כתבות ומידע בנושא מחיצות ותקרות - גבס, אקוסטיות ודקורטיביות

מאת: מערכת דפי זהב
תקרות אקוסטיות מגבס
תקרות אקוסטיות מגבס, כמו גם תקרות גבס באופן כללי, הפכו לתוספת נוחה ותורמת לבית או לדירה. חלקנו בוחרים להוסיף תקרות גבס כדי להסתיר בתוכן מערכת מיזוג אוויר, חלקנו בוחרים בתקרות מגבס ממניעים של עיצוב נקי יותר היות שגבס, בזכות קלות העיצוב בו, מאפשר הוספת אלמנטים עיצוביים דוגמת גימור מעוגל וכד', וחלקנו בוחרים בתקרות אקוסטיות בגבס.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
שיפוצים בגבס
שיפוצים בגבס נפוצים מאוד בבתים של היום לאור היתרונות הרבים שטומן בחובו הגבס. כיום ניתן למצוא מחיצות בין חדרים עשויות גבס, נישות לטלוויזיות ולמכשור אלקטרוני עם חיווט מוסתר בין מרווחי פלטות הגבס, הנמכת תקרה מגבס, התקנת מזגנים בתקרה והסתרתם בתקרת גבס, שידות, מדפים ועוד.. כולם עשויים גבס.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
שיפוץ מחיצות גבס
שיפוץ מחיצות גבס, או שיפוץ הבית בעזרת מחיצות גבס הנו השיפוץ היעיל, הזול והנוח ביותר עבור כל מי שמעוניין לעצב מחדש את ביתו, ולחלק מחדש את החדרים ולהפוך את אזור המגורים לפרקטי יותר מבלי להרוס את התשתית הקיימת לשם כך (אין צורך לשבור קירות, אריחי רצפה או תקרות, כדי להתקין מחיצות גבס).
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
התקנת קירות גבס
התקנת קירות גבס הנה הפתרון הנוח עבור כל מי שרוצה ליצור קצת יותר עניין בעיצוב הבית, מבלי לפגוע במבנה או לשנותו יותר מדי. התקנת קירות גבס זו משימה הרבה יותר פשוטה וזולה מהתקנת קירות העשויים חומרים אחרים (דוגמת כאלו מבלוקים) ולכן יתרונות רבים טמונים בבחירה זו.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
עבודות גבס בבית
עבודות גבס בבית הופכות נפוצות יותר ויותר עם השנים וזה בגלל האפשרות לגימור איכותי בעלות נמוכה ובזמן עבודה קצר יחסית. עבודות גבס בבית הוא תחום הולך וגדל גם בגלל מגוון השימושים הרחב של גבס בבית.
 
 
 

מצא מחיצות ותקרות - גבס, אקוסטיות ודקורטיביות באזורך