כתבות ומידע בנושא קונסולות ומשחקי מחשב

מאת: יובל ניסני
משחקים לקונסולות
תעשיית המשחקים, הן משחקי המחשב הן המשחקים לקונסולות השונות, היא תעשיית ענק. זהו תחום אשר מגלגל מיליארדים מדי שנה. כמובן שיש גם כאלו המנסים לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה: ליהנות מהמשחקים, מבלי לשלם דבר. כמו בשאר תעשיות הבידור, גם כאן עושות היצרניות מאמץ גדול להיאבק בתופעה.
 
 
 
מאת: יובל ניסני
קונסולות המשחקים הן, מזה שנים רבות, מה'צעצועים' המועדפים על קהילת הגיימרים, ולא רק. כיום, יש שלוש קונסולות משחק מובילות: PlayStation של חברת סוני, XBOX של מיקרוסופט ו-Wii של נינטנדו. האם יש דרך לקבוע מיהי הקונסולה המוצלחת ביותר? השוואה מפורטת תנסה לשים את האצבע על היתרונות והחסרונות של כל אחת מהשלוש.
 
 
 
מאת: יובל ניסני
תוספים ל-Xbox
רכשתם קונסולת XBOX בסיסית ואתם מעוניינים לשדרגה? אין בעיה. אחד מיתרונותיה הגדולים של קונסולה זו טמון בתוספים המיוחדים שמאפשרים חוויית שימוש משופרת, והתאמה לצרכיהם של הגיימרים השונים. על אלה מתווסף גם מגוון רחב של משחקים שמכריעים את הכף לטובת עסקה שווה במיוחד.
 
 
 
מאת: יובל ניסני
דגמי xbox
ה-XBOX של מיקרוסופט היא אחת מקונסולות המשחקים המצליחות ביותר בהיסטוריה של הגיימינג - כזו שמכרה עד היום מיליוני יחידות של שלל גרסאותיה. כאן ננסה להסביר מה השוני בין כל הדגמים, מי מהם עדיין נמצא בשוק וכמובן: איזה דגם הוא המומלץ ביותר.