כתבות ומידע בנושא גיזום וכריתת עצים

מאת: מערכת דפי זהב
כריתת עצים מסוכנים
כריתת עצים מסוכנים היא הפתרון האחרון, אך לפעמים גם היחיד, כאשר מדובר בעץ חולה או עץ שענפיו אינם צומחים כראוי. כריתת עצים מסוכנים אינה משימה פשוטה שכל אדם מן השורה יכול לבצע. לפני שמחליטים על כריתת עצים מסוכנים, יש לשקלל את כלל הנתונים הסביבתיים בטרם עת, ובייחוד כאשר מדובר בכריתת עץ בסביבה מאוכלסת, אז חשוב לוודא שהכריתה תתבצע באופן בטוח לחלוטין.
 
 
 
מאת: ליאור פרג'
העתקת עצים
במשך שנים, עמלתם על פינת החמד בחצר הבית שלכם, ויצרתם גינה מרשימה לכל הדעות. הבעיה היא שכעת אתם מעוניינים לעבור דירה, ולא רוצים שהעבודה הקשה תרד לטמיון. לא בטוח שאתם יודעים, אבל אתם יכולים בהחלט להעביר אתכם את העצים, או אפילו גינה שלמה, לכתובת החדשה - וזאת באמצעות ההליך של העתקת עצים. עם זאת, מדובר כאן בפרוצדורה שאינה פשוטה כלל, הן מבחינה בירוקרטית הן מבחינה טכנית, והיא חייבת להיות מבוצעת על ידי בעלי מקצוע הפועלים בתחום. הנה כל מה שחשוב שתדעו על העתקת עצים, ודגשים מועילים שיסייעו לכם לעשות זאת
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
עצים - כריתה וגיזום
עצים נותנים לחיים שלנו יופי ואופי, אבל לפני כל חורף כדאי להרים את הראש ולוודא שאין בסביבה עץ שעומד לקרוס. ואם יש, חובה להרים טלפון ולהזמין במהירות גוזם עצים מקצועי
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
אחזקת גינות
אחזקת גינות, מאפשרת לבעלי בתים פרטיים ליהנות מפינות חמד, המעוצבות בהתאם לטעמם האישי. גינות אלו, מטרתן להעניק ליושב בהן הרגשה של שלווה ונחת בזמנו הפנוי. על מנת ליהנות מן הגינה הפרטית שלנו לאורך זמן חשוב כי נבצע פעולות הקשורות לאחזקת הגינה. ללא פעולות אלו הגינה שלנו עלולה לאבד מיופייה ובמקרה הגרוע יותר למשוך מזיקים העלולים לגרום לנזק כבד לגינה. אחזקת גינות יכולה להתבצע באופן עצמאי על ידכם או על ידי בעל מקצוע המתמחה בתחום הגננות ואחזקת גינות.
 
 
 
מאת: רון שגב-פינקלמן
עיצוב עצים
גיזום עצים לא חייב להיעשות בדרך 'משעממת'. אפשר לתבל את הגינה שלכם במראה רענן ומקורי, בעזרת עיצוב עצים שיוסיף לגינה שלכם אלמנט אמנותי יפהפה. יש אף המגדילים לעשות וממש מפסלים את העצים בדמויות ובצורות שונות. איך עושים זאת, מיהם המומחים בתחום ואיך גוזמים עצים בהתאם למגוון הסוגים הקיימים?
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
שירותי גיזום
בגינות רבות שותלים עצים ושיחים למטרת נוי והצללה. בדרך כלל יקיפו העצים את הגינה ויתחמו אותה. שתילתם של עצים ושיחים מחייבת לבצע שירותי גיזום מפעם לפעם, על מנת לשמור על האסתטיקה והניקיון של הגינה, כמו גם על נוחות. שירותי גיזום יכולים להתבצע באופן סטנדרטי, ומאידך ניתן לבצע שירותי גיזום יצירתיים ולהקנות לחזות הגינה והבית סגנון עיצובי, ייחודי ומרשים.