כתבות ומידע בנושא סוכנויות רכב

מאת: מערכת דפי זהב
מכונית
גם אם רכשתם רכב חדש מהניילון, וגם אם קניתם רכב משומש, יש מספר כללים שחייבים לשנן כדי לא ליפול בפח. והכי חשוב - לא צריך בשביל זה להיות מומחה למנוע או למכאניקה
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
כיצד לבחור רכב
הגיע הרגע. הגעתם למסקנה כי הרכב הקיים כבר ישן והחלטתם לרכוש כלי רכב חדש. השאלה היא כיצד לבחור רכב אשר ישרת אתכם בצורה הטובה ביותר ויענה על כל צרכיכם. במאמר זה נדריך אתכם בנוגע לנקודות החשובות שיובילו אתכם לקנייה חכמה ומוצלחת של רכב.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
מגרשי רכב
מגרשי רכב מהווים אופציה נוספת למציאת כלי רכב מיד שנייה. אך לא רק כלי רכב יד שנייה ניתן למצוא במגרש אלא גם רכבים חדשים או רכבי ליסינג. עוד מציעים במגרשים לבצע טרייד אין לכלי רכב חדש תמורת כלי רכב ישן.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
רכבים למכירה
אם גם אתם רוצים להתחדש ברכב, הרי שיש לדעת היכן לרכוש רכבים למכירה. קיימים לא מעט מקומות דרכם ניתן לרכוש רכב יד שנייה, שלישית, או רביעית, אך את חלקם רצוי לבדוק היטב. אם בחרתם לפנות אל חברה מועדפת בה קיימים רכבים למכירה יד ראשונה היישר מהסוכנות, הרי שאין מה לבחון. מאידך, אם מכורח הנסיבות בחרתם לרכוש רכב יד שנייה ממגרש או מאדם פרטי עליכם לדעת מספר פרמטרים בכדי לא ליפול בפח.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
סוכנויות רכב
סוכנויות רכב נועדו על מנת למכור, להשכיר, להחליף רכב אחד ברכב אחר ולתת לכם הצרכנים שירותי עסקאות ליסינג. ישנן סוכנויות רכב רבות בארץ, חלקן מייצגות יצרניות רכב מסוימות וחלקן מייצגות יצרנית רכב ספציפית.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
הסכם מכירת רכב
הסכם מכירת רכב הוא חוזה שנחתם בין הצד שקונה את הרכב לבין הצד שמוכר את הרכב. הסכם זה נעשה על מנת להבטיח שעסקת מכירת הרכב תבוצע ותשולם ללא בעיות. שני הצדדים החתומים על הסכם מכירת רכב, כמו על כל חוזה או הסכם משפטי מחויבים למסור מידע מדויק ומהימן.