כתבות ומידע בנושא חומרי בניין

מאת: נגוהה שפרלינג
עבודות שלד
כל קבלן בניין, שיפוצניק או אדם מן הרחוב יסכימו עם האמרה לפיה מה שחשוב הוא הבסיס. הנחה זו נכונה במיוחד ומקבלת משנה תוקף כשאר מדובר במבנה ? אם היסודות שלו חזקים, המבנה (בית, בית מגורים) יהיה איתן; ואם הם רעועים, סביר כי הבניין יקרוס ביום מן הימים. על כן חשובה כל כך בנייתו ואיכותו של שלד המבנה. בין אם אתם בעלי מקצוע (קבלנים, בנאים, שיפוצניקים) או אנשים שבחרו לעשות זאת בעצמם ולשפץ את בית המגורים, השלמת עבודות השלד מהווה שלב חשוב ביותר בהליך השיפוצים ו/או בניה. כדי להשלימו בצורה טובה וראויה יש להקפיד על ביצוע איכותי של עבודות השלד, תוך שימוש בחומרי בניין נחוצים ומתאימים.
 
 
 
מאת: רון שגב פינקלמן
חומר יבניין
משפצים? בונים? אתם כנראה זקוקים לחומרי בניין. כיצד בוחרים חומרי בניין איכותיים, אילו סוגי חומרי בניין בכלל קיימים ומה תמצאו בחנות חומרי בניין? מדריך לקניית חומרי בניין.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
חומרי ביניין
רגע לפני שאתם משפצים דירה או בונים בית, כדאי שתהפכו את חומרי הבניין לחברים הכי טובים שלכם. הם יעשו את ההבדל בין בית חלומות לבית סיוטים. הם, ואיש המקצוע הנכון
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
חומרי בניין
אם החלטתם לשפץ את הבית בשעה טובה, ייתכן מאוד כי תצטרכו לבקר בחנות לחומרי בניין - חוויה מתסכלת ובעיקר יקרה לרבים מאיתנו. אז איך נמנעים מהמבוכה ומה צריך לדעת לפני שממהרים לגהץ את כרטיס האשראי?
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
חומרים לבנייה
חומרים לבנייה הם החומרים המשמשים לבנייתו של בית או כל מבנה אחר. לכן, בכדי שהתוצאה המוגמרת תהיה כפי שתכננתם, חשוב לבחור בחומרי בנייה איכותיים.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
מוצרי שלד
מוצרי שלד הם המוצרים בהם קבלן השלד של ביתכם או הבניין המשותף שלכם משתמש בכדי לבנות את החלקים הסופיים בביתכם לפני כניסתכם אליו. שלד הבניין יכול לכלול את חדר המדרגות, פיר המעלית ופעולות שונות כמו: החלקת תקרת השלד, יציקת תקרת הקומות השונות באותו בית או בניין, ועוד. הקמת השלד מצריכה מוצרי שלד שונים דוגמת עץ, ברזל, אלומיניום וציוד מכאני.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
רכישת חומרי בניין
רכישת חומרי בניין צריכה להתבצע בצורה חכמה ויסודית בחנות או ברשת לחומרי בניין. חשוב לתכנן מראש מהם חומרי הבניין אשר להם תזדקקו במהלך עבודתכם.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
חומרי גמר
חומרי גמר הם למעשה החומרים שבהם אנו משתמשים לאחר שעבודת הבנייה הסתיימה. מערכת הבנייה והביוב הן מערכות שמוסיפים רק בתום הבנייה. מערכות תקשורת, גז, חשמל וטלפון גם הן מערכות גמר המותקנות רק לאחר סיום הבנייה.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
איכות חומרי בניין
ניתן לומר בבטחה, כי חומרי בניין נמדדים על פי איכותם. כאשר אתם מתכננים לבצע רכישה של חומרי בניין, בדקו תמיד כי חומרים אלו איכותיים. כיום ישנן חנויות ורשתות רבות המשווקות חומרי בניין, אך השאלה היא כיצד אתם יכולים לדעת שמדובר בחומרי בניין איכותיים המתאימים לפרויקט הבנייה שלכם? במאמר זה נשיב על שאלה זו.