כתבות ומידע בנושא ליסינג

מאת: מערכת דפי זהב
בשנים האחרונות אנו עדים לתנופה אדירה בתחום הליסינג של רכבים, ובייחוד בתחום הליסינג התפעולי. מהו ליסינג? האם מדובר ברכישה או בהשכרה? ומהו ליסינג תפעולי שכולם מדברים עליו? על זאת ועוד, נדבר במאמר זה.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
ליסינג מימוני הינו שיטת מימון המשמשת לרכישת נכסים (לרוב רכבים או ציוד), מבלי להמציא באופן מיידי סכום כסף גדול. במאמר זה, תוכלו ללמוד על ליסינג, בכלל, ועל ליסינג מימוני, בפרט, וכן על יתרונות וחסרונות שיטת מימון זו.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
כיום, כאשר מדברים על חברות ליסינג, עושים זאת בעיקר בהקשר של רכישה או השכרה של רכבים. יתרונה הגדול של שיטת הליסינג הוא, שהיא מאפשרת לאנשים פרטיים, לעסקים או לארגונים להשיג את הרכב או הרכבים הדרושים להם, מבלי להשקיע באופן מיידי סכומים גדולים של כסף. בואו ונבחן את סוגי הליסינג השונים שמציעות חברות אלו.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
שירותי ליסינג אמנם ניתנים ברובם לחברות, המעוניינות לספק לעובדיהן רכבי חברה במחירים נוחים במיוחד, אולם כיום גם לקוחות פרטיים רבים משתמשים בדרך זו. במאמר זה ננסה לבדוק - האם הם צודקים...
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
חברות רבות מעמידות לרשות עובדיהן רכבים מליסינג, על מנת לאפשר להם נסיעה ברכבים חדשים - בעלות שלא תגרום להן לפשוט את הרגל. אבל - האם לרכבים מליסינג יש דורש גם לאחר שהם מסיימים את תפקידם בחברה? על כל זאת ועוד במאמר זה.