כתבות ומידע בנושא ציוד ואספקה למסעדות

מאת: מערכת דפי זהב
ריהוט למסעדות
ריהוט למסעדות הוא סוגיה חשובה מאד כאשר מחליטים על פתיחת מסעדה. הריהוט הרי יכול לקבוע את כל הקונספט של המסעדה. מומלץ קודם להחליט איזה סוג מסעדה פותחים ורק אחר כך לבחור את הריהוט למסעדה. הרי חלק ניכר מחוויית המסעדה עבור המתארחים בה הוא בכלל לא האוכל אלא האופן שבו המסעדה מעוצבת.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
ציוד למסעדות
על מנת שמסעדה תצליח ותהיה רווחית יש חשיבות רבה לציוד למסעדות שבו משתמשים. כאשר קונים ציוד למסעדות חשוב מאד להקפיד על קנייה של ציוד איכותי ובטיחותי. אל תתפשרו על קנייה של ציוד למסעדות שהוא איכותי ובטיחותי. ישנו סיכוי סביר מאד שבעתיד הלא רחוק חיסכון על איכות ובטיחות של ציוד למסעדות יתברר לכם כהוצאה גדולה ולא כחיסכון בעלויות.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
מקררים למסעדות
מקררים למסעדות הם מקררים שונים מאשר המקררים שמיועדים לשימוש ביתי. לא משנה באיזה סוג של מסעדה מדובר כל מסעדה זקוקה למקרר.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
מערכות מיזוג אוויר למסעדות
מערכת מיזוג אוויר היא מערכת שמטרתה להוציא חום מחלל מסוים באמצעות קירור. מערכת מיזוג אוויר היא סוגיה קריטית ביותר כאשר מדובר בתכנון של מסעדה. אם מערכת מיזוג האוויר במסעדה לקויה סביר להניח שלא משנה מה איכות המזון שיוגש באותה מסעדה, לקוחות לא ירצו לשבת במקום אלא במקרה הטוב אם יש בו טייק אווי רק לקחת את האוכל וללכת.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
מכונות מזון למסעדות
כל מסעדה צריכה מכונות מזון למסעדות. יחד עם זאת, כאשר בוחרים מכונות מזון למסעדות יש להתאים את המכונות לסוג המסעדה.