כתבות ומידע בנושא אביזרים לרכב

מאת: מערכת דפי זהב
חנויות אביזרי רכב
חנויות אביזרי רכב זוכות להצלחה רבה בשנים האחרונות, בשל העובדה כי כל נהג מעוניין לאבזר את הרכב שלו במיני אביזרים שיגרמו לו לחוש בנוח כאשר הוא נוהג. מלבד הנוחות ניתן לומר כי חנויות אביזרי רכב מציעות לצרכן אביזרים אשר עוזרים לו לעצב את החלק הפנימי והחיצוני של רכבו.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
אביזרים לרכב
משענת יד, כיסוי להגה ואפילו מקרר ? אם אתם כבר מבלים כל כך הרבה זמן ברכב הפרטי, כדאי שגם יהיה לכם נוח
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
כיסויים למושבי הרכב
כיסויים למושבי הרכב חשובים הן לנוחות של הנהג והן לביטחונו. אם אתם שואלים את עצמכם הכיצד יכולים כיסויים למושבי הרכב להועיל לבטיחותו של הנהג הרי שהתשובה לכך ברורה, נהג שנוח לו נוהג בזהירות וסובלנות ואילו נהג שנוהג בחוסר נוחות מצפה לרגע בו הוא יגיע אל מעוז חפצו ואין הוא ערני מספיק למתרחש בדרך.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
מוצרי בטיחות לרכב
כלי רכב אשר לא נוהגים בהם בהתאם לכללים ובזהירות מרבית עלולים להיות מסוכנים ולגרום לקטל בכבישים. משום ידיעה זו מרבית מן היצרנים משיקים מוצרי בטיחות לרכב אשר מסייעים למניעת תאונות הדרכים ומגבירים את הבטיחות בכבישים. מוצרי הבטיחות נמכרים בחנויות לכלי רכב, ברשתות שונות ובמוסכים הפזורים ברחבי הארץ.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
טסות לרכב
צלחות לגלגלי רכב מוכרות גם בשם 'טאסות'. כאשר אנו קונים רכב חדש, הוא מגיע עם צלחות לגלגלי הרכב אשר מכסות את הברגים ושאר החלקים המכוערים של הצמיג. לכל יצרן רכב קיימות צלחות לגלגלי רכב המייצגות את החברה ומתאימות לדגמי המכוניות אותן הוא מייצר.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
תכשירי ניקיון וטיפוח לרכב
ניקוי וטיפוח הרכב חשוב לאין שיעור גם אם אינכם חובבי סדר וניקיון מושבעים. נסיעה ברכב נקי ומסודר אינה משתווה לנסיעה ברכב מלוכלך או עמוס ציוד. חלק מבעלי הרכבים בוחרים לנקות את רכבם בעצמם ואילו אחרים בוחרים לקחת את הרכב לשטיפה חיצונית או פנימית.