שניהם ולבצע עבודה מקצועית, שתחזיק מעמד לתקופה ארוכה. במאמר זה נבחן את הנושא, על כל היבטיו (לא מומלץ למי שהמחשבה על תיקנים, טרמיטים ושאר שרצים גורמת לו בחילה. מאוחר מדי?).
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
הרחקת יונים
למרות הדימוי של יונה כעוף צחור וטהור, המסמל את השלום, בחיי היום יום אנחנו נאלצים להתמודד דווקא עם מטרד לא קטן. במאמר זה נסקור את נזקי היונים ואת השיטות השונות להרחקתן.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
מדבירים
לכולנו נראה כי הדברה היא מקצוע יחסית פשוט: מגיעים, מדבירים, הולכים, ומקבלים על זה כסף טוב יחסית. אז - איך נראית עבודתם של המדבירים? ומה הם עושים בחודשי החורף?