כתבות ומידע בנושא משרדי נסיעות

מאת: יובל ניסני
טיסות בחורף
החורף הישראלי הוא הזמן הטוב ביותר להישאר בבית, מתחת לפוך. אך לאלה שרוצים לשבור את השגרה, ולא יכולים לחכות עד הקיץ לגיחה לחו"ל יש רק שאלה אחת - לאן כדאי לטוס בחורף?
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
סוכנות נסיעות
בשקט בשקט, כמעט מבלי שנרגיש, התרחשה בעולם התיירות מהפכה צרכנית של ממש. רובנו לוקחים אותה כדבר מובן מאליו, כנראה משום הכניסה הטבעית שלה לחיינו, אך בפועל מדובר באחת המהפכות הגדולות ביותר שהתרחשו בעולם הצרכני: עלייתן המטאורית של סוכנויות נסיעות אינטרנטיות ודחיקתן הצידה של הסוכנויות המסורתיות.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
רשימת ציוד לחו"ל
נוסע לחו"ל או לטיול ? אתר zap דפי זהב מציג לך את רשימת הציוד שלך, שתוכל להסתדר גם אם ירד מבול
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
אם היית יכול לבחור כל מקום בעולם, איפה היית חי? באיזה מקום על הגלובוס היית פוקח את העיניים עם חיוך? בחן את עצמך
 
 
 
מאת: נגוהה שפרלינג
טיול ביער השחור
לסיכום, עבודות קידוח רציניות דורשות כלי קידוח מתאימים. ישנו מגוון עצום של מקדחים ומכונות קידוח המתאימים לכל מטרה וכדי לקבוע מה מתאים לאיזו עבודת קידוח, יש לבחון את סוג הקרקע, את מטרת הקידוח ואת מאפייני המקדח.
 
 
 
מאת: יובל ניסני
חופשת פסח 2015
כבר מרגישים אותו באוויר, מריחים את ריחו המשכר ומתמכרים לליטוף השמש הנעימה המאפיינת אותו כל כך. זהו האביב שכבר נמצא סביבנו, ומבשר את בואו של אחד החגים האהובים על כולנו - חג הפסח, חג האביב. ומדוע הוא אהוב כל כך? לא רק בגלל ארוחת החג המעולה, לא רק הודות להגדה המרתקת, ודאי שלא בגלל הניקיונות. ההנאה הגדולה ביותר היא חופשה אמתית, באחד החופשים הארוכים ביותר בשנה. מתכננים נופש בפסח 2015? לפניכם רשימת היעדים המובילים שבהם תוכלו להעביר את חופשת הפסח בישראל ובחו"ל
 
 
 
מאת: ליאור פרג'
משרדי נסיעות לחו"ל
הישראלים, ודומה שאין צורך להכביר על כך מילים, אוהבים לטוס לחו''ל. בין אם המדובר הוא בטיול מקיף או בנופש בן מספר ימים, ובלי קשר ליעד הנבחר, הדרך של רבים מהם מתחילה דרך משרדי נסיעות לחו''ל. מה שרבים לא נותנים עליו את הדעת, לפחות עד רגע ההתנהלות מול אותן חברות, הוא שאפשר לבחור בין מגוון רחב של שירותים, כל אחד עם יתרונות משמעותיים משלו. אז מה יכולים להציע עבורנו משרדי נסיעות לחו''ל, והאם רצוי להעדיף אותם על פני אלטרנטיבות אחרות לתכנון החופשה?
 
 
 
מאת: ליאור פרג'
חבילות נופש למשפחות בארץ
בשעה טובה, החלטתם על נופש משפחתי. אתם יודעים שיש לנו ארץ נהדרת, ונחושים לעשות זאת הפעם מבלי לצאת מגבולותיה. החדשות הטובות הן שעומדות בפניכם, גם במקרה הזה, מגוון רחב של אפשרויות. כיום, מוצעות אינספור חבילות נופש בארץ, חלקן הגדול מיועד באופן בלעדי למשפחות. אז היכן ניתן לטייל בארץ? מה מומלץ יותר? ואיך מחליטים על החופשה האידיאלית? אנחנו נענה על שאלות אלה, ונספק את המידע שחשוב לדעת על חבילות נופש בארץ.
 
 
 
מאת: ליאור פרג'
אפשרויות לנופש עבור הציבור החרדי
הציבור הדתי והחרדי אינו שונה מן הציבור החילוני בכל הקשור לצורך ביציאה מן השגרה ובחופשות שמספקות הנאה מרובה והפוגה מן הלחץ היומיומי. יחד עם זאת, נופש לציבור החרדי מחייב עמידה בסטנדרטים קפדניים ביותר שיאפשרו לנופשים לשמור על המצוות ולא להיקלע למצבים בעייתיים שעלולים להביא אותם לידי עבירה. אתרי נופש המציעים מגוון בילויים לציבור הדתי והחרדי, מתאימים את עצמם לצורכי הנופשים ופותחים את שעריהם לפלח גדול באוכלוסייה ששומר להם אמונים.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
סוכני נסיעות
סוכני נסיעות הם אותם אנשים שיושבים בסוכנות הנסיעות, ויש להם תפקיד מכריע בארגון הטיול שלכם. סוכני הנסיעות אמורים להמליץ לכם על מקומות אטרקטיביים, בהתאם להעדפותיכם האישיות וכמובן גם לתקציב שיש ברשותכם עבור הטיול הזה. אז - מי הם אותם סוכני נסיעות, והאם באמת כדאי להיעזר בשירותיהם?
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
נסיעות וטיולים
מי מאיתנו לא אוהב נסיעות וטיולים? אל תתחכמו עכשיו ותגידו ש"תלוי לאן" או ש"תלוי עם מי מטיילים" ועוד מיני שנינויות שכאלה. בגדול - אין מי שלא אוהב נסיעות וטיולים, מכל הסוגים ומכל המינים. נסיעות וטיולים מוציאים אותנו מהשגרה, וזה כמעט תמיד טוב, ובטח לא נורא...
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
משרד נסיעות
משרד נסיעות, חברו הטוב ביותר של כל מי שמתכנן נסיעה, בעיקר נסיעה לחו"ל. אם אתם נוסעים עסקיים, שימוש בשירותיו של משרד נסיעות הוא הכרחי מבחינתכם. דרכו תקבלו את כל האינפורמציה על הטיסות שמתאימות לכם. אם ברצונכם לחסוך בזמן וכאב ראש נסו את משרד הנסיעות.