כתבות ומידע בנושא חומרי אריזה, מוצרי אריזה

מאת: נגוהה שפרלינג
סוגי אריזות
כשאנו משוטטים בין מדפי הסופר, מקבלים מתנה, רוכשים מוצר חשמלי או משתמשים בקרם פנים מפנק, אנחנו לרוב לא עוצרים לחשוב על האריזה. אולם, מסתבר שאריזה היא תורה בפני עצמה וביכולתה להשפיע על מכירתו או אי מכירתו של מוצר. ישנן אפשרויות אריזה רבות וסוגי אריזה מגוונים, אך מה דורש אריזה וכיצד לעשות זאת? קראו ותגלו
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
אריזה
הן עשויות ממשי, צלופן, עץ, זכוכית או נייר ממוחזר, חלקן מיוצרות בוואקום, חלקן מותאמות למזג האוויר או לטריות המוצר שבתוכן ורובן מנוצלות לצורכי פרסום. קבלו את מצעד האריזות שהפכו מוצר בזכות עצמן
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
אריזות מודפסות
אריזות מודפסות הן הטרנד החם והמעוצב בעולם האריזות. אריזה מודפסת, היא למעשה סוג של שיווק ופרסום למוצר, אך בעיקר, אריזה מודפסת היא שיווק ופרסום לאריזה עצמה. ניתן להדפיס כמעט כל דבר על אריזות של חומרים ומוצרים שונים, בהתאם לרצון, לצורך וליצירתיות של המזמינים.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
אריזות לתעשיות המזון
אריזה של חומרים ומוצרים בתעשיית המזון, נועדה כדי לשמור על טריות המזון ולהאריך את חיי המדף שלו. יש חומרים ומוצרים שניתן לארוז ולשמור בקירור, ומנגד ישנם מוצרים וחומרים יבשים, שצריך לשמור בקופסאות אריזה אטומות, בכדי שלא יבואו במגע עם לחות ויתקלקלו.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
סוגי אריזות
כל מוצר העומד לצאת אל מדפי החנויות מגיע באריזה, בעיקר כדי להגן עליו ולשמור על טריותו. מספר החומרים במשמשים לאריזה הוא רב, כמספר המוצרים הזקוקים לאריזה.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
אריזה בוואקום פורמינג
ייצור ואקום פורמינג היא בעצם שיטת עיבוד נפוצה מאוד של חומרים ומוצרים מפלסטיק, בעיקר לצורכי ייצור אריזות. למעשה, זו שיטת עיצוב בחום, המקובלת בעולם הפלסטיק. באמצעות ואקום פורמינג, ניתן לייצר מוצרי אריזה שונים בצורות שונות, שיוכלו להכיל מגוון רב של חומרים ומוצרים בתוכם.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
מוצרי אריזה מיוחדים
חומרים ומוצרים שונים, דורשים סוגי אריזה שונה. זו גם הסיבה, שבשנים האחרונות התפתחו מוצרי אריזה מיוחדים, למוצרים מיוחדים במינם. כמעט כל מוצר שתרצו לקנות, תוכלו גם לארוז באריזה המתאימה לו במיוחד.