כתבות ומידע בנושא מערכות אזעקה ואבטחה

מאת: מערכת דפי זהב
כלב שמירה שנרדם, נער בן 14 שהגן על אחיו הקטנים ואישה אחת שהתחפשה לאח הגדול - אם עוד לא השתכנעתם שמערכת אזעקה זה רעיון טוב, אלה הסרטונים שיהפכו אתכם למאמינים
 
 
 
מאת: יובל ניסני
מערכות אזעקה ואבטחה
בעולם אוטופי, לא היינו צריכים בכלל מנעולים או מפתחות. בעולם הזה לא היו גניבות, כל אדם היה שמח בחלקו ומצליח להשתכר היטב, כך שאיש לא צריך לגנוב, לפרוץ ולחמוד רכוש של אחר. אבל איננו חיים בעולם כזה. אנחנו חיים בעולם כמעט הפוך לגמרי, בו באזורים שונים מתרחשות פריצות כמעט כל דקה. כך, בכל מקום בארץ אנחנו נדרשים לאבטח את הבית שלנו היטב - ולפעמים הדלת הראשית, חזקה ככל שתהיה, לא מספיקה. במקרים כאלו, עלינו להתקין מערכות אזעקה ואבטחה למיגון הבית. האם ניתן לעשות זאת בעצמנו? תשמחו לדעת שהיום, הודות לפיתוחים רבים ומגוונים, התשובה היא כן. כאן נסייע לכם להבין כיצד
 
 
 
מאת: ליאור פרג'
הדילמה בבחירת סוג מצלמת אבטחה
שילובן של מצלמות אבטחה כחלק ממערכת אזעקה לבית, למשרד, למוסדות חינוך או לכל מקום שיש להגן עליו מפני גנבים ופורעי חוק, מחזק את תחושת הביטחון ומאפשר לא רק לקבל התרעה על חדירה למתחם בזמן אמת, אלא גם יכולת לשחזר את הנעשה ולהתחקות אחר הגורמים העוינים. על מצלמות סמויות וגלויות בכתבה שלפניכם.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
אזעקות לבית
תפקידן של אזעקות לבית הוא למנוע פריצות וגניבות בשעה שאינכם נמצאים בביתכם, או אף בלילות כאשר הנכם אוגרים כוחות לקראת יום המחר.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
תיקון אזעקות
תיקון אזעקות הוא נושא אשר מצריך את טיפולם של אנשי מקצוע מומחים בתחום מערכות האזעקה. פעמים רבות נוצר מצב שבו קניתם מערכת אזעקה משוכללת שעליה הוצאתם כספים רבים ופתאום היא מתקלקלת. במקרים כאלו יש לכם שתי אופציות. הראשונה היא לפעול במסגרת האחריות הניתנת על כל מערכות האזעקה שנקנות בשוק האזעקות. השנייה תופעל רק אם האחריות של היצרן על מערכת האזעקה נגמרה ואז תצטרכו לחפש איש מקצוע מתחום האזעקות.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
מתקיני אזעקות
מתקיני אזעקות הם בעלי מקצוע אשר תפקידם הוא לחבר ולהתקין אזעקות חדשות בבתים, להחליף ולהתקין בעת הצורך את האזעקות הקיימות ועוד.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
מוקד אזעקה
אם החלטתם למגן את הבית או את בית העסק ולהתקין אזעקות, כדאי שתקחו בחשבון לא רק את האזעקה ואיכותה אלא גם את מוקד האזעקה. מוקד האזעקה הוא זה שישלים עבורכם את ההגנה המושלמת.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
אזעקות אלחוטיות
על מנת להתקין מערכת אזעקה קווית יש צורך בתשתית צינורות לשם חיווט. קיימים בתים רבים אשר בהם לא קיימת התשתית הרצויה להתקנת האזעקות ועל כן קיימות אזעקות אלחוטיות. במרבית הפעמים, אזעקות אלחוטיות יקרות יותר מאזעקות קוויות, אך בבית בו לא קיימת תשתית, כדאי לשלם מעט יותר כסף ולא לבחור באופציה של חוטים חשופים המועברים בחלל הבית.