כתבות ומידע בנושא טכנאי מקררים ומקפיאים

מאת: מערכת דפי זהב
תיקון מקרר
החיים ללא מקרר נשמעים דמיוניים; אבל כשהמקרר שלנו מפסיק לתפקד, המציאות (הכואבת) יכולה לעלות על כל דמיון. האם המשמעות היא שהגיע הזמן לוותר על שירותיו ולקנות חדש, או שמא להזמין טכנאי? כל התשובות לכל השאלות
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
חלקי חילוף למקררים
במקרים רבים של תקלות במקרר הביתי, אין צורך מיד להזמין טכנאי תיקון מקררים לתיקון התקלה, ישנן תקלות רבות שניתן לתקן לבד. הדבר נכון אפילו למקרים בהם יש צורך בהחלפת חלק וכיום ניתן להזמין כל חלק עצמאית. כמובן ששירות חלקי חילוף למקררים רלבנטי אף יותר לאנשי מקצוע, שמעוניינים למצוא ספק חלקים נוסף או טוב יותר.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
מתקן מקררים
כמו בכל מכשיר חשמלי אחר, לעיתים המקרר מתקלקל ואיננו מצליחים לפתור את הבעיה בעצמנו. במצב כזה אין ברירה אלא להזמין טכנאי מקררים מקצועי.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
קניית מקרר חדש או תיקון
ישנם מכשירי חשמל ביתיים, שכאשר הם מתקלקלים משתלם כבר לקנות מכשיר חשמלי חדש. מדובר לרוב במוצרים קטנים ופשוטים, שלא שווה לתקן כאשר עלות רכישת מוצר חדש קרובה למחיר התיקון. במקרה של תיקון מקררים המצב מסובך יותר.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
תקלות מקררים נפוצות
מקררים כיום הם לרוב מוצרים אמינים ועמידים מאוד, שאינם מתקלקלים בקלות, אך בכל זאת ישנן תקלות שמצריכות תיקון מקררים בהיקף כזה או אחר. במאמר זה נסקור את התקלות הנפוצות ביותר של מקררים ביתיים.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
דליפת גז במקרר
הפעולה המופלאה וההכרחית של קירור המקרר ומוצרי המזון שבתוכו מתבצעת על ידי מנגנון קירור די פשוט. תקלה נפוצה יחסית במקררים, היא בריחת גז שגורמת להפסקה בקירור המקרר. זו תקלה שלרוב מצריכה שירות של תיקון מקררים.