כתבות ומידע בנושא פרחים מלאכותיים וצמחייה מלאכותית

מאת: מערכת דפי זהב
צמחייה מלאכותית
צמחייה מלאכותית נחשבה בעבר לצמחייה נחותה ולא טבעית, בהשוואה לצמחייה אמיתית. יכולות הייצור והעיצוב הקיימות היום מאפשרות להכניס לכל בית או עסק צמחים ופרחים מלאכותיים מרהיבים ביופיים, שלא נופלים מהאסתטיקה והעידון של צמחייה טבעית.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
עיצוב פרחים וצמחים מלאכותיים
התמורות והשכלול שנכנסו לשימוש בענף עיצוב הפרחים והצמחים המלאכותיים בעשורים האחרונים הקפיצו את המוניטין שלו ? מתחום שנחשב לתחליף זול לדבר האמיתי והטבעי, לתחום מבוקש ויוקרתית המשלב תחכום, עם עידון, יצירתיות ואיכות.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
סידור פרחים מלאכותיים
הדעות הקדומות שליוו את ענף הפרחים המלאכותיים בעבר (שסידור פרחים מלאכותיים נראה גס ומזויף ומאבד מהיופי הטבעי של פרחים) כבר מזמן אינן מוצדקות. היום, בזכות ההתקדמות המרשימה בענף ? בהנדסת החומרים שמהם מיוצרים פרחים מלאכותיים ועיצוב המתוחכם והמעודן, הופכים סידור פרחים מלאכותיים לאסתטים ואטרקטיביים לא פחות מסידור דומה של פרחים טבעיים.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
סידור פרחים לאירועים
פרחים הנם אחת המתנות הקסומות ביותר שנתן לנו הטבע, משהו בהם מקסים ומרגש את בני האדם מאז ומעולם. מקדמת דנא ועד ימינו אלה לא הפסיקו הפרחים לעורר עניין ולמשוך את תשומת הלב. אולי זוהי האסתטיקה המעודנת והטבעית, אולי הצבעוניות העזה או הריח המבשם המשכר שלהם וכנראה שילוב של כל אלה גם יחד.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
מהם פרחים חנוטים?
פרחים חנוטים הם פרחים שעברו תהליך כימי שמשמר אותם בתצורתם הטבעית לאורך זמן רב. זוהי דרך מיוחדת לשימור יופיים של פרחים הרבה מעבר לאורך החיים הרגיל שלהם והיא משמשת לצרכי עמידות כמו גם לצרכים אומנותיים.