כתבות ומידע בנושא אינטרקום

מאת: נגוהה שפרלינג
אינטרקום עם טלוויזיה
הימים שבהם מישהו צלצל בפעמון או הקיש על הדלת, ודרי הבית הציצו דרך חור המנעול או דרך העינית, חלפו מהעולם. הסיכונים גברו, הצורך באבטחה ובפרטיות גבר והאלטרנטיבות התרבו. כיום, כמעט לכל אחד יש אינטרקום שמאפשר לאורחים לצלצל ולאותת שהגיעו, עוד בעודם בכניסה לבניין או מחוץ לשער. לבעלי הבית מאפשר האינטרקום לסנן אורחים בלתי קרואים, ולהגן על עצמם מפני סכנות. מה זה אינטרקום עם טלוויזיה? אילו סוגי אינטרקום טלוויזיה מוצעים בשוק, ולמה בכלל צריך אינטרקום מצלמה?
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
אינטרקום ביתי
אינטרקום בבתים, הוא מכשיר נפוץ, המשמש את בני המשפחה, שימושים שונים ומגוונים, והופך את הבית למקום בטוח. בבתים גדולים, אינטרקום משמש גם כצורת תקשורת בין בני המשפחה.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
מצלמות אינטרקום
אחד היתרונות של אינטרקום, הוא היכולת לראות מי עומד בצד השני של הדלת. היכולת לנווט את תנועת האנשים אל הבית, מסייעת לנו בשמירה על הפרטיות ועל הביטחון שלנו.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
אינטרקום אלחוטי
אינטרקום מחובר לקיר, הוא פתרון נוח לבטיחות, אך לעיתים, נוצרת חוסר אפשרות לגשת אל האינטרקום, ממגוון סיבות או מוגבלויות, לכן, הפתרון לכך הוא אינטרקום אלחוטי.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
מערכות אינטרקום
בשקט בשקט הפכו מערכות אינטרקום למלכות בנייני המגורים והבתים הפרטיים. אז מה צריך לדעת לפני שמתקינים מערכת כזאת, ואל מי כדאי לפנות לצורך התקנתה. האמת מאחורי הלחצן