כתבות ומידע בנושא עשה זאת בעצמך - DIY

מאת: מערכת דפי זהב
שפץ את הבית בעצמך
הרבה פעמים אנשים מחליטים לשפץ את הבית שלהם לבד, אך גם כאשר מחליטים לשפץ לבד חשוב מאד לעשות את השיפוץ נכון. בשלב הראשון לפני שמתחילים לשפץ כדאי לתכנן בדקדוק מה מתכוונים לשפץ במסגרת השיפוץ. רצוי, באופן עקרוני, גם אם החלטתם לשפץ לבד, כן להיעזר בשירותים של אנשי מקצוע שונים.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
צבע את הבית בעצמך
לא מעט אנשים נהנים מאד מההתעסקות בשיפוצים או בצביעה של הבית גם אם הם אינם קבלני שיפוצים במקצוע. יחד עם זאת אם מתכוונים לצבוע את הבית לבד חשוב מאד לדעת כיצד לעשות את זה נכון ובצורה הטובה ביותר כדי לנמנע מהרס מיותר של הרהיטים והחפצים בבית.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
מדריך לעיצוב בגבס
לא רבים יודעים אבל גבס הוא מינרל שהמרכיבים שלו הם גופרית וסידן והוא נוח מאד לבנייה של קירות פנימיים. מלבד זאת גבס הוא חומר גלם שמשמש גם ליצירה של יצירות אומנות. הגבס הוא חומר בנייה רך מאד ולכן ניתן להשתמש בו כחומר לפתרונות שונים בעיצוב של בית או דירה.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
כיצד לפתוח סתימות בצנרת?
סתימה בצנרת היא אחת מתקלות האינסטלציה הנפוצות ביותר. סתימות יכולות להיות בכל צנרת, בין אם מדובר בצנרת של הדירה שלכם או צנרת ציבורית. לא משנה באיזה צנרת הופיעה הסתימה בכל מקרה מומלץ במקרה שכזה לקרוא לאינסטלאטור מומחה, מקצועי ובעל ניסיון כדי לפתוח את הסתימה.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
טיפים לניקיון כתמים קשים
כולנו אוהבים שהרהיטים, השטיחים, הבגדים או הוילונות שלנו נקיים לחלוטין מכתמים. ניקיון לא רק חשוב לאסתטיקה בעין אלא גם לבריאות ולהרגשה הטובה שלנו - כשהחפצים שמסביבנו נקיים קל לנו יותר גם לארגן את החשיבה שלנו בצורה מסודרת. יחד עם זאת, הנטייה הטבעית של החפצים והרהיטים בסביבתנו היא דווקא כן להתלכלך. אז איך מנקים את הכתמים הקשים שמסרבים לעיתים לרדת? ריכזנו עבורכם טיפים לניקיון כתמים קשים.