כתבות ומידע בנושא גרירת רכב

מאת: רון שגב-פינקלמן
חילוץ רכב
נתקעתם עם הרכב? התחפרתם בבוץ? נשמע שאתם זקוקים לחילוץ. גם אם שירות חילוץ רכב נכלל ברוב פוליסות הביטוח ומסופק גם על ידי חברות פרטיות - השאלה היא מתי ובאיזה מחיר תצאו מהבוץ.
 
 
 
מאת: ליאור פרג'
גרירת רכב שטח
קניתם את רכב החלומות ויצאתם לשטח. כמה דברים שחשוב לדעת אם דווקא באמצע האופוריה רכב השטח שלכם יחליט לשבוק.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
ביטוח גרירה
ביטוח גרירה שנתי ניתן לבצע ישירות מול חברות או סוכני הביטוח בארץ, או לחילופין באמצעות חברות הגרירה.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
שירותי דרך
שירותי דרך הוא שירות שמטרתו לתקן לכם את הרכב התקוע בצד הדרך בצורה המהירה והיסודית ביותר, זאת כדי לחסוך קריאה לגרר, מה שגורם להמתנה ארוכה ולגרירת הרכב לטיפול במוסך. מטרת שירותי דרך היא לאפשר לכם לחזור לשגרה במהרה.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
שירותי גרירת רכב
להיתקע עם הרכב זו חוויה לא נעימה, אבל היא לא חייבת להיות חוויה טראומטית. אפשר לדאוג מראש שזה לא יקרה, אבל גם אם כן, אין סיבה להיכנס לפאניקה. הנה כמה טיפים מרגיעים.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
שירותי גרר
שירותי גרר הם דבר יעיל ביותר כאשר אתם מגלים כי רכבכם נעצר באמצע הדרך. אם המוסך רחוק ואינכם יכולים להזיז את הרכב שלכם, זה הזמן להזמין שירותי גרר.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
שירותי גרירה
גוררים הם אנשי המקצוע המגיעים במצבים בהם הרכב שלנו מושבת בפתאומיות. גוררים יגיעו עם רכב גרירה וציוד מיוחד, ויגררו את רכבכם למוסך בקרבת מקום.
 
 
 
מאת: יובל ניסני
זה נכון שהחורף הישראלי לא כזה רציני, ועדיין כשיורד גשם וקר בחוץ, ההתנהגות על הכביש חייבת להשתנות. זה הזמן לבדוק כמה רכבכם מוכן לחורף ומה אתם צריכים לדעת כדי לעבור את החורף בשלום