כתבות ומידע בנושא מחשבים

מאת: רון שגב-פינקלמן
מונחים בתחום המחשבים
מונחים בתחום המחשבים, מגוון מושגים מתחומים שונים בעולם המחשבים, חומרה ,תוכנה, רכיבים ועוד מונחים נפוצים בתחום המחשוב
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
מחשב
מה צריך לדעת אחרי שמחליטים לקנות מחשב חדש? לאילו רכיבים הכי חשוב לשים לב? והאם כל מה שהיה רלבנטי וחדשני אתמול כבר הפך לאנכרוניסטי היום? כל מה שצריך לדעת כדי לקנות מחשב פרטי ולא לקבל מזה מיגרנה
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
מחשב נייד
מאז החלו המחשבים האישיים להיכנס לבתינו ולמשרדים בכל העולם, אי שם בתחילת שנות השמונים, החלו להופיע גם חנויות המחשבים. מאז, ההתפתחויות האדירות שהתרחשו בתחום, הביאו להוזלת מחירי המחשבים, ומגמת הטמעת המחשב ככלי עבודה ובידור מרכזי רק התגברה.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
טכנאי מחשבים
המחשב לא עובד ? יכול מאוד להיות שהגיע הזמן להזמין טכנאי מחשבים. במאמר זה, נסביר מעט על טכנאי מחשבים, ונעזור לכם לצלוח שעה קשה זו במהירות ובזול.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
מסך מחשב
עקב המקום המרכזי אותו תופסים המחשבים בימינו, הפך תחום מכירת המחשבים לענף עצום המגלגל מדי שנה בשנה מאות מיליוני דולרים ברחבי העולם. נדמה כי לא חולף יום בו לא יוצא לשוק חידוש כזה או אחר המשנה לאין ערוך את התחום והופך את כל מה שקדם לו למיושן.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
תיקון מחשבים
בגלל חשיבותם של המחשבים הם הפכו לחלק אינטגרלי מחיינו. לכל תקלה יכולות להיות תוצאות משמעותיות ביותר. במאמר זה, נסביר מעט על סוגי התקלות הקיימים ועל האפשרויות השונות הקיימות לתיקון מחשבים.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
מעבדות מחשבים
הבה נודה בעובדות. התלות הגדולה שלנו במחשבים רק הולכת וגוברת. בלי המידע המאוחסן על המחשב, בלי התקשורת המתאפשרת באמצעות האינטרנט, אנחנו אבודים. כאשר מדובר במחשבים בבית עסק, תקלות במחשבים יכולות גם לגרור הפסדים כבדים. זאת הסיבה שכאשר המחשב מתקלקל, אנחנו מעוניינים בפתרון מהיר, זמין, אמין וזול. במאמר זה נציג בקצרה את מעבדות המחשבים השונות הקיימות, כיום.