כתבות ומידע בנושא מקררים ומקפיאים ביתיים

מאת: רון שגב-פינקלמן
מקרר יין ביתי
מקרר יין ביתי לא מיועד למקצוענים או לאספני יין בלבד. יש לכם אוסף נאה בבית ואתם מחפשים מקום אחסון אידיאלי עבורו? מקרר יין ביתי יכולה להיות התשובה עבורכם. חובבי יין רבים מתחבטים בשאלה: האם לקנות מקרר יין ביתי או לא? יצאנו לבדוק את יתרונותיו של מקרר היין הביתי וחסרונותיו. לפניכם כל השיקולים הנכונים שעליכם לעשות טרם הרכישה.
 
 
 
מאת: רון שגב-פינקלמן
מקררים - מתא ההקפאה ועד נפח המקרר
יצאתם לקנות מקרר, וודאי שאלתם את עצמכם: איזה נפח יש למקרר והאם זה בכלל קריטי? האם לבחור במקרר אמנה או אמקור ואולי בכלל מקרר של יצרן אחר? היכן ממוקם המקפיא ועד כמה הוא גדול? בכתבה זו ננסה להשיב על שפע השאלות המבלבלות ולסייע בידכם לבחור את המקרר האידיאלי עבורכם.
 
 
 
מאת: רון שגב-פינקלמן
מקפיא ביתי
צרכני מקפיא ביתי הם, עפ"י רוב, בעלי משפחות או 'מארחים כרוניים', שתא ההקפאה הקיים במקרר אינו מספיק עבורם. המקפיא הביתי משמש כאמצעי אחסון נוח ומסודר, ורבים משתמשים בו. אם כך, איזה מקפיא פופולרי בישראל ועל אלו פרמטרים יש להתעקש בעת הקנייה?
 
 
 
מאת: רון שגב-פינקלמן
מקרר משרדי
בכל משרד קטן עד בינוני, תפגשו אותו - קטן, מרובע ובדרך כלל לבן. הוא מאחסן את החלב, את השתייה הקלה ואת ארוחות העובדים שאותן הביאו מהבית. מקרר משרדי משמש גם בתי מלון וצימרים רבים בחדרי האירוח שלהם. הוא שימושי ביותר וקל לניוד. איך בוחרים מקרר משרדי, ומהם הדברים שעליהם חשוב לתת את הדעת?