כתבות ומידע בנושא פרחים

מאת: עודד פשטצקי
להכניס קצת צבע לחיים - המדריך המלא לגידול פרחים בב
אילו צמחים ישמחו לגדול בחדר הרחצה שלכם ואיך נמנעים מהשקיית יתר? כאן תמצאו את כל המידע שחיפשתם על גידול פרחים בבית
 
 
 
מאת: יובל ניסני
מדריך סוגי פרחים
אוהבים פרחים, אבל לא יודעים איך להתאים את הצבעים ואת עונת הפריחה לתנאי האקלים והשטח בגינתכם? מכירים בעיקר רקפת, כלנית, חרצית ונרקיס, אבל רוצים להרחיב מעט את היכרותכם עם שמות הפרחים ועם מאפייניהם? המדריך המקוצר לשירותכם.
 
 
 
מאת: דפי זהב
פרחים
העולם התקדם, אבל משלוח פרחים הוא עדיין אחת המחוות הרומנטיות שיש, אם לא הרומנטית מכולן. אז איך עושים את זה? ומה צריך לדעת לפני שאנחנו רוצים לשמח את אהובת לבנו, או סתם לבקש ממנה סליחה?
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
משלוחי פרחים
פרחים תמיד היו, וכולנו מקווים שגם יישארו, מתנה יפהפייה וריחנית, המתאימה לכל אירוע. מה שעוד יותר טוב בפרחים, הוא שאפשר לבצע משלוחי פרחים ישירות אל הנמען, גם אם הוא רחוק.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
סידור פרחים
סידור פרחים - אחת הדרכים היפות לקשט כל מקום ואתר, המתאימה לכל אירוע. במאמר זה נבדוק אילו סידורי פרחים קיימים בשוק, ואיך ניתן לעצב אותם בדרך מקורית ומיוחדת.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
הזמנת פרחים
הזמנת פרחים מחנות פרחים (פיזית או אינטרנטית) היא תמיד אירוע מרגש. גם כי אנחנו בוחרים זר עבור אחד מיקירינו, אבל גם כי אנחנו מקווים, שהזר שהזמנו ימצא חן וישרת את המטרה לשמה הוא נשלח. איזה זר מתאים לאיזה אירוע? במאמר זה ננסה להשיב על השאלה.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
זרי פרחים,זר פרחים
זרי פרחים. שתי המילים האלה מייד מעלות חיוך על הפנים. תמיד מדמיינים את הפעם ההיא, שפתחנו את הדלת ובפתח עמד שליח צעיר עם זר פרחים יפהפה ואמר "זה בשבילך". אז לא, זו לא רק סצנה רומנטית מסרט, זה קורה באמת, וטוב שכך. אין כמו זרי פרחים כדי לעשות לכם את היום.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
משלוחי פרחים, משלוח פרחים
כל אירוע אפשר וכדאי לחגוג בפרחים, בעיקר אם אתם נמצאים רחוק מהאדם החוגג, או שאתם רוצים לעשות לו הפתעה מרגשת. משלוחי פרחים ליום הולדת, ליום נישואין, להולדת התינוק/ת, לחגיגת הצלחה במבחן או בטסט- דרך שאומרת: אנחנו זוכרים ומשתתפים איתך ביום הזה.
 
 
 
מאת: רון שגב-פינקלמן
פרחים זו מתנה שתמיד כיף לקבל. זר פרחים ססגוני ומיוחד הוא מחווה שמביעה תשומת לב, אהבה ורצון לשמח; הוא מתאים לכל מאורע וחג ומעשיר ביופיו כל מקום שבו הוא מונח. משלוח פרחים יכול להיות בתוספת למתנה או כמתנה בפני עצמה. אז איזה זר פרחים תבחרו ליקירכם? האם תגישו אותו באופן אישי, או תבחרו להפתיע באמצעות שליח? ואולי בכלל תעדיפו זר מתוק? כל הדרכים מוצלחות