כתבות ומידע בנושא הובלת מטענים

מאת: נגוהה שפרלינג
הובלת מטען חורג
שינוע והובלה של מטענים הם תחום התמחות מורכב הדורש עמידה בתנאים בטיחות וזהירות קפדניים. כאשר המטענים הם חורגים, אם בשל משקל, גובה, גודל, צורה או תוכן, יש חוקים נוקשים יותר לביצוע ההובלה, כך שתהיה בטוחה ויעילה. לשם הובלת מטענים חורגים נדרש ציוד מיוחד, זהירות יתירה, ניסיון, כלים מתאימים, אנשי מקצוע עם ידע, כלים ומיומנויות ובעיקר מודעות לתקנות, לדרישות ולדרכי יישומן. אז מה זה מטען חורג? מהם החוקים החלים על הובלתו ומה הם קובעים? מי מבצע הובלת מטענים חורגים לסוגיהם? מהו הציוד הנדרש לשם כך וכיצד מובילים ציוד כבד בפועל? כל התשובות לכל השאלות
 
 
 
מאת: נגוהה שפרלינג
הובלת מכולות
הובלת מכולות ומטענים כבדים וחורגים איננה עניין של מה בכך. מדובר במשימה מורכבת הנסמכת על נותני שירותים בחברת הובלות, שדואגים לבטיחות, לשינוע ולפרוצדורות השונות הכרוכות בתהליך שינוע המכולות. כדי שמכולה תגיע ליעדה בשלום, יש להובילה בחוכמה ובמקצועיות. אז מה מעבירים במכולה? למה היא הפכה לצורת האחסון והשינוע הפופולארית ביותר? כיצד משנעים נכון מכולה, ואיך מאתרים חברת הובלות שתעמוד בכבוד במשימה?
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
העתקת מפעלים
הרבה מנהלי חברות חוששים לבצע העתקת מפעל בגלל העלויות הכרוכות בכך. כמובן שחשוב להפריד בין עסקים גדולים שאינם מחזיקים בכלים מיוחדים וכבדים, לבין מפעלים שבאמתחתם מחסנים, מכונות כבדות וכדומה. עם זאת, כמו בהרבה נושאים אחרים, גם התחום של העתקת מפעלים יכול להיות פשוט יותר אם מבצעים את ההעתקה בעזרת חברת הובלת מטענים מקצועית.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
שינוע מטענים
שינוע מטענים אינו רק הובלת מטענים ממדינה מסוימת למדינה אחרת. בסופו של דבר, שינוע מטענים הוא חלק בלתי נפרד מכלכלתן של מדינות וחברות מודרניות. ללא האפשרות לבצע הובלת מטענים ממדינה למדינה לא ניתן לשמור על מגמת פיתוח וייצור באופן מספק.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
העברת מבנים
כמו שינוע מטענים והעתקת מפעלים, גם איכותה של העברת מבנים נמדדת במקצועיות של חברת הובלת המטענים בה בחרנו. למרות הדעה הרווחת, כי העברת מבנים כרוכה בעלות והשקעה כספית עצומה, ההתפתחות הטכנולוגית והאופן בו נכנסו לשוק כלים רבים של הובלת מטענים כבדים, הוזילו משמעותית את המשאבים הדרושים. למעשה, העברת מבנים יכולה להתבצע בצורה פשוטה וטובה, אם משקיעים בחברת הובלת מטענים נכונה.