כתבות ומידע בנושא ניקיון בתים

מאת: יובל ניסני
5 טיפים לניקוי מהיר ויעיל של הבית
איזה חג נפלא הוא פסח! חג של התחדשות, של שינויים, של פריחה... אבל עבור רבים מאיתנו, חג הפסח הוא גם שם נרדף לנקיונות, סידורים ועבודות ללא סוף. אז האם אפשר לצלוח את עבודות החג מבלי להשתגע? בהחלט כן. אספנו עבורכם חמש דרכים שיהפכו את ניקיונות הפסח לקלים בהרבה, כך שכמעט לא תזכרו שעשיתם משהו השנה לטובת החג. התכוננו - זה הולך לעשות לכם חשק לקום ולנקות. ממש עכשיו.
 
 
 
מאת: רון שגב-פינקלמן
ניקיון לפסח
פסח בפתח ואתו טירוף הניקיונות. יש שמסתפקים בניקיון יסודי, ויש שלא מפספסים אף נקודה בבית. אפשר לעבוד בפרך, ואפשר גם לזכור שמטרת החג היא לחגוג את היציאה לחירות, ולכן ריכזנו עבורכם את הטיפים הכי שווים של ניקיון הבית, כדי שתוכלו לנקות באופן יעיל ומהיר, וגם לדעת כל מה שצריך על ביעור חמץ
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
עוזרת בית
בעשורים האחרונים, בהשפעת שינויים תרבותיים בחברה, נוצר צורך הולך וגובר בעוזרות בית. נשים החלו לפתח קריירה תובענית, משרדים גדלו ושיגשגו וזקוקים לשירותי ניקיון, באמצעות עוזרות בית. מי שבוחר לעבוד כעוזר או כעוזרת בית: סטודנטיות או סטודנטים, המבקשים הכנסה נוספת, נשים שיצאו לפנסיה מוקדמת ומסוגלות להמשיך לעבוד, עובדים זרים ועוד. מקצוע משק הבית משגשג בשנים האחרונות, דבר שיצר תעסוקה להרבה אנשים הבוחרים לעבוד במקצוע.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
ניקיון בתים
ניקיון בתים הוא תחום שצמח בעשורים האחרונים כמקצוע נחוץ לכל דבר ועניין. להלן מספר מצבים בהם עולה הצורך ב הזמנת שירות ניקיון בתים.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
משק בית- ניקיון
ידוע כי שמירה על סביבת מגורים נקייה מעידה על שקט נפשי ולפעמים אף לשגשוג, כאשר מדובר בבית עסק. השינויים התרבותיים הפרוסים לאורך השנים, כמו המהפכה הפמיניסטית וההתפתחות הטכנולוגית, יצרו מציאות שבה בכדי לנהל באופן מיטבי את סביבת המגורים או סביבת העבודה, צריך לשכור עזרה בניקיון הבית.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
טיפים לניקיון הבית
לעיתים, אנו נתקלים בלכלוך שקשה להסיר, כתמים על חפצים יקרי ערך בבית, או במקומות שאנו מעוניינים לשמור על המראה שלהם. להלן מספר טיפים לניקיון הבית, באמצעות חומרים שנמצאים בהישג יד.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
חברות ניקיון וניהול משק הבית
הביקוש לניהול משק בית על ידי עזרה חיצונית, גדל בשנים האחרונות. ביקוש זה, יצר צורך בחברות מסודרות שיאגדו תחתן צוותי ניקיון מקצועיים, במטרה לתת מענה למגוון צרכי ניקיון.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
כולנו מסכימים שהניקיונות הם המכה האמיתית של פסח ואין דרך ממשית לחמוק מהם (או מאמא). בדיוק בשביל זה, רכזנו את הטיפים הנבחרים של גולשי zap דפי זהב, שנייה לפני שהכל נשתנה