כתבות ומידע בנושא מזון וציוד לבעלי חיים

מאת: נגוהה שפרלינג
סוגי מזון לכלבים
בין אם יש לנו כלב חדש בבית, ובין אם מדובר בכלב ותיק; בין אם אימצנו גור צעיר ושובב, ובין אם ברשותנו כלב קשיש, עלינו לבחור עבורו את סוג המזון המתאים ביותר כדי לספק לו את התזונה הבריאה והמתאימה ביותר לצרכיו. איך יודעים מה כדאי שיאכלו חברינו ההולכים (ואוכלים) על ארבע? אילו סוגי מזון לכלבים קיימים? האם לגודל הכלב, לסוגו ולמשקלו יש השפעה? איך יודעים להתאים מזון לצרכים של הכלב ואיך, אם בכלל, נוכל לחסוך בעניין? כל התשובות לכל השאלות במדריך על סוגי מזון לכלבים.
 
 
 
מאת: נגוהה שפרלינג
מזון לבעלי חיים
בדומה לקשר המובהק והמוכח בין תזונת האדם לבריאותו, כך גם אצל חיות המחמד האהובות שלנו. כדי שהן יוכלו ליהנות מהחיים ואנחנו מהן, חשוב לשים לב מה שמים להם בצלחת
 
 
 
מאת: נגוהה שפרלינג
מזון לחתולים
החתולים הם חיות טרף, אומנם מבויתות ומתורבתות, אך בתוכם עדין חבוי יצר הציד של זוחלים ומכרסמים, וגופם עדיין זקוק למרכיבים תזונתיים מן החי. אם אתם מגדלים חתולים, אתם ודאי יודעים שהם אוכלים הכול, עד כדי כך שזכו לכינוי "אוכלי כול". עובדה זו לא פוטרת אתכם מהאחריות להעניק להם תזונה מזינה, בריאה, מאוזנת ונחוצה. אז מה חתול אוכל? ומה הוא צריך לאכול? האם גורי חתולים וחתולי רחוב זקוקים לתזונה מיוחדת?
 
 
 
מאת: נגוהה שפרלינג
משחקים לבעלי חיים
המושג "חיי כלב" בא לתאר חיים קשים, אפורים ומשעממים, אלא שחייהם של כלבים בעולם המערבי בימינו הם דווקא חיי נוחות ופינוק שאינם נופלים ברמתם מחיי בעליהם. כלבים וכל יתר חיות המחמד הם החברים הכי טובים שלנו, ורובם זוכים לטיפול מסור, ולהרבה חום ואהבה. עם זאת, ביות בעלי החיים וגידולם כפרטים בודדים, הביא לניוון שריריהם ולמחסור בפעילויות ובאינטראקציה עם בני מינם. כדי להפעילם ולהוסיף עניין לפעילות היומיומית של בעלי החיים, אפשר להיעזר במשחקים לבעלי חיים, ויש בנמצא מגוון רחב של צעצועים למגוון גדול של חיות מחמד.
 
 
 
מאת: נגוהה שפרלינג
טיפול בטפילי בע"ח
חיות המחמד שלנו חמודות כל כך עד שהן מצליחות "לגדל" על עצמן בעלי חיים קצת פחות רצויים, ואפילו מזיקים או מסוכנים. הטפילים - פרעושים, קרציות, פטריות ושאר מרעין בישין - שמתחפרים לחברים הקטנים שלנו בתוך הפרווה ועל פני העור, מציקים להם וגם לנו, ועלולים לסכן את בריאותם ואת בריאותנו. אילו סוגי טפילים קיימים? מהם הסיכונים שהם נושאים עמם? כיצד מטפלים בטפילים ונפטרים מהם? כל התשובות לכל השאלות בנוגע לטפילים - החל מהקרצייה המוכרת, עבור בפטריות שמרים וכלה בתולעים שלא תרצו להכיר.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
מזון לבעלי חיים
בעלי כלבים משליכים מהחוויות ומתפיסות העולם הקולינריות שלהם על כלבים: הם מקפידים לתת להם שאריות מהארוחה, ולשנות מדי פעם את סוג המזון שלהם - כל מה שאסור לעשות. אז איזה מזון מתאים לכלב, כזה שיגרום לו להיות פעלתן, בריא ומלא שמחת חיים?
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
כלובים ואביזרים לבעלי חיים
אנשים הם חובבי חיות ופעמים רבות הם מביאים חיות ובעלי כנף לביתם על מנת לגדל אותם. כיוון, שישנן חיות אשר רגילות לעוף, או חיות אשר חייבות באילוף, חייבים לקבע אותם במקום ספציפי. לכן, חייבים לרכוש כלובים ואביזרים לבעלי חיים אלו.